به‌روزرسانی «Genshin Impact» نسخه 3.7 – Duel the Summoners اکنون در iOS، Android، PS5، PS4 و PC – TouchArcade

پس از اجرای پیش نصب چند روز پیش، Genshin Impact (رایگان) نسخه 3.7 – “دوئل! The Summoners’ Summit” اکنون روی پلتفرم های iOS، Android، PS5، PS4 و PC به صورت زنده در دسترس است. این به روز رسانی شخصیت جدید Kirara، رویداد جدید “Dual! The Summoners’ Summit!”، یک به روز رسانی عظیم Genius Invokation TCG را به همراه دارد. گیم پلی جدید، کارت های شخصیت و موارد دیگر. این به‌روزرسانی همچنین سلاح جدید Ibis Piercer، ماموریت‌های داستانی جدید، پاتوق‌ها و سایر اصلاحات را به همراه دارد. اگر چند روز پیش آپدیت را از قبل نصب نکرده اید، پس از به روز رسانی بازی از اپ استور، حجم دانلود زیر 3 گیگابایت است. تماشای Genshin Impact – تریلر نمایش شخصیت Kirara در زیر:

اگر چک نکرده اید Genshin Impact با این حال، می توانید آن را به صورت رایگان در اپ استور برای iOS دانلود کنید اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا. نسخه PC در وب سایت رسمی موجود است اینجا و فروشگاه اپیک گیمز. اگر در iOS بازی می‌کنید، با iOS 14.5 یا iPadOS 14.5 و بالاتر، می‌توانید از کنترلرهای PS5 و Xbox Series X|S برای بازی استفاده کنید. Genshin Impact. برجسته کردیم Genshin Impact به عنوان بازی هفته ما در زمان انتشار و به آن جایزه بهترین بازی سال 2020 را داد. من همچنین آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های iOS برای بازی با کنترلر معرفی کردم. به چی فکر میکنی Genshin Impact 3.7 تا الان اگر از چند ساعت پیش آن را بازی کرده اید؟

بخوانید:   Essential Final Fantasy 16 Side Quests ارزش انجام دادن دارد

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/24/genshin-impact-version-3-7-update-download-now-available-iphone-android-ps5-ps4-ios-pc/