تعویض به‌روزرسانی Horizon به بازیکنانی که از بخش‌های آب می‌ترسند کمک می‌کند

به روز رسانی اخیر برای افق غرب ممنوع (در کنار جدید سواحل سوزان DLC) چیز جالبی در کنار برخی تغییرات زیرنویس و آیتم دارد: اکنون برای هرکسی که از تالاسوفوبیا یا “ترس مداوم و شدید از آب های عمیق مانند دریا، اقیانوس ها یا دریاچه ها” رنج می برد، گزینه ای وجود دارد.

لپ تاپ ها یا رایانه های شخصی لنوو سفارشی

بنابراین این یک ضامن است که، حداقل برای من، چیزی 30 سال در حال ساخت است. متشکرم، Guerrilla، من از آن تشکر می کنم، و به خصوص این واقعیت که این یک چیز اختیاری است، زیرا هر چقدر که در سطوح سه بعدی زیر آب بازی کنم، متوجه می شوم که اکثر مردم چنین مشکلی ندارند، بنابراین انتخاب خوب است.

اگر این به نظر مبهم به نظر می رسد، به این دلیل است که چند سال پیش Obsidian وعده چیزی مشابه را داده بود. فقط در مورد آنها برای هر کسی که از عنکبوت می ترسد. که باز هم به عنوان یک استرالیایی چیزی جز درک آن ندارم.

منبع: https://kotaku.com/horizon-forbidden-west-ps5-thalassophobia-underwater-1850351360

یک استیج فوق‌العاده رایج در زیر آب را پرتاب کنید – مقدار محدودی از اکسیژن – و همه چیزهایی را که برای تجربه‌ای فراتر از چالش‌برانگیز بودن و وارد حوزه‌های واقعاً استرس‌زا نیاز دارید، در اختیار دارید. پسندیدن، به طور داوطلبانه تمام بخش‌های یک بازی دارای سطوح استرس‌زا را رد کنید.