تریلر گیم پلی Armored Core 6 اکشن شدید مکانیکی و تاریخ انتشار تابستانی را به نمایش می گذارد.

FromSoftware نه تنها یک تریلر برای آن منتشر کرده است Armored Core 6: Fires of Rubicon، اما تاریخ را نیز حذف کرد.

عنوان mech-action تابستان امسال در تاریخ 25 آگوست برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.

Armored Core 6: Fires of Rubicon باعث سقوط سیاره در 25 آگوست می شود.

در این بازی، یک ماده مرموز جدید به نام Coral در سیاره دور افتاده Rubicon 3 کشف شد. انتظار می رفت این ماده به عنوان یک منبع انرژی به طور چشمگیری توانایی های تکنولوژیکی و ارتباطی بشر را ارتقا دهد.

در عوض، فاجعه ای ایجاد کرد که سیاره و ستاره های اطراف را در شعله های آتش و طوفان فرو برد و یک منظومه ستاره سوزان را تشکیل داد.

تقریباً نیم قرن بعد، مرجان دوباره در روبیکون 3 ظاهر شد، سیاره ای که اکنون توسط این فاجعه آلوده و بسته شده است. در اینجا، شرکت‌های فرازمینی و گروه‌های مقاومت بر سر کنترل این ماده مبارزه می‌کنند.

هدف شما در این بازی این است که به عنوان یک مزدور مستقل به Rubicon نفوذ کنید، جایی که خواهید دید که با شرکت ها و سایر جناح ها بر سر این موضوع مبارزه می کنید.

Armored Core 6 با داشتن مکانیزم های بسیار متحرک و قابل تنظیم، به شما امکان می دهد از مانورهای تهاجمی و تدافعی در زمین و هوا برای غلبه بر دشمنان استفاده کنید. برای اینکه یک مزدور موفق و سودآور باشید، با استفاده از محیط برای پوشش محافظ و نبردهای همه جانبه برای غلبه بر دشمنان و موقعیت‌های چالش برانگیز، در فواصل جنگی با تغییر سریع تسلط پیدا کنید.

بخوانید:   الیزابت اولسن دوست دارد دوباره نقش جادوگر اسکارلت را بازی کند، اما هنوز هیچ فیلمنامه ای ندیده است

Armored Core 6: Fires of Rubicon اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است.

اسکرین شات فوق العاده Armored Core 6

منبع: https://www.vg247.com/armored-core-6-release-date-gameplay-trailer