بیایید آخرین سوراخ خرگوش «هنرمند جعلی» Spotify را پایین بیاوریم

در حالی که تقریباً هر کسی می تواند موسیقی را با چیزی مانند حساب Distrokid در سرویس های استریم آپلود کند، گروه رسانه یونیورسال اخیراً با Spotify تماس گرفت موضع گیری در برابر موسیقی تولید شده توسط هوش مصنوعی که شباهت هنرمندان شناخته شده را به آن افزایش می دهد موسیقی جدید ایجاد کنید. با این حال، مانند هنرهای بصری تولید شده توسط هوش مصنوعی، این مشکلات احتمالاً محو نمی شوند.

منبع: https://kotaku.com/spotify-music-streaming-fake-artist-ai-apple-music-1850363407همانطور که بسیاری در پاسخ های Faze اشاره کردند، همه اینها محصول تکنیک های موسیقی مولد کم تلاش یا حتی تولیدات هوش مصنوعی به نظر می رسد – و نه، نه، از نوع قابل احترام تر و اکتشافی آن نیست. آهنگسازان، نوازندگان الکترونیک، و هنرمندان تجسمی سالها تجربه کرده اند.

در توییتر، آدام فاز، تهیه کننده رسانه ای، کشف عجیبی را به اشتراک گذاشت و 49 آهنگ به ظاهر یکسان را در لیست پخش عمومی Spotify با عنوان “اینها همه یک آهنگ هستند” جمع آوری کرد.

همچنین به نظر می رسد که این پدیده منحصر به Spotify نیست. همانطور که زوئه کیتینگ، نوازنده کشف کرد، به نظر می‌رسد که اپل موزیک نیز از موسیقی کلاسیک بازخوانی‌های متفاوتی دارد که به هنرمندان مصنوعی نسبت داده می‌شود.

کوتاکو برای نظر دادن با Spotify و Apple تماس گرفته است.

اخیراً، ابتدا مشکل «هنرمند جعلی» Spotify در سال 2017 مشاهده شد، با پخش لیستی از 49 آهنگ تقریباً یکسان از هنرمندان مختلف بار دیگر موضوع گفتگو شده است. و نه، این یک تلنگر در مورد اینکه چگونه تمام موسیقی پاپ بر اساس ساخته شده است، نیست همان مفاهیم کلی; به نظر می‌رسد این آهنگ‌ها نسخه‌های مشابهی از یک قطعه موسیقی ضعیف هستند که هر کدام با تغییرات تصادفی در زیر و بم متفاوت هستند.

یک گوش دادن سریع و بله، تفاوت هایی وجود دارد، بیشتر از نظر زیر و بم. اما اینها بدون شک همه یک آهنگ هستند.

بین اندازه غول پیکر آن و پرداخت های حق امتیاز کم خوناسپاتیفای به ندرت بدون بحث بوده است. به‌عنوان یک پادشاه واقعی که ظاهراً توسط دست نامرئی بازار موسیقی فعالیت می‌کند، تلاش‌ها برای استخراج خدمات برای پول چیز جدیدی نیست. گاهی شرکت های بزرگ مشکوک هستند از چنین رفتارهایی، از جمله خود Spotify (که قاطعانه انکار می کند). هنرمندان باهوش نیز دارند استفاده از شیرین کاری های زبان در گونه تلاش برای بازی کردن با سیستم، که به طور گسترده به عنوان بی‌رحمانه‌ای نسبت به نوازندگان مستقل دیده می‌شود. اخیراً، آهنگ‌های هنرمندان بی‌نام شباهت‌های قابل توجهی با یکدیگر پیدا کرده‌اند. آنها به وضوح یک قطعه موسیقی هستند، با همان روش شروع می شوند و از موتیف های ملودیک یکسانی استفاده می کنند، اگرچه هنر آلبوم، نام هنرمند و زیر و بم پایه هر نسخه متفاوت است.