تریلر Fast X نشانه آغاز پایان حماسه سریع است

Fast X قسمت اول پایان دو قسمتی حماسه 10 قسمتی است و در 19 مه 2023 روی پرده سینماها می رود. نیمه دوم پایانی هنوز عنوان یا تاریخ اکران رسمی ندارد.

دانته ریس بیش از یک دهه است که در حال طراحی انتقام خود از Dom Toretto بوده است و زمان آن نزدیک است که او آن را اجرا کند. آخرین تریلر فیلم Fast X تنها یک ماه تا اکران این فیلم در سینماها منتشر شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/fast-x-trailer-signals-the-beginning-of-the-end-of-the-fast-saga/1100-6513414/?ftag=CAD-01-10abi2f

نه تنها متحدانی مانند لتی، هان و رومن بازگشته اند، بلکه شرورهای سابق شاو و جاکوب تورتو این بار در کنار خانواده هستند. یک عکس سریع از بری لارسون تازه وارد در حال شکستن جمجمه و خرید نوشیدنی وجود دارد. در همین حال، رمز شارلیز ترون ظاهراً با دانته متحد شده است و او با مشت به لتی می زند.

هر چیزی که می‌خواهید را دارد: درگیری‌ها، مشت‌بازی‌ها، رانندگی در کنار سد و بمب‌هایی که Fast X را شبیه تبلیغات Rocket League می‌کنند. به عبارت دیگر، اینجا خیلی اتفاق می افتد. دانته بمبی را در شهر واتیکان پرتاب می‌کند و از انفجار لذت می‌برد، و سپس Dom را روی سدی بین دو نیمه کامیون می‌پیچد و او را به سمت پایین دیوار شیب‌دار می‌فرستد.

بخوانید:   زلدا: اشکال تکراری اشک‌های پادشاهی، اقتصاد Hyrule را خراب می‌کند