تعقیب سرنخ ها و شکستن قلب ها کمترین نگرانی شما در Times & Galaxy است

Gelinas به زمان خود در ضرب و شتم جرم و جنایت به عنوان یکی از الهام‌بخش‌های اصلی برای اولین سطح Times & Galaxy اشاره می‌کند، که در آن به شما محول می‌شود تا در مورد یک شاتل فضایی تحقیق کنید که پس از تعقیب و گریز توسط پلیس سقوط کرد. اگرچه گلیناس به اندازه معامله واقعی وحشتناک به تصویر کشیده نمی شود، اما این وظیفه را با تصادفات رانندگی خشونت آمیزی که در گذشته پوشش داده بود مقایسه می کند. همانطور که در سطح بازی می‌کردم، شواهدی پیدا کردم که نشان می‌دهد شاتل تصادف کرده به‌طور عجیبی کابین خلبانی نداشته است، شاید این اشتباه پلیس بوده است که در وهله اول سقوط کرده است، و اینکه هیچ‌کس فوت نکرده است، اما چندین ماده منفجره در نزدیکی آن وجود داشته است. که ممکن بود تعداد کمی وجود داشته باشد. می‌توانید روش‌های مختلفی را تصور کنید که من می‌توانستم چنین داستانی را بچرخانم، و این قبل از کشف شواهدی از آزمایش‌های غیراخلاقی، فساد شرکت‌ها و جرقه شورش رباتیک بود. شما نمی توانید همه آن را پوشش دهید و اگر سعی کنید بیش از حد آن را وارد کنید، اثربخشی نوشتار و تحلیل شما را ضعیف می کند. این به نوبه خود بر آینده شما در مقاله و آینده خود مقاله تأثیر می گذارد.

با توجه به شجره نامه توسعه دهنده ای که تیم را در Times & Galaxy رهبری می کند، منطقی است. Gelinas نویسنده و ویراستار سابق BioWare است که روی آثاری مانند Mass Effect و Dragon Age کار کرده است – او کاملاً با تجربیات روایی انتخاب محور تعاملی آشنا است. و قبل از حضورش در BioWare، گلیناس به عنوان یک گزارشگر جنایی محلی برای روزنامه ادمونتون ژورنال کار می کرد و به او اطلاعاتی دست اول در مورد زیر و بم نوشتن برای یک مقاله می داد.

نحوه ساختن داستان خود، نحوه نگرش دیگران به holopaper و نگاه مردم به شما را تغییر خواهد داد.
نحوه ساختن داستان خود، نحوه نگرش دیگران به holopaper و نگاه مردم به شما را تغییر خواهد داد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/chasing-leads-and-breaking-hearts-is-the-least-of-your-concerns-in-times-galaxy/1100-6513815/?ftag=CAD-01-10abi2fاو ادامه داد: “من قبل از ورود به بازی‌ها فقط برای صفحات گسترده کار می‌کردم، اما واقعاً نمی‌خواستم به طور کامل روزنامه‌ها را انتخاب اشتباهی کنم، تا این نوع روزنامه‌نگاری را انتخاب اشتباهی کنم. فقط می‌خواستم نشان دهم که چگونه شما می توانید اطلاعات یکسانی را انتخاب کنید و زوایای مختلف، جنبه های مختلف آن را اولویت بندی کنید تا برای افراد مختلف جذاب باشد، و در برخی موارد اخلاق خود را خم کنید، نه لزوما همیشه در جنبه هیجان انگیز. این واقعیت بسیار بزرگ است که شما به منبع خود خیانت می کنید تا وارد آن شوید.

بخوانید:   کوپن 40% این بازوی مانیتور ساخته شده توسط Ergotron را فقط 49 پوند می کند

من مشتاقانه منتظر بازی کامل هستم تا ببینم همه نتایج چگونه خواهد بود. گلیناس اذیت کرد که فراتر از تصادف شاتل، داستان هایی مانند نمایش گربه ها را پوشش خواهید داد که به طرز فریبنده ای بسیار زیبا به نظر می رسد. باید چیزی بیشتر از این باشد! بعلاوه، این بازی فرصت‌هایی برای معاشقه با شخصیت‌ها و شروع عاشقانه با آنها دارد و چه کسی می‌داند که در نهایت چگونه ممکن است بر پایان بازی تأثیر بگذارد. Times & Galaxy قرار است در سال 2024 برای رایانه های شخصی عرضه شود.

بن گلیناس، رهبر Copychaser Games به GameSpot گفت: «بازی‌های زیادی وجود ندارند که به موضوع روزنامه‌نگاری بپردازند. “آنهایی که تمایل دارند بسیار روی نقش سردبیر، چرخش، و کمتر در مورد جمع آوری اخبار و کمتر در مورد کاردستی در قسمت جلویی تمرکز کنند. بنابراین یکی از موضوعاتی که ما به دنبال آن هستیم، چکمه های بیشتر در صفحه اصلی است. زمین.”

Times & Galaxy، یک بازی ماجراجویی انتخاب محور که در آن شما به عنوان یک ربات که آخرین کارآموز برای قابل اعتمادترین روزنامه خبری منظومه شمسی است، بازی می کنید، برای من کمی نزدیک به خانه است. این به داستان‌هایی می‌پردازد که هر کسی در رسانه‌های آنلاین با آن‌ها آشنا خواهد بود، مانند “خروجی شما موفق است اما به طور فزاینده‌ای سودآور نیست و بنابراین شما و بسیاری از همکارانتان رها می‌شوید” یا “شما به طور تمام وقت استخدام نمی‌شوید و دریافت نمی‌کنید. مزایای کارمندان اما خبر خوب، نوشته شما به اندازه کافی خوب است که قرارداد پاره وقت شما در حال تمدید است از نو

بخوانید:   بازی TouchArcade هفته: 'Rytmos' – TouchArcade

عنوان آینده Copychaser Games با توجه به وضعیت فعلی صنعت روزنامه نگاری بازی های ویدیویی کاملاً به موقع به نظر می رسد. با این حال، همه چیز غم و اندوه نیست، زیرا به نظر می رسد که بیشتر بازی برای کاوش در شادی های یک روزنامه نگار بودن و دادن نگاهی دزدکی به بازیکن به اوج سرخوشی است که در نهایت با دریافت همان نقل قولی که به دنبالش بودید، طراحی شده است. آن منبعی که آنچه را که برای چاپ داستان گزارش شده ای که دنبالش بوده اید به شما می دهد. همچنین لحظات زیادی از شوخ طبعی و شوخ طبعی وجود دارد که باعث می شود روحیه بیش از حد کسل کننده نشود.

قبل از انتشار آن، من یک دمو برای Times & Galaxy بازی کردم که شامل سطوح ابتدایی بازی بود. حتی اگر فرمول آن به‌طور خاص برای تجربه بازی به‌عنوان گزارشگر تحقیقی و جستجوی سرنخ‌ها مناسب باشد، گیم‌پلی Times & Galax کاملاً منحصربه‌فرد نیست. گفتن حرف درست به فرد مناسب پس از کشف سرنخ مناسب، زمانی که به نقطه مناسب سفر می کنید، مشخصه تقریباً همه بازی های ماجراجویی انتخاب محور است. اما این نحوه تنظیم گیم پلی آشنا توسط Times & Galaxy است که تجربه را جالب می کند.

شما فقط یک کارآموز هستید، بنابراین در شروع بازی داستان های بزرگ زیادی دریافت نمی کنید.
شما فقط یک کارآموز هستید، بنابراین در شروع بازی داستان های بزرگ زیادی دریافت نمی کنید.

گلیناس گفت: «کاری که در این بازی انجام می‌دهید، نحوه رفتارتان و داستان‌هایی که می‌نویسید بر موفقیت روزنامه، خوانندگان روزنامه و تمرکز آن تأثیر دارد. پایان بازی بسته به انتخاب‌هایی که در طول بازی انجام داده‌اید از نظر نوع پوششی که روی آن تمرکز کرده‌اید و روش‌هایی که خودتان انجام داده‌اید، در چند جهت منشعب می‌شود. افراد مختلف (در شغل شما). ) همچنین عقاید مختلفی در مورد اینکه اخبار چیست و چه چیزی مهم است به اشتراک بگذارید. بنابراین اگر هیجان انگیزتر هستید، شخصیت هایی وجود دارند که از این موضوع ناامید می شوند و از شما ناامید می شوند و ممکن است شما را چندان دوست نداشته باشند. شخصیت های دیگری هستند که خواهند بود. مانند، “آره، ما گرد و غبار این صفحه گسترده هولوگرافیک قدیمی را پاک می کنیم.”

فرصت هایی برای لاس زدن در بازی نیز وجود دارد!
فرصت هایی برای لاس زدن در بازی نیز وجود دارد!

به این ترتیب، گیم پلی Times & Galaxy در قلب نحوه انجام روزنامه نگاری به طور سنتی نقش می بندد، از چالش هایی که یک خبرنگار در ردیابی یک نقل قول برای یک داستان با آن مواجه است تا عمل متعادل کننده تمایل به نوشتن برای اطلاع رسانی و آموزش بدون این که این کار را انجام دهد. و خشک می شود که در نهایت خسته کننده و خواندن آن دشوار است. زمانی که در حال نوشتن مقاله هستید، این یک بحث ظریف‌تر از انتخاب A یا انتخاب B است، و این تجربه‌ای است که Copychaser Games می‌خواست آن را منتقل کند.

بخوانید:   این آخر هفته همه ما چه بازی می کنیم؟

گلیناس گفت: «ما واقعاً می‌خواستیم از سیاهی و سفیدی آن دور شویم» و اشاره کرد که روایت انتخاب محور تایمز و گلکسی به تفاوت‌های ظریف بیشتری نسبت به بازی‌هایی که قبلاً روی آن نوشته بود، مانند Mass Effect، نیاز داشت. “Paragon و Renegade، یکی یا دیگری، مشکل است، زیرا پس از آن ما باید پاسخ ها را به دو (انتخاب) تقسیم کنیم و تفاوت های ظریف زیادی در وسط گم شد. آنها لزوماً آشفتگی داخلی افرادی را که در حال جمع آوری اخبار هستند و سعی می کنند بفهمند چه چیزی مهم است، چه چیزی نیست، نمی بینند. خسته کننده بود و من نمی خواستم سیم کارت باشد.”

هر سرنخی که کشف می‌کنید یا نقل قولی که می‌شنوید به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید تیتر، لید، نمودار مهره‌ای، و نقل قول کلیدی قطعه‌تان را قاب‌بندی کنید، و همچنین می‌خواهید چگونه متن را طعم‌دار کنید. آیا برای مثال، هیجان انگیزتر می شوید یا شاید آموزنده تر؟ بنابراین برای برخی از داستان هایی که می نویسید، فقط تعداد انگشت شماری از نتایج بالقوه برای شما وجود ندارد که بتوانید آنها را کنار هم بگذارید، ده ها گزینه هایی برای کشف و باز کردن قفل — من بیش از 60 را در یک نمونه شمردم. شما اختیارات زیادی دارید و مهمتر از آن، مسئولیت زیادی در نحوه شکل دادن به نتیجه هر تکلیف دارید. پیگیری برخی از خطوط تحقیقاتی شما را از دیگران دور می کند و شما را تشویق می کند که مراقب باشید با چه کسی صحبت می کنید و چگونه از آنها سؤال می کنید.