تریلر بازی Hunger Games: The Ballad Of Songbirds & Snakes یک Battle Royale بسیار متفاوت را معرفی می کند

تریلر تمام بازیگران اصلی را نشان می‌دهد – از خود اسنو (تام بلیت) گرفته تا مربی‌اش، لوسی (ریچل زگلر)، و پیتر دینکلیج، کاسکای های باتوم، خالق بازی و دکتر گال (ویولا دیویس) پرشور. و حتی با لاکی فلیکرمن (جیسون شوارتزمن) آشنا شدیم که احتمالاً مربوط به سزار فلیکرمن استنلی توچی از فیلم های قبلی است.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes توسط فرانسیس لارنس کارگردانی می شود که کارگردانی همه فیلم های Hunger Games را به جز فیلم اول بر عهده داشته است. The Ballad of Songbirds & Snakes در 17 نوامبر اکران می شود.

در حالی که در طرح کلی سبک است، این زیبایی شناسی جدید منجر به تصاویر بسیار جالبی می شود. و به نظر می‌رسد که بازی‌های گرسنگی در عرصه‌ای کوچک‌تر در اینجا اتفاق می‌افتد – عرصه‌ای که هیچ شباهتی به جنگل‌های سرسبز فیلم‌های قبلی ندارد.

تصنیف Songbirds & Snakes ما را به بیش از شش دهه قبل از جنگیدن کتنیس اوردین در اولین بازی‌های گرسنگی خود می‌برد و همانطور که در اولین تریلر منتشر شده در عصر پنجشنبه می‌بینیم، سازندگان فیلم در واقع ظاهری کاملاً یکپارچه‌سازی به فیلم داده‌اند.

سبک هنری فیلم، که داستان رئیس‌جمهور آینده اسنو را روایت می‌کند که در جوان‌تر بودن به یک شرکت‌کننده در بازی‌های هانگر مربیگری می‌کند، از نگاه گذشته‌نگر آینده‌نگر چهار فیلم اصلی تغییر می‌کند و همه چیز را با یک اوایل جذاب می‌پوشاند. زیبایی شناسی تا اواسط قرن بیستم

این تریلر را در اینجا چک کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   خبرنگاران اندونزیایی : رسانه های غربی تصویر نادرستی از ایران منعکس می کنند

منبع: https://www.gamespot.com/articles/hunger-games-the-ballad-of-songbirds-snakes-trailer-introduces-a-very-different-battle-royale/1100-6513674/?ftag=CAD-01-10abi2f