تریلر Little Mermaid And Transformers Mashup ویروسی می شود

در یک نقطه از ویدیو، می توانید بشنوید که کسی گفته است “این به نظر بهترین فیلم تاریخ است” و من تمایل دارم با آن موافق باشم. حداقل احتمالاً سرگرم‌کننده‌تر از لایو اکشن‌های قبلی دیزنی یا بیشتر بازی‌های نادرست است. مبدل ها فیلم های. در پایان ویدیو، حتی می توانید بشنوید که تماشاگران شروع به تحسین کردن معجون عجیب نوستالژی دیزنی و تغییر شکل حیوانات می کنند.

من همین الان می گویم که در حالی که برای دیدن جدید هیجان زده هستم نگهبانان فیلم، من علاقه کمی به لایو اکشن دارم پری دریایی بازسازی و حتی کمتر تمایل به دیدن دیگری مبدل ها فیلمی که نیست زنبور عسل 2. بنابراین انتظار نداشتم وقتی توییتی را دیدم که مدعی بود یک تئاتر خراب شده و تریلرهای هر دو فیلم پرفروش آینده را همزمان پخش کرده است، خیره شوم. تقریباً حتی برای تماشای ویدیو کلیک نکردم. من بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادم زیرا آنچه که با ترکیب کردن این دو تیزر ایجاد شد فوق العاده است.

پری دریایی کوچک بازسازی لایو اکشن و Transformers: Rise of the Beasts– دو تا از بزرگترین فیلم های آینده 2023 – اشتراک زیادی ندارند. با این حال، یک تصادف آشکار پروژکتور فیلم در یک نمایش تئاتر Guardians of the Galaxy Vol. 3 منجر به پخش تریلرهای این دو فیلم به طور همزمان شد. نتیجه نهایی ممکن است فقط بهترین فیلم سال باشد.

البته، اکنون سوال این است که آیا هر استودیو یا شرکتی که در این بخش عجیب و غریب بازاریابی تصادفی متقاطع دخیل است، به لحظه‌ی ویروسی دست خواهد زد و سعی می‌کند از آن استفاده کند. من می توانم ببینم مبدل هااکانت‌های رسانه‌های اجتماعی مارک دار که برخی از هنرهای آریل و اپتیموس پرایم را در حال خواندن و آواز خواندن با هم منتشر می‌کنند. در دنیایی که فورتنایت شخصیت‌هایی مانند بتمن و لوک اسکای‌واکر را با آریانا گرانده و مستر چیف همراه می‌کند، تصور اینکه این برندها ممکن است گرد هم آیند تا همه لذت و شادی را از این بخش عجیب و غریب بازاریابی ویروسی تصادفی بیرون بیاورند، چندان عجیب نیست.

به گفته بلیک پری، کارکنان تئاتر بعد از آن چیزی نگفتند و بقیه تریلرها بدون مشکل نمایش داده شدند. “این یک اتفاق عجیب بود و همه در سالن من آن را دوست داشتند!”

منبع: https://kotaku.com/the-little-mermaid-transformers-beasts-trailers-mash-up-1850410244

به روز رسانی 5/5/2023 ساعت 4:55 بعدازظهر ET: این داستان برای گنجاندن اطلاعات بیشتر از نسخه اصلی به روز شد پوستر ویروسی ویدئو

در ویدیوی آپلود شده در روز جمعه – که قبلاً در فضای مجازی منتشر شده و دوباره در سراسر توییتر به اشتراک گذاشته شده است – یک تئاتر در تنسی به نظر می رسد شروع به پخش تریلر برای هر دو می کند مبدل ها و پری دریایی کوچک در همان زمان، با صدای آریل در حال خواندن تمام آن چیزی که در کل کلیپ شنیده می شود. عجیب ترین بخش در مورد همه اینها این است که این دو تریلر چقدر خوب همگام می شوند، که احتمالاً نشانه این است که تریلرهای فیلم از فرمول های مشابه و دستورالعمل های سرعت پیروی می کنند و نه مقداری کیهانی از تولید محتوا. اما با این حال، تماشای آن سرگرم کننده است!

به نظر می رسد طرفداران آن را دوست دارند پری دریایی کوچک / مبدل ها مخلوط کردن

یا صبر کنید، آیا این فقط یک فورتنایت تیزر؟ لعنتی.