تریلر Killers Of The Flower Moon: دی کاپریو، دنیرو و موارد دیگر را در جدیدترین فیلم اسکورسیزی ببینید

اولین تریلر کامل فیلم Killers of the Flower Moon به کارگردانی مارتین اسکورسیزی منتشر شد و به طرفداران اولین نگاهی به فیلم موردانتظار بعدی این کارگردان برنده اسکار می دهد.

این فیلم اقتباسی از کتاب مشهور دیوید گرن در سال 2017، قاتلان ماه گل: قتل‌های اوسیج و تولد اف‌بی‌آی است. این فیلم داستان سلطنت وحشت در دهه 1920 را روایت می کند که اعضای اوسیج نشن پس از کشف ذخایر عظیم نفت در زیر زمین آنها در اوکلاهما، یکی یکی به قتل رسیدند.

همچنین به شکل گیری FBI مدرن تحت رهبری جی ادگار هوور که برای حل این پرونده تأسیس شده بود، می کاود. لیلی گلادستون، ستاره فیلم، می‌گوید که این فیلم در طول تولید خود به‌دلیل مشارکت اعضای محلی Osage Nation تغییر قابل‌توجهی کرد.

گلادستون گفت: «این یک فیلم متفاوت از فیلمی است که (اسکورسیزی) برای ساخت آن تقریباً تماماً به دلیل آنچه که جامعه درباره نحوه ساخت آن و آنچه به تصویر کشیده شده بود می گفت.

در فیلم Killers of the Flower Moon لئوناردو در نقش ارنست بورکهارت، رابرت دنیرو در نقش ویلیام هیل، گلادستون در نقش مولی بورکهارت و جسی پلمونز در نقش تام وایت بازی می‌کنند. در این فیلم جان لیتگو، برندان فریزر، اسکات شفرد، ویلیام بلئو و خوانندگان استورجیل سیمپسون و جیسون ایزبل نیز حضور دارند.

این اولین فیلم اسکورسیزی پس از فیلم The Irishman در سال ۲۰۱۹ برای نتفلیکس است.

Killers of the Flower Moon با اکران محدود در تاریخ 6 اکتبر به سینماها می‌آید و در 20 اکتبر منتشر می‌شود. نسخه استریم برای Apple TV+ پس از آن منتشر خواهد شد.

بخوانید:   Fabledom یک شهرساز افسانه ای درباره شاهزاده ها و پرنسس های عاشقانه است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/killers-of-the-flower-moon-trailer-see-dicaprio-de-niro-and-more-in-scorseses-latest/1100-6514322/?ftag=CAD-01-10abi2f