به‌روزرسانی محتوای رایگان بعدی PowerWash Simulator اکنون منتشر شده است

PowerWash Simulator تا کنون در سال جاری دو قطعه DLC رایگان دریافت کرده است که هر دو از ناشر اسکراب ام آپ، اسکوئر انیکس، استفاده کرده اند و خانه عمارت لارا کرافت و میدگار فاینال فانتزی را برای تمیز کردن شما ارائه کرده اند. اکنون سومین به‌روزرسانی رایگان ارائه شده است، و در عوض در دنیای خود PowerWash Simulator گسترش می‌یابد.

به‌روزرسانی 1.2، فایل‌های Muckingham، در صحرای Mauka Aitu گسترش می‌یابد، منطقه‌ای که در PowerWash Simulator برای تمیز کردن یک مجسمه باستانی و یک قطار بخار قدیمی از آن بازدید می‌کنید. به نظر می رسد این منطقه همچنین خانه برخی از “فناوری پیشرفته” است پست خبری در استیمو در به‌روزرسانی برای تمیز کردن یک نیروگاه آب خورشیدی و یک بشقاب ماهواره‌ای بزرگ بازمی‌گردید. DLC رایگان همچنین دارای یک کامیون مواد غذایی کثیف در یک زمین تفریحی پر از گیاهان است.

به نظر می‌رسد 1.2 با اضافه کردن داستان‌های تکمیلی به آن‌ها، و همچنین شامل رفع برخی از اشکال، کارهای جایزه موجود در بازی پایه را نیز گسترش می‌دهد.

FuturLab می گوید این تنها بخشی از نقشه راه آنها برای PowerWash Simulator در سال 2023 است. به روز رسانی بعدی آنها DLC پولی خواهد بود، پس از آن دور دیگری از محتوای رایگان و دومین DLC پولی در پاییز و سپس محتوای فصلی رایگان و DLC سوم پولی به سمت آخر سال. هر یک از بسط‌های رایگان «بیشتر از Muckingham و داستان‌های آن» را نشان می‌دهد، در حالی که DLC پولی «خارج از جهان Muckingham به انواع مکان‌های جدید و هیجان‌انگیز» سفر خواهد کرد.

بخوانید:   استودیو Gone Home از بازی بعدی در محل کار "سمی" خارج می شود

اگر همه اینها برای یک بازی در مورد تمیز کردن کار زیادی به نظر می رسد، در نظر بگیرید که PowerWash Simulator یکی از بازی های مورد علاقه ما در سال 2022 بود.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/powerwash-simulators-next-free-content-update-is-out-now