تریلر جدید Frostpunk 2 Teases A Reborn Oil Rush، پنجره انتشار برای سال 2024 تنظیم شد

اولین بازی Frostpunk زمانی که برای اولین بار در سال 2018 روی رایانه شخصی عرضه شد، موفقیت بزرگی داشت و 3 میلیون نسخه فروخت و راهی کنسول شد. این بازی پس از عرضه، سه بسته DLC دریافت کرد که نسخه نهایی آن، On The Edge، در آگوست 2020 منتشر شد.

استوکالسکی گفت: “جاه طلبی ما این است که چیزی بیش از یک دنباله مستقیم انجام دهیم.” هدف ما برای ارائه به بازیکنان تجربه ای است که بسیار فراتر از Frostpunk اصلی است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/new-frostpunk-2-trailer-teases-a-reborn-oil-rush-release-window-set-for-2024/1100-6515002/?ftag=CAD-01-10abi2f

استودیو 11 بیت، سازنده Frostpunk 2 اعلام کرد که این بازی در سال 2024 برای رایانه های شخصی عرضه می شود و تریلر جدیدی از دنباله شهرسازی آن را منتشر کرده است. 30 سال پس از بازی اصلی، که شاهد نابودی بشریت در عصر یخبندان جدید بود، یکی از آخرین سنگرهای این سیاره توانسته است از طریق یخ زدگی بزرگ زنده بماند و دوره جدیدی از گسترش آغاز شده است.

مانند بازی اول و الحاقات آن، Frostpunk 2 بر روی رام کردن دنیای پوشیده از یخ تمرکز خواهد کرد، زیرا تلاش برای گسترش فراتر از مرزهای شهر به ذخایر عظیم نفت نیاز دارد تا آتش را ادامه دهد. مردم تغییر کرده اند، اما غریزه پیوند بقا از بین رفته است، و اگر می خواهید رشد و بقای جامعه خود را ببینید، تصمیمات سختی باید بگیرید.

بخوانید:   نقشه تعاملی Zelda: Tears of the Kingdom به روز شد: مکان های بیشتر برای زیارتگاه ها، برج های Skyview، Korok Seeds و Great Fairies

از زمانی که Frostpunk 2 برای اولین بار در سال 2021 با یک تریلر CG معرفی شد، به‌روزرسانی‌های زیادی وجود نداشته است، اما در آن زمان، جاکوب استوکالسکی، کارگردان بازی، اشاره کرد که استودیو 11 بیت قصد دارد چیزی بیش از یک بازی خلق کند. عاقبت صرف استوکالسکی گفت که با تیم بزرگ‌تری که روی دنباله آن کار می‌کنند، استودیو اکنون می‌تواند روی ارائه‌ی ادامه‌ای تمرکز کند که مقیاس بزرگ‌تر و طراحی بهبودیافته‌ای دارد.