تخفیف هنگفت در SSD فوق سریع 1 ترابایتی WD مشکی برای روز پرایم، سازگار با PS5

اگر به دنبال تخفیف‌های دیگر Prime Day در زمینه سخت‌افزار بازی هستید، خلاصه ما را از بهترین رایانه‌های شخصی بازی از پیش ساخته یا تخفیف‌های هنگفت در مانیتورهای بازی سامسونگ بررسی کنید. اگر می‌خواهید چند دلار اضافی برای یک SSD خرج کنید، می‌توانید 990 Pro جدید سامسونگ را بررسی کنید که سرعتی قابل مقایسه با WD Black SN850X دارد. و شما می توانید تعداد زیادی از معاملات بازی های دیگر را که در زیر فهرست شده اند مشاهده کنید.

در طول روز پرایم آمازون (11 تا 12 ژوئیه) تعداد زیادی فروش برای بازی ها و سخت افزارهای بازی وجود دارد. اما یک معامله خاص که به تنهایی ارزش برجسته کردن دارد، تخفیف عمیق روی آن است SSD 1 ترابایتی WD Black SN850X NVMe، که در حال حاضر برای 55 دلار آمریکا. این علامت گذاری می کند 105 دلار تخفیف از قیمت معمولی 160 دلاری خود. (حتما کوپن 5 دلاری را اعمال کنید در صفحه کالا قیمت را از 60 دلار به 55 دلار کاهش دهید.)

WD Black SN850X دارای سرعت خواندن و نوشتن تا 7300 مگابایت بر ثانیه است که به محدودیت های کاری که اسلات های PCI-e Gen 4 می توانند انجام دهند نزدیک می شود. این به معنای بارگذاری فوق العاده سریع، بوت آپ، انتقال فایل و موارد دیگر است. اگر از NVMe SSD روی رایانه شخصی خود استفاده نکرده اید، این تفاوت حتی از یک SSD SATA III قابل توجه خواهد بود. و در PS5، این سرعت بیشتر از درایو داخلی کنسول خواهد بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   Final Fantasy 6 Tactics ترکیبی باورنکردنی توسط طرفداران از دو تا از بهترین بازی‌های این سری است.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/huge-discount-on-super-fast-1tb-wd-black-ssd-for-prime-day-ps5-compatible/1100-6515828/?ftag=CAD-01-10abi2f

این یک درایو حالت جامد با سرعت بالا است، و اگر یک اسلات m.2 باز در رایانه شخصی خود دارید (یا می توانید از یک درایو بزرگتر استفاده کنید)، اکنون زمان خوبی برای پر کردن این فضای خالی است. دارندگان پلی استیشن 5 باید توجه داشته باشند زیرا WD Black SN850X به عنوان یک درایو توسعه سازگار است و 1 ترابایت اضافی که فقط با 55 دلار بسیار سریع کار می کند، به همان اندازه به سرقت نزدیک است. با توجه به کمیاب بودن فضای ذخیره سازی PS5، جایی که احتمالاً محتوایی را حذف و حذف می کنید تا فضا را برای بازی های جدید که اغلب عظیم هستند باز کنید، این SSD می تواند به کاهش این مشکلات کمک کند.

WD Black SN850X با تنها 55 دلار برای یک ترابایت SSD NVMe SSD یک معامله خوب است.
WD Black SN850X با تنها 55 دلار برای یک ترابایت SSD NVMe SSD یک معامله خوب است.

شما همچنین می توانید 2 ترابایت بگیرید یا نسخه 4 ترابایتی از WD Black SN850X – با این حال، آنها به این اندازه تخفیف ندارند و به ترتیب 140 و 300 دلار هستند.

معاملات پرایم روز بیشتر