به‌روزرسانی Trails & Tales Minecraft در 7 ژوئن، گروه معترضان رای‌دهی شده توسط طرفداران و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد.

به‌روزرسانی بزرگ بعدی Minecraft Trails & Tales نام دارد. ما قبلاً در مورد بیشتر ویژگی‌های جدیدی که با به‌روزرسانی 1.20 ارائه می‌شوند می‌دانستیم، اما اکنون تاریخ انتشار را نیز یاد گرفته‌ایم: 7 ژوئن. موارد اضافه شده به وکسل های مورد علاقه چند ساله شامل بیوم شکوفه های گیلاس زیبا، ویژگی باستان شناسی، شترهای قابل سوار شدن شایان ستایش، و اوباش ردپا توسط طرفداران است. توسعه دهنده Mojang تاریخ را در سری ویدیوهای ماهانه Minecraft خود اعلام کرد.

آن بیوم‌های جدید شکوفه‌های گیلاس، درختان جدیدی را به ارمغان می‌آورد، به معنای انواع جدیدی از چوب، یعنی رنگ‌های جدید برای اقلام قابل دست‌سازی. اگر تا به حال آرزوی درب ورودی با رنگ صورتی را داشته اید، اکنون وقت شماست که بدرخشید. اوباش شتر یکی دیگر از ویژگی های برجسته است زیرا می توانند دو بازیکن را در خود جای دهند و به شما امکان می دهند به دوستان خود نزدیک بمانید. و بیایید اسنیفر شایان ستایش را فراموش نکنیم، موجود جدیدی که در رای گیری اوباش Minecraft سال گذشته انتخاب شد.

ما قبلاً در مورد سیستم باستان شناسی نیز می دانستیم. هر بلوک “شنی مشکوک” در بیوم بیابان را می توان از بین برد و یک تکه سفال را نمایان کرد. چهار مورد از آن‌ها را جمع کنید و یک گلدان با رنگ‌آمیزی منحصربه‌فرد خواهید داشت. در نهایت، من مشتاق قفسه‌های کتاب زیبا و دستگاه‌های ذخیره‌سازی کارآمد هستم، بنابراین اگر هنوز یک Minecrafter بودم، برای قفسه‌های کتاب تراشه‌دار جدید بازی بسیار هیجان‌زده بودم.

ویدیوی تعبیه‌شده در بالا همچنین به سرعت رویداد این ماه را برای Minecraft Legends لمس می‌کند که به شما پوسته‌ای منحصربه‌فرد می‌دهد. Ollie ما در بررسی خود احساسات متفاوتی درباره هیبرید اکشن-RTS داشت: «وقتی یک بیوم، یک مانت، یک پاسگاه پیگلین، یک پایگاه کاملاً دفاع شده را دیدی، همه آنها را دیدی.» با این حال، هنوز هم ممکن است ارزش یک امتحان سریع در Game Pass را داشته باشد.

بخوانید:   ABC در پاییز امسال هیچ نمایش اسکریپتی نخواهد داشت

Minecraft معمولی هنوز هم مثل همیشه خوب است. شاید حتی بهتر. هر دو نسخه جاوا و Bedrock به‌روزرسانی Trails & Trials را در تاریخ 7 ژوئن دریافت می‌کنند، همانطور که نسخه‌های کنسول نیز دریافت خواهند کرد.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/minecrafts-trails-tales-update-brings-the-fan-voted-sniffer-mob-and-more-on-june-7th