به‌روزرسانی Trails and Tales Minecraft 1.20 در 7 ژوئن برای همه پلتفرم‌ها منتشر می‌شود – TouchArcade

موجانگ و مایکروسافت قبلاً نام رسمی و جزئیات بیشتری را برای آن فاش کرده بودند ماین کرافت (6.99 دلار) به روز رسانی 1.20. را ماین کرافت آپدیت 1.20 Trails and Tales برای عرضه در سال جاری تایید شد و انتشار آن در تاریخ تایید شده است. 7 ژوئن در سراسر جهان. اگر اخیراً با بازی اصلی همراه نبوده‌اید، یک بازی اصلی داشت سیاهچالها و اژدهاها همکاری اخیراً با نسخه iOS حتی چندی پیش با پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس اعلام شد. را ماین کرافت به‌روزرسانی Trails and Tales شامل بیوم جدید، اوباش جدید، بلوک‌ها، روش‌های جدید برای شکل دادن به داستان بازی خود و موارد دیگر است. به‌روزرسانی مجموعه‌های چوب بامبو و گیلاس، توانایی ساخت قایق و موارد دیگر را به همراه خواهد داشت. ویترین را برای به روز رسانی زیر تماشا کنید:

جزئیات بیشتر برای به روز رسانی از جمله اوباش و آنچه بازیکنان می توانند از کتابخانه انتظار داشته باشند هستند اینجا در پست رسمی وبلاگ اگر بازی نکرده اید ماین کرافت برای مدتی، اکنون زمان خوبی برای پریدن است ماین کرافت امسال پس از به‌روزرسانی 1.20 Trails and Tales. در حالی که فکر می‌کنم مایکروسافت از همه می‌خواهد آن را استریم کنند، هنوز هم دوست دارم ببینم Minecraft Dungeons و افسانه های Minecraft iOS و Android را با cross play بزنید. نمایشگاه مایکروسافت و بتسدا نیز به زودی برگزار می شود، بنابراین به احتمال زیاد بیشتر خواهیم داشت ماین کرافت اطلاعیه های آنجا آیا بازی کرده ای ماین کرافت اخیراً در تلفن همراه در هر پلتفرم دیگری و نظر شما در مورد آن چیست افسانه های Minecraft?

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/26/minecraft-1-20-trails-and-tales-update-release-date-new-mobs-features-library-camel-iphone-android-pc-xbox/