تریلر Fast X: جیسون موموآ واتیکان را برای خانواده منفجر می کند

جیسون موموآ آنتاگونیست اصلی فیلم است و در تریلر جدید زمان زیادی برای پخش دارد. او واتیکان را منفجر می‌کند (پس از کنایه زدن به چیزی که به نظر می‌رسد برخی افراد مزدور مزدور به نظر می‌رسد)، در حالی که اسلحه‌های زیادی در کنارش است، در یک مسابقه خیابانی ژست می‌گیرد، و حتی شخصیت قدیمی وین دیزل، دومینیک تورتو را «دامی» می‌خواند.

بری لارسون یکی دیگر از چهره های جدید است که در تریلر خود را نشان می دهد. در این تریلر هیچ نشانه ای از همکار جدید او آلن ریچسون وجود ندارد، اما تعداد زیادی از آنها بازگشته اند. علاوه بر گروه اصلی از جمله دیزل، میشل رودریگز، لوداکریس و تایریس گیبسون، شاهد بازگشت جیسون استاتهام در نقش شاو و همچنین بازگشت چارلیز ترون، جان سینا و هلن میرن برای ایفای مجدد نقش های خود در سریال هستیم. . تریلر با رانندگی Dom با ماشین عضلانی خود به همراه پسر خردسالش به سمت پایین چیزی که شبیه سد Aldeadávila در اسپانیا به نظر می رسد در حالی که پشت سر او منفجر می شود، به پایان می رسد. اکنون یعنی خانواده.

سریع X 19 می در سینماها می آید.

منبع: https://www.polygon.com/23690277/fast-x-trailer-jason-momoa-brie-larson

لوئیس لتریر (که سکاندار اکنون مرا می بینی و فیلم های Transporter) به کارگردانی سریع X پس از جایگزینی جاستین لین در سال گذشته. بود چهارشنبه اعلام کرد او همچنین قسمت یازدهم و آخرین فرنچایز را کارگردانی خواهد کرد.

دهمین فیلم از فرانچایز Fast and the Furious تابستان امسال وارد سینماها شد و جدیدترین تریلر آن نوید بزرگ‌تر از همیشه را می‌دهد. بله، حتی بزرگتر از زمانی که آنها به فضا رفتند.

بخوانید:   چرا رابطه عاشقانه مرموز بین بازی های ویدیویی و آسانسورهای غول پیکر ممکن است با آکیرا آغاز شود