بیایید Kabuto Sumo، بازی کشتی سوسک‌ها را در Overboard بازی کنیم

معمولاً با بازی رومیزی روبرو نمی شوید که مقایسه آن با هر بازی دیگری که انجام داده اید دشوار است. سومو کابوتو یکی از آن بازی هاست در ساده ترین حالت، این بازی کشتی سومو سوسک تماماً در مورد بیرون راندن مهره ها از یک میدان است، اما این ظاهر می تواند فریبنده باشد. بازی هیجان انگیز و غیرقابل پیش بینی است دقیقاً همانطور که شما می خواهید یک مسابقه کشتی داشته باشید، و ما لحظات فوق العاده ای را با مهمان ویژه خود پترانا رادولوویچ در آخرین قسمت ما از Overboard بازی کردیم.

در مسابقه ای از سومو کابوتو، بازیکنان سعی می کنند مهره کشتی حریف خود را به تنهایی یا به صورت تیمی دو نفره از میدان خارج کنند. آنها این کار را با فشار دادن قطعات (در انواع کوچک، متوسط ​​یا بزرگ) در یک صفحه شلوغ از دیسک ها و سوسک ها انجام می دهند. این به طور معمول باعث می شود که یک یا چند قطعه از عرصه خارج شود. اگر این قطعه سوسک یک بازیکن باشد، آنها ناک اوت می شوند و حریفشان برنده می شوند! اما به احتمال زیاد، آنها فقط چند قطعه معمولی را بیرون می‌آورند، که برای نوبت‌های بعدی به عرضه آن بازیکن اضافه می‌شود.

نزدیک‌ترین مقایسه‌ای که می‌توانستیم با این گیم‌پلی «فشار دیسک» فکر کنیم، حتی یک بازی رومیزی نبود. در عوض، این همان بازی‌های فشار دادن سکه بود که در سالن‌های بولینگ و مکان‌های Chuck E. Cheese می‌بینید.

در حالی که این “بازی ها” بسیار متفاوت از سومو کابوتو، آنها یک چیز مشترک دارند: هر دو شما را فریب می دهند و فکر می کنید که هل دادن دیسک ها در یک خط مستقیم خواهد بود. آسان.

همانطور که مشخص است، وقتی دو تا سه دیسک را پشت سر هم فشار می دهید، آنها می توانند در انواع جهات غیرقابل پیش بینی حرکت کنند. اما نتیجه می دهد فقط اگر بتوانید مثلاً یک مهره خاص (یا حتی یک حریف) را از رینگ از روی زمین به بیرون پرتاب کنید، می تواند ارزش ریسک را داشته باشد. این بدان معناست که در هر نوبت، شما (و هم تیمی‌تان) باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید بازی امنی داشته باشید یا به شکست ادامه دهید. این نوع تصمیمات پرخطر و با پاداش بالا چیزی است که بازی را می سازد احساس کنید مانند یک کشتی هیجان انگیز – حتی اگر تمام کاری که انجام می دهید هل دادن دیسک های کوچک باشد.

بخوانید:   8 روش برتر Zelda: Tears Of The Kingdom در Breath Of The Wild بهبود می یابد

اضافه کردن رنگ و هرج و مرج بیشتر خود کشتی گیران است. در شروع یک سومو کابوتو در مسابقه، هر بازیکن می تواند یک کشتی گیر را با دو حرکت مشخص انتخاب کند. یکی از این حرکات چین و چروک تاکتیکی را به سبک بازی شما اضافه می کند. ممکن است از حریفی که مهره کشتی شما را لمس می کند مهره هایی بدزدید یا وقتی در لبه میدان هستید یک نوبت اضافی دریافت کنید.

حرکت امضای دیگر معمولاً به شما امکان دسترسی به قطعه ویژه خود را می‌دهد، که می‌توانید آن را به جای یک قطعه معمولی وارد میدان کنید. این قطعات امضا می‌توانند فوق‌العاده مفید باشند، اما معمولاً برای دریافت آن‌ها باید چند قطعه را بپردازید.

میتوانی ببینی سومو کابوتو برای خودتان در Let’s Play ما در بالای این پست. اگر از آن لذت می برید، بقیه مطالب ما را بررسی کنید قسمت های خارج از دریا بر روی ما کانال یوتیوب!

منبع: https://www.polygon.com/videos/23712367/kabuto-sumo-wrestling-boardgame-jenga-overboard