تعداد زیادی از Miyoo Minis – نمایش TouchArcade #556 – TouchArcade

در اپیزود این هفته نمایش TouchArcade، ما بیشتر در مورد Miyoo Mini Plus صحبت می کنیم، زیرا من بالاخره Eli را شکست دادم و او را متقاعد کردم که به جای منتظر ماندن برای نسخه ای که از قبل سفارش داده بود، یکی را از طریق آمازون بخرد. ارزشش را دارد ما همچنین در مورد سفر اورلاندو خود صحبت می کنیم که همه هفته آینده خواهد بود، و اینکه ممکن است در چه جنجالی قرار بگیریم. در طول پادکست بعدی منتظر داستان های خوب باشید که ممکن است هفته آینده باشد یا نباشد. ما همچنین در مورد برخی از بازی های اخیر مانند جنگ ستارگان: بازمانده جدی و ردفال، و همچنین تبلیغات مگا ما برای The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’s نسخه آینده همه اینها، و بیشتر! این یک قسمت پرجمعیت است.

فراموش نکنید که هر گونه سؤال، بازخورد یا هر چیز دیگری مرتبط یا نامربوط را به ایمیل ما ارسال کنید (ایمیل محافظت شده). ما همه آنها را خواندیم و عشق رمزگشایی پیام هایی که به طور کامل با ایموجی نوشته شده اند. مثل همیشه، می‌توانید با لینک‌های زیر به ما گوش دهید… و اگر آنچه را می‌شنوید دوست دارید، لطفاً مشترک شوید و/یا نظر ما را در iTunes ارسال کنید. بسیار قدردانی می شود!

ما به عنوان همراه این پادکست صوتی، یک نسخه ویدیویی از همان نمایش را نیز انجام می دهیم منحصر به فرد Patreon که به شما امکان می دهد ما را در حال انجام بازی هایی که در مورد آنها صحبت می کنیم مشاهده کنید. حامیان می توانند جدیدترین ها را مشاهده کنند ویدئو قسمت های نمایش TouchArcade توسط اینجا کلیک کنید. مطمئن شوید که برای مشاهده آخرین مطالب وارد سیستم شده اید. برای هر کس دیگری که کنجکاو است، می توانید ما را بررسی کنید پست های حامی عمومی برای دیدن قسمت های قدیمی تر پادکست ویدیویی. اگر آنچه را که می بینید دوست دارید، تبدیل شدن به یک را در نظر بگیرید پشتیبان TouchArcade Patreon.

بخوانید:   کارخانه‌های آسیایی در تقلا برای سرپا ماندن

دوخت: نمایش TouchArcade از طريق رادیو Stitcher برای پادکست
فید RSS: نمایش TouchArcade
لینک مستقیم: TouchArcadeShow-556.mp3

نمایش یادداشت ها:

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/05/too-many-miyoo-minis-the-toucharcade-show-556/