تاریخ شروع فصل 17 Apex Legends، New Legend Ballistic، و هر آنچه می دانیم

Apex Legends فصل 17: آرسنال فقط چند هفته دیگر باقی مانده است، و در حالی که بیشتر جزئیات فصل در حال حاضر در دست بررسی است، ما اطلاعاتی در مورد برخی از موارد اضافه شده جدید به بازی در زمان پخش فصل 17 داریم.

علاوه بر تأیید اینکه بازیکنان برای اولین بار در شش ماه آینده با یک افسانه جدید ملاقات خواهند کرد، ما اطلاعاتی در مورد پس‌زمینه Ballistic داریم – و برخی سرنخ‌های زمینه‌ای که به توانایی‌های او اشاره می‌کنند. دیتامینرها نکات جالبی را نیز کشف کرده‌اند، بنابراین برای مشاهده نزدیک تمام محتوای جدید که به Apex Legends در فصل 17 می‌رود، ادامه دهید.

در حال پخش: تریلر معرفی Apex Legends: Arsenal Cinematic

تاریخ شروع

Respawn تأیید کرده است که فصل 17 در روز سه‌شنبه، 9 می، ساعت 10 صبح PT / 13:00 به وقت شرقی، دقیقاً یک دقیقه پس از پایان رویداد Veiled Collection پخش خواهد شد.

تریلر بازی

با توجه به اینکه تریلر راه اندازی آرسنال در حال حاضر برای مشاهده در دسترس است، به روز رسانی بعدی در برنامه، تریلر گیم پلی فصل 17 است که جزئیات مربوط به تغییرات نقشه، تنظیمات بازی، و نگاهی اجمالی به لوازم آرایشی و سایر محتوای فصلی را که بازیکنان قادر خواهند بود به نمایش بگذارد. برای باز کردن قفل پس از پخش زنده فصل جدید.

تریلر گیم پلی آرسنال قرار است در روز دوشنبه، 1 می در ساعت 8 صبح PT / 11 AM PT ارائه شود.

افسانه جدید: بالستیک

تمام آنچه در مورد بالستیک می دانیم از او سرچشمه می گیرد بیوگرافی رسمی و دو تریلر فصل 17 که تاکنون منتشر شده است. توانایی‌های افسانه‌ای او ناشناخته است، اما Respawn فاش کرده است که او یک افسانه کلاس Assault است، به این معنی که او همان امتیازات کلاسی را به دست می‌آورد که سایر افسانه‌های Assault به دست خواهد آورد.

Stories From The Outlands: Encore بازیکنان را با اولین افسانه فصل 17، بالستیک آشنا کرد – انیمیشن کوتاه تصویری از پدری تنها را ترسیم کرد که از پسرش جدا شده است و برای چندین دهه زندگی مجللی اما منزوی داشته است قبل از اینکه تصمیم بگیرد دوباره در کانون توجه قرار گیرد. . انکور در وهله اول دلایل ترک زندگی خود را به عنوان یک رقیب ورزش خونی بررسی می کند و انگیزه های جالب خود را برای بازگشت به رینگ آشکار می کند.

بخوانید:   این آخر هفته چی بازی میکنی؟

اما نزاع خانوادگی تنها شیطانی نیست که او با آن می‌جنگد – به نظر می‌رسد که او به الکل معتاد است و به طور ضمنی به یک داروی ضد پیری تولید شده توسط Silva Pharmaceuticals وابسته است. برای داستان کامل در مورد پس‌زمینه و توانایی‌های افسانه جدید، همه چیزهایی را که در مورد بالستیک می‌دانیم، از جمله توانایی‌ها، گذشته و شخصیت او بررسی کنید.

بازیکنان بالاخره در 1 می با Ballistic ملاقات خواهند کرد.
بازیکنان بالاخره در 1 می با Ballistic ملاقات خواهند کرد.

تایید نشده: سلاح موروثی Horizon

Dataminers ادعا می کنند که دارند شواهد پیدا کرد حداقل یک مجموعه Heirloom جدید برای فصل 17 در راه است – این بار برای Horizon. با توجه به اینکه Ash (که دستیار تحقیقاتی سابق Horizon است) مجموعه Heirloom خودش را در فصل 16 دریافت کرد – و آخرین قسمت داستانی فصل که اسلحه Ash’s Heirloom Weapon را نشان داد هدیه ای از پسر Horizon، نیوتن بود – خیلی تعجب آور نیست که Horizon بعدی باشد. در صف

با این اوصاف، تمام نشت‌ها باید با کمی نمک بررسی شوند، و تا زمانی که Respawn وجود سلاح جدید Heirloom را تأیید نکند، طرفداران فضانورد سفر در زمان نباید امید خود را بالا ببرند – به خصوص که داده‌کاران هنوز نتوانسته‌اند. برای کشف یک مدل سه بعدی واقعی از سلاح.

تایید نشده: تغییرات نقشه

هنوز هیچ جزئیاتی در مورد تغییرات نقشه فصل 17 فاش نشده است، اما به روز رسانی نقشه مشخصه بارز هر آپدیت بازی فصلی است، بنابراین بازیکنان به احتمال زیاد متوجه می شوند که محیط های درون بازی مورد علاقه خود در هنگام عرضه فصل 17 برخی از ویژگی ها را به دست آورده یا از دست داده اند. .

بخوانید:   Streamer xQc توسط Twitch Rival Kick با قیمت 100 میلیون دلار امضا شد

زمانی که تریلر گیم پلی بازی در اول ماه مه منتشر شود، درباره محتوای فصل 17 بیشتر می دانیم، بنابراین برای به روز رسانی های بیشتر در مورد آنچه بازیکنان می توانند از Apex Legends Season 17: Arsenal انتظار داشته باشند، مرتباً بررسی کنید.

بازی Apex Legends بر روی کنسول و رایانه شخصی رایگان است. نسخه موبایلی این بازی، Apex Legends Mobile، برای بازی در دسترس است اندروید و iOS دستگاه‌ها، اما غروب آفتاب در اول ماه مه خواهد بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/apex-legends-season-17-start-date-new-legend-ballistic-and-everything-we-know/1100-6513623/?ftag=CAD-01-10abi2f