به‌روزرسانی پیش‌نصب «Honkai Star Rail» نسخه 1.2 اکنون برای iOS، اندروید و رایانه شخصی در دسترس است – TouchArcade

HoYoverse اخیراً برنامه های Gamescom 2023 خود را فاش کرده است. پیش از Gamescom، اصلی ریل ستاره هنکای به روز رسانی (رایگان) نسخه 1.2 در 19 جولای منتشر می شود. پیش نصب اکنون پخش زنده شده است در پلتفرم های iOS، اندروید و رایانه شخصی. ریل ستاره هنکای 1.2 «حتی جاودانگی هم به پایان می رسد» از کافکا به عنوان یک شخصیت قابل بازی در کنار بلید و لوکا، دشمنان جدید، رویدادها و موارد دیگر حمایت می کند. ریل ستاره هنکای اندازه به روز رسانی 1.2 قبل از نصب 5.3 گیگابایت در iPad است. می‌توانید با ضربه زدن روی دکمه Resource Pre-Download، از صفحه عنوان پیش‌نصب کنید. تماشای ریل ستاره هنکای تریلر به‌روزرسانی 1.2 «Even Immortality Ends» در زیر:

ریل ستاره هنکای به صورت رایگان در اپ استور برای iOS در دسترس است اینجا، در Google Play برای اندروید اینجا، و آن را بررسی کنید اینجا در فروشگاه Epic Games علاوه بر نسخه معمولی رایانه شخصی آن. همانطور که در Summer Game Fest که در آن ما یک تیزر برای Luka نیز دریافت کردیم، برای PS5 می آید. من مشتاقانه منتظر نسخه PS5 هستم تا بتوانم در آینده روی iPad و PS5 بازی کنم. امیدواریم به زودی از پشتیبانی کامل کنترلر در iOS نیز برخوردار شویم. داشتی بازی میکردی ریل ستاره هنکای به طور منظم از زمانی که روی موبایل و رایانه شخصی راه اندازی شده است و نظر شما در مورد به روز رسانی این هفته چیست؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/17/honkai-star-rail-version-1-2-update-pre-installation-download-now-available-ios-android-pc-iphone/منبع: https://toucharcade.com/2023/07/17/honkai-star-rail-version-1-2-update-pre-installation-download-now-available-ios-android-pc-iphone/