تقریبا نیمی از بازیکنان Hunt: Showdown حتی یک بازیکن دیگر را هم نکشته اند

به نظر می رسد که بخش بسیار زیادی از شکار: مرحله نهایی مسابقات بازیکنان در واقع حتی یک بازیکن دیگر را هم کشته اند.

اگر تا به حال Hunt: Showdown را بازی کرده باشید، می‌دانید که بازیکنان دیگر لزوماً بزرگترین تهدید شما در هر مقطع زمانی نیستند. وجود دنیایی تهدیدآمیز است و همیشه برای هر بازیکنی کار نمی کند. به حدی که معلوم می شود 40 درصد از بازیکنان حتی بازیکن دیگری را اصلا نکشته اند. همانطور که توسط PCGamer، که میزگردی در مورد تیراندازی های اول شخص در GDC برگزار کرد، مدیر کل امتیازات Hunt در Crytek، دیوید فیفیلد این آمار را به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که این یک مشکل بزرگ برای بازیکنان جدید هنگام رویارویی با بازیکنان کهنه کار است.

فیفیلد گفت: «ما یک دستاورد در هانت به نام Debut داریم. “این “اولین دشمن خود شکارچی را بکش” است، 40 درصد از بازیکنان ما هرگز آن را دریافت نمی کنند. ما یک بازی PvP هستیم که در آن وارد می شوید، کارهایی را انجام می دهید و 40٪ از افرادی که هانت را امتحان می کنند هرگز بازیکن دیگری را نکشته اند.” با توجه به ماهیت Hunt: Showdown که PvPvE است، این احتمال وجود دارد که بسیاری از بازیکنان حتی در یک مسابقه خاص با یکدیگر روبرو نشوند. بنابراین زمانی که با کسی روبرو می شوند که مدتی در حال انجام این بازی بوده است، ممکن است برای برخی دشوار باشد.

فیفیلد افزود: “تعادل مشکل است.” “در شطرنج، کسی باید ابتدا حرکت کند و آن چیز کاملاً منصفانه و کاملاً متعادل را تعقیب کند؟ ماهرترین فرد همیشه برنده خواهد شد و در واقع تماشای آن در حال حاضر چندان جالب نیست… وقتی یک بازیکن شکست ناپذیر را برای چندین دهه ادامه می‌دهید، آیا کسی هرگز آنها را شکست خواهد داد؟ این چیزی نیست که تعداد زیادی از مردم برای ثبت نام و امتحان هجوم بیاورند، در مقابل داستان شگفت انگیز یک سه ستاره متوسط ​​که با تبر، یک شش ستاره را در جایی در حال چرت زدن گرفتار کرد – یا آنها را بعد از آن شخص ثالث کرد. شش ستاره پنج نفر دیگر را کشت.»

بخوانید:   چگونه Excalibur را در فاینال فانتزی 16 دریافت کنیم

برقراری تعادل کار دشواری است، زیرا نمی‌خواهید بازیکنان قدیمی احساس فریب خوردگی کنند، اما همچنین نمی‌خواهید بازیکنان جدید به میدان بروند. اگرچه فیفیلد گفت که تیم “روی آن کار می کند”، وقتی نوبت به آن 40 درصد از بازیکنان می رسد، بنابراین شاید همه چیز برای همه تغییر کند.

منبع: https://www.vg247.com/almost-half-of-hunt-showdown-players-never-killed-another-player