بیش از 8 سال در حال ساخت، فیلم “پنج شب در فردی” سرانجام پاییز امسال منتشر می شود، آخرین تریلر واقعا خوب به نظر می رسد

تقریباً در اواسط دهه 2010 هیچ چیز گرمتر از سیاره زمین در سیاره زمین وجود نداشت پنج شب در فردی حق امتیاز. این بازی‌ها تخیل یک پایگاه هواداران بسیار سخت را به خود جلب کرده بود و با بازی‌های جدیدی که در یک کلیپ سریع عرضه می‌شدند، آن پایگاه مطمئن شد که Freddy Fazbear و Co. در هر زمان مورد بحث در اینترنت هستند. به طور طبیعی انفجار این امتیاز منجر به انواع معاملات مجوز و کالا از جمله لباس، اسباب بازی و البته معامله فیلم شد. فرضیه تبدیل طلسم های متحرک یک پیتزا فروشی به قاتلان وحشی در واقع به خوبی به یک اقتباس سینمایی کمک می کند، بنابراین به نظر می رسید که درست مانند سری بازی های اصلی، یک فیلم به موقع ساخته می شود تا از گردباد محبوبیت استفاده کند. پنج شب در فردی در حال دریافت بود. این… چیزی نیست که اتفاق افتاده است.

پس از اعلام اولیه آن در سال 2015، پنج شب در فردی فیلم با انواع و اقسام مشکلات روبرو شد و مانند قربانیان یک فیلم ترسناک در میان کارگردانان و تهیه کنندگان و استودیوهای فیلمسازی دمید. پس از اعلام یک نوع راه اندازی مجدد کامل پروژه در اوایل سال 2017، از زمانی که فیلم هنوز در حال کار است، چیز زیادی در مورد آن نشنیده ایم. اکنون بخش بهتری از یک دهه پس از اعلام اولیه آن و پنج شب در فردی همانطور که در این تریلر جدید شگفت‌انگیز و شگفت‌انگیز اعلام شد، سرانجام آماده انتشار اواخر امسال است.

من هیچ ایده ای ندارم اگر پنج شب در فردی این فیلم واقعاً خوب خواهد بود، و من نمی‌دانم صادقانه بگویم که سازندگان آن قصد دارند یا نه. فیلم‌های ترسناک به‌ویژه برای نوع خاصی از اردو و طنز فیلمبرداری می‌کنند تا اینکه برای داستان سرایی شگفت‌انگیز جوایزی را کسب کنند. با این حال یک چیزی که می توانم بگویم این است که این تیزر نشان می دهد که چقدر فیلم به خوبی جو و زیبایی شناسی را به تصویر می کشد. پنج شب در فردی بازی‌ها، که چندان تعجب‌آور نیست زیرا اسکات کاتون، خالق سریال، از سال 2017 که اعلام کرد تولید از ابتدا شروع می‌شود، به شدت درگیر این فیلم بوده است. من خودم واقعاً آنقدرها اهل بازی نیستم، اما مطمئناً علاقه مند خواهم بود که ببینم این فیلم در چه زمانی ظاهر می شود پنج شب در فردی در 27 اکتبر امسال به طور همزمان در سینماها و پخش طاووس پخش می شود.

بخوانید:   بررسی سیاره لانا - وابستگی متقابل

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/17/five-nights-at-freddys-movie-release-date/