(به‌روزرسانی) «Samurai Shodown» از SNK که از طریق Netflix با پخش آنلاین به موبایل می‌آید – TouchArcade

https://www.youtube.com/watch?v=94Q4U1JvxWI

در حالی که نتفلیکس به عرضه‌های غافلگیرکننده معروف است، اضافه شدن ظاهری جدید امروز به بازی‌های نتفلیکس کمی مرا شوکه کرد. جدیدترین SNK سامورایی شودان ظاهرا جنگنده امروز با تریلر رسمی خود به موبایل می آید (از طریق @Wario64) در نتفلیکس. سامورایی شودان بازی مبارزه ای کمیاب است که من با وجود نت کد آنلاین متوسط ​​آن، در هر پلتفرمی خرید می کنم. بازی به خودی خود دوست داشتنی است، و من نمی توانم صبر کنم تا ببینم نسخه موبایلی که ظاهراً امروز منتشر می شود چگونه به پایان می رسد. بررسی Shaun را بخوانید سامورایی شودان اینجا. من اصلاً طرفدار پورت سوییچ نبودم و بیشتر آن را روی Xbox Series X و Steam Deck بازی می کردم. تماشای سامورایی شودان تریلر نتفلیکس در زیر:

در حالی که چند سامورایی شودان نسخه‌های منتشر شده روی موبایل هستند، این بازی جدید (ish) کنسول و رایانه شخصی است که از طریق نتفلیکس به موبایل می‌آید. اگر پورت خوب باشد و آنلاین به خوبی کار کند، افزودنی مورد علاقه من به نتفلیکس خواهد بود. امیدواریم این یک اشتباه نبوده و بازی در واقع امروز با انتشار تریلر زودهنگام منتشر می شود. جنگنده تیغه دار روی رایانه شخصی و کنسول ها زیبا به نظر می رسد و من عاشق موسیقی هستم. می توانید آن را در Steam بررسی کنید اینجا همانطور که منتظر عرضه نسخه موبایل هستیم. با رفتن به تریلر راه اندازی بالا، می توانید آن را دریافت کنید سامورایی شودان در اپ استور برای iOS اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا وقتی منتشر می شود آیا بازی کرده ای سامورایی شودان قبلا روی کامپیوتر یا کنسول؟

بخوانید:   سبک هنر گوتیک دیابلو 4 بالاخره هویت سریال را پس گرفت

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/13/samurai-shodown-netflix-mobile-online-play-iphone-android-snk-2019/

به روز رسانی: نتفلیکس ویدیو را حذف کرده است. احتمالاً بعداً برای تلفن همراه می آید، اما امروز نه. داستان اصلی با لینک های نتفلیکس در زیر آمده است: