تریلر فیلم Gran Turismo کمپ گیمر دیوید هاربر را آشکار می کند

“اگر یک خط مسابقه را در یک بازی از دست بدهید، می توانید آن را بازنشانی کنید. اگر آن را در یک مسابقه واقعی از دست بدهید، می توانید بمیرید.”

و همانطور که در تریلر نیز دیدیم، جان نیز باید با موقعیت اجتماعی جدید خود دست و پنجه نرم کند – سایر مسابقات اتومبیلرانی در نیسان به دلیل منشأ گیمر پست به او نگاه می کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/gran-turismo-movie-trailer-reveals-david-harbours-gamer-boot-camp/1100-6513521/?ftag=CAD-01-10abi2f

ستارگان اورلاندو بلوم و دیوید هاربر در حین ارائه سونی از فیلم آینده خود حضور داشتند، با هاربر به شوخی گفت که او در ابتدا واقعاً متوجه نشد که فیلم Gran Turismo چیست: چگونه می توان از یک بازی مسابقه ای فیلمی ساخت بدون هیچ گونه فیلمی. داستان؟ “این یک شبیه ساز مسابقه است!هاربر گفت که از کارگردان، نیل بلومکمپ شکایت کرده است.

هاربر نقش گروهبان مته مسابقه را برای این گیمرها بازی می کند و سعی می کند آنها را در این کمپ مسابقه ای شکل دهد و جان به عنوان برنده ظاهر می شود و به ردیف رانندگان نیسان می رود. اما این تازه شروع سفر جان است.

فیلم Gran Turismo هنوز تاریخ اکرانی ندارد، اما انتظار می‌رود اواخر امسال در سینماها اکران شود.

البته، این فیلم داستان واقعی یک بازیکن نوجوان Gran Turismo را روایت می‌کند که با موفقیت توانست از گیمر به مسابقه‌ای حرفه‌ای در زندگی واقعی جهش کند – این با اقتباس استاندارد فیلم بازی ویدیویی شما کمی متفاوت است.

بخوانید:   بازی فانتزی استودیو Hitman ممکن است انحصاری پلتفرم های ایکس باکس باشد

و سپس هاربر و بلوم تریلر را ارائه کردند. این فیلم بر روی یک بچه بریتانیایی به نام Jann با بازی Archie Madekwe تمرکز می کند که به آکادمی GT پیوسته است، رقابتی مهارتی با نیسان که به دنبال یافتن گیمرهایی بود که می توانستند مهارت های مسابقه دیجیتال خود را به ماشین های واقعی ترجمه کنند.

سونی به استخراج بسیاری از ویژگی‌های بازی ویدیویی خود برای اقتباس‌های صفحه‌نمایش ادامه می‌دهد، و شرکت‌کنندگان CinemaCon دوشنبه شب با نگاهی به اولین تریلر بعدی: Gran Turismo، مورد استقبال قرار گرفتند.

شخصیت هاربر هشدار می دهد که مسابقه واقعی یک بازی کاملاً جدید با توپ است.

هاربر اذعان کرد که شوخی او در مورد درک نکردن فیلم بسیار ضعیف بود و اعتصاب نویسندگان را به دلیل کیفیت شوخی مقصر دانست.