به روز رسانی بعدی Monster Hunter Rise: Sunbreak Elder Dragon Amatsu، Risen Shagaru Magala و رویدادهای بیشتری را به همراه دارد.

Monster Hunter Rise: Sunbreak’s به‌روزرسانی رایگان عنوان 5 فردا می‌آید و با دو هیولای جدید و چالش برانگیز همراه است.

شما با Risen Shagaru Magala و Looming Calamity، Amatsu مبارزه خواهید کرد. در کنار این هیولاها، سقف سطح بررسی های ناهنجاری افزایش یافته است، دو اژدهای Risen Elder به جستجوهای تحقیقاتی ناهنجاری اضافه می شوند، یک به روز رسانی به Melding Pot در راه است، تحقیقات ویژه جدید در راه است، و حتی رویدادهای بیشتری در راه هستند.

آماتسو یک اژدهای بزرگ است که آب و هوا را به میل خود خم می کند و هنگام مواجهه با آن قادر به احضار طوفان و صاعقه است.

در این به روز رسانی، Risen Shagaru Magala توانسته است از قدرت فوق العاده خود برای تسلط بر Qurio استفاده کند و آن را آلوده کند تا به شکل وحشتناک تری دست یابد.

آماتسو از MR10 در دسترس خواهد بود و Risen Shagaru Magala در MR180 آنلاک خواهد شد. بهترین ضربات به شما با مواد و اجزای سازنده پاداش می دهد تا تجهیزات جدید را با مهارت های منحصر به فرد بسازید.

همچنین می‌توانید با دو اژدهای برخاسته دیگر در جست‌وجوهای تحقیقاتی ناهنجاری مقابله کنید و با چالش‌های بیشتری با سطح جدید بررسی ناهنجاری 300 روبرو شوید. همه مواد آسیب‌دیده از این شکارها را می‌توان در Melding Pot با جدید استفاده کرد. ویژگی “مخلوط عجیب” که امکان سفارشی سازی مهارت های بیشتری را فراهم می کند.

قبل از انجام تحقیقات ویژه جدید که پس از تکمیل بررسی ناهنجاری در سطح 300 قفل آن باز می شود، باید بارگذاری خوبی داشته باشید.

ماموریت‌های رویداد اضافی جوایز مختلفی از جمله پوز، زره لایه‌ای Bloodmalice، زره لایه‌ای بدنه Buff و حتی گوش لاگومبی را ارائه می‌دهند. بسته BGM پولی جدید Monster & Elgado Music: Chill Version مجموعه‌ای از آهنگ‌های آرام را برای استراحت و مطالعه تیغه ارائه می‌دهد. همچنین گزینه‌های DLC پولی جدید دیگری برای رنگ چهره، زره لایه‌ای، مدل مو و موارد دیگر وجود دارد. صدای Sir Jae و Oboro the Merchant در کنار مدل موی بهاری در دسترس خواهد بود.

Monster Hunter Rise: Sunbreak برای Xbox Series X/S، Xbox One، PC، PlayStation 5 و PS4 در 28 آوریل 2023 منتشر خواهد شد. در زمان عرضه، محتوایی تا به‌روزرسانی رایگان عنوان 3 (نسخه 13) خواهد داشت. نسخه 14 و به بعد پس از تابستان 2023 در دسترس خواهد بود.

منبع: https://www.vg247.com/monster-hunter-rise-sunbreaks-next-update-brings-elder-dragon-amatsu-risen-shagaru-magala-and-more-events

بخوانید:   حالت کلاسیک Hearthstone در حال بازنشستگی برای قالب جدید "Twist".