تهاجم مخفی، جزیره جمجمه نتفلیکس، و تمام تلویزیون های جدید برای تماشا

ژانر. دسته: اسپین آف Sex and the City
تاریخ انتشار: 22 ژوئن با 2 قسمت
شورانر/سازنده: دارن استار
قالب: سارا جسیکا پارکر، سینتیا نیکسون، کریستین دیویس، نیکول آری پارکر، ساریتا چودوری، کارن پیتمن و سارا رامیرز

ژانر. دسته: مستند (با زاویه دوستدار محیط زیست)
تاریخ انتشار: 22 ژوئن با 2 قسمت
تهیه کننده اجرایی: رابرت داونی جونیور، سوزان داونی، امیلی بارکلی فورد
قالب: رابرت داونی جونیور و تیمی از کارشناسان خودرو

نیک کیرگیوس با خوشحالی در حال فریاد زدن از نقطه شکست

تصویر: نتفلیکس

ژانر. دسته: درامدی صابونی
تاریخ انتشار: 22 ژوئن، با تمام 10 قسمت
شورانر/سازنده: جردون ناردینو
قالب: کیم کاترال، خانم بنی، زین فیلیپس، جید پیتون، مایکل هسو روزن، آیشا هریس، گراهام پارکورست

کینگزلی بن آدیر در نقش رهبر اسکرول شورشی، گراویک (بیگانه سبز رنگ با گوش‌های نوک تیز) با کتی سنگین در حالی که در خون بنفش رنگ در فیلم تهاجم مخفی آغشته شده است فریاد می‌زند.

تصویر: مارول استودیو

ژانر. دسته: مستندهای ورزشی
تاریخ انتشار: 21 ژوئن، با هر 5 قسمت
شورانر: کاری لیا
قالب: تنیس بازان حرفه ای (از جمله: نیک کیرگیوس، تیلور فریتز، اونس ژابور، آجلا تاملیانوویچ، ایگا سویاتک، فرانسیس تیافو، آرینا سابالنکا)

این هفته چندین نسخه قابل توجه دارد: قسمت 2 از نقطه شکست، مستندهای تنیس نتفلیکس از همان افرادی که برای ما آورده اند فرمول 1: برای زنده ماندن رانندگی کنید، بالاخره اینجاست و طرفداران تنیس را تا ماه آینده ویمبلدون سیر می کند. درامدی انتقادی و مستقل عزیزم خرس همچنین بازگشته است و آماده است تا در مورد ظاهر رستوران (و عملکرد آن) تجدید نظر کند.

فریبنده مارکو مجیا (بنی) را دنبال می کند، یک وبلاگ نویس جوان و غیر منطبق با جنسیت، که به عنوان دستیار مادولین ادیسون (Cattrall) غول آرایشی مدل تبدیل شده است. پسندیدن بتی زشت قبل از او، او به سرعت درمی‌یابد که پشت صحنه‌ی صنعت، همه‌ی زرق و برق و زرق و برق نیست. اما همچنین مانند بتی زشت قبل از او، ممکن است او و شرکت حد وسطی پیدا کنند.

نقطه شکست

اگر دوست داشتید کنگ: جزیره جمجمه، پس وقت آن است که این اسپین آف متحرک را که به نتفلیکس می آید بررسی کنید. این نمایش در مورد (چه چیز دیگری؟) افرادی است که در جزیره ای غرق می شوند و در آنجا با انبوهی از موجودات عجیب و غریب و عظیم روبرو می شوند – از جمله … میمون غول پیکری که به نام کنگ شناخته می شود.

فریبنده

بله، این فصل فیلم‌های پرفروش است، اما تلویزیون تابستانی نیز در حال گرم شدن است – و این هفته نمونه‌ای عالی از این است که تابستان امسال چقدر برای برنامه‌های تلویزیونی شلوغ خواهد بود.

فصل 6 از کارائوکه کارپول این مجموعه با تعداد جدیدی از افراد مشهور در حال رانندگی و آواز خواندن ادامه دارد. همانطور که آنها در لیست پخش خود آواز می خوانند، چیزهایی از زندگی خود را به اشتراک می گذارند – با یک گروه حتی برخی اخبار فوق العاده هیجان انگیز را در زمان واقعی دریافت می کنند.

Swagger، فصل 2

ژانر. دسته: مستندها
تاریخ انتشار: 21 ژوئن ساعت 8 بعد از ظهر EDT در NBC؛ پخش روز بعد در Peacock
شورانر/سازنده: رابین یونی
قالب: آتش نشانان اداره آتش نشانی شهرستان لس آنجلس

کارمی (جرمی آلن وایت) در یخچال ایستاده و با ریچی (ایبون ماس-باچرخ) صحبت می‌کند در حالی که مارکوس (لیونل بویس) سرش را به در می‌برد.

تصویر: شبکه های FX

این مجموعه مستندی از دنیای شیکاگوی دیک ولف است که تماس‌های واقعی و درام آتش‌نشان بودن در یکی از آتش‌خانه‌های متعدد لس آنجلس را مستند می‌کند. این فصل بر روی 9 بخش مختلف تمرکز خواهد کرد که به بیش از 4 میلیون ساکن لس آنجلس خدمت می کنند و در این روند با خطر غیرقابل پیش بینی مواجه می شوند.

منبع: https://www.polygon.com/2023/6/19/23759291/new-tv-series-shows-watch-skull-island-netflix-secret-invasion-disney-mcu

با الهام از تجربیات کوین دورانت، ستاره NBA، فحش دادن دنیای بسکتبال جوانان و بازیکنان، خانواده‌ها و مربیان آنها را که در خط باریک بین رویاها و جاه‌طلبی و فرصت‌طلبی و فساد قدم می‌زنند را بررسی می‌کند. در خارج از دادگاه، نمایش نشان می دهد که بزرگ شدن در آمریکا چگونه است. فصل 2 با سال آخر شروع می شود، جایی که چهار نفر از پسران در مدرسه آمادگی عمدتاً سفیدپوست شرکت خواهند کرد که امیدوارند از مهارت بسکتبال خود استفاده کنند و برنامه را رقابتی کنند.

نمایش های جدید در Peacock

آتش نشانی و نجات لس آنجلس

ژانر. دسته: درام آشپزخانه
تاریخ انتشار: 22 ژوئن، با تمام 10 قسمت
شورانر/سازنده: کریستوفر استورر
قالب: جرمی آلن وایت، ایبون ماس-باچرخ، آیو ادبیری، لیونل بویس، لیزا کولون زایاس، ابی الیوت

خرس با یک نام جدید بازگشته است – رستوران در حال تغییر از “The Beef” به “The Bear” است – یک بازسازی جدید (در دست ساخت)، و همان تضاد زیبای منیت ها و بینش ها که باعث شد فصل 1 چنین باشد. ضربه شکست. با من بگو: بله آشپز!

نمایش های جدید در Max

و درست مثل آن…، فصل 2

کری (سارا جسیکا پارکر) در کمد خود نشسته و جعبه ای را در یک عکس از And Just Like That... فصل 2 باز می کند.

عکس: کریگ بلانکنهورن/مکس

ژانر. دسته: کسب و کار میمون غول پیکر متحرک
تاریخ انتشار: 22 ژوئن، با هر هشت قسمت
شورانر/سازنده: برایان دافیلد
قالب: می ویتمن، بنجامین برات، دارن بارنت، بتی گیلپین

طعنه زده تهاجم مخفی بالاخره در راه است و نیک فیوری (ساموئل ال جکسون) احساس خوبی دارد. فیوری که در MCU امروزی اتفاق می‌افتد، از تهاجم مخفیانه گروهی از اسکرول‌های در حال تغییر شکل به زمین مطلع می‌شود و به متحدانش – از جمله اورت راس، ماریا هیل و اسکرول تالو – می‌پیوندد تا با زمان رقابت کنند تا تهاجم قریب‌الوقوع اسکرول را خنثی کنند و نجات دهند. بشریت.

نمایش های جدید در Hulu

فصل 2 خرس

دو نفر در اثر شنی پنجه میمون غول پیکر ایستاده اند

تصویر: نتفلیکس

مستند تنیس که می شناسید و دوست دارید برای مجموعه (فصل) دیگری بازگشته است. از پشت تیم F1: برای زنده ماندن رانندگی کنید، نقطه شکست: قسمت 2 (قسمت‌های 6-10) گروهی منتخب از تنیس‌بازان را در داخل و خارج زمین دنبال می‌کند که برنده می‌شوند، می‌بازند، مجروح می‌شوند و تلاش می‌کنند تا مقام اول را کسب کنند.

نمایش های جدید در دیزنی پلاس

تهاجم مخفی

کوتی (جروم) فقط می خواهد مثل بقیه باشد. متأسفانه، او همچنین 13 فوت قد دارد، وضعیتی که والدینش سعی می کنند با نگه داشتن کوتی ایمن از دنیا پنهان کنند. اما به محض این‌که او از کار بیرون می‌آید، به سختی تلاش می‌کند تا زیبایی‌ها و تضادهای دنیای واقعی را تجربه کند، و همچنین در برخی از برخوردهای ناخوشایند با مبارز جنایتکار واقعی “قهرمان” تلاش می‌کند.

نمایش های جدید در Apple TV Plus

Carpool Karaoke: The Series، فصل 6

ژانر. دسته: افراد مشهور در حال کارائوکه در ماشین (تک شو)
تاریخ انتشار: 23 ژوئن با 7 قسمت
برنامه نویسان/سازندگان: بن وینستون و جیمز کوردن
قالب: بعد از مهمانی قالب؛ Avril Lavigne و YUNGBLUD; لی میشل و دارن کریس؛ سدریک اینترتینر و شریل لی رالف. آلانیس موریست و کارا دلوین؛ را دختران 5 ایوا قالب؛ را ارواح قالب؛ و آلیسون بری و دنی پودی.

دنی پودی گوش هایش را گرفته و کمی خمیده است در حالی که آلیسون بری با صندلی می آید که می خواهد به او ضربه بزند.  ماشین کارپول کارائوکه پشت سر آنهاست.

تصویر: Apple TV Plus

شاید از همه مهمتر، ساموئل ال جکسون با دیزنی پلاس به تلویزیون بیاید. تهاجم مخفی. نمایش MCU که مدت‌ها در انتظارش بود، کمیک آرک با همین نام را اقتباس می‌کند، پس از اینکه Fury متوجه شد که Skrull‌های در حال تغییر شکل قبلاً به زمین نفوذ کرده‌اند و ممکن است برخی از آن‌ها اصلاً خوب نباشند.

ژانر. دسته: نمایش
تاریخ انتشار: 23 ژوئن با 1 قسمت
شورانر/سازنده: رجی راک بایتوود، کوین دورانت و برایان گریزر
قالب: اوشی جکسون جونیور، آیزایا هیل، شینل آزورو، کوونژانه والیس، تریستان مک وایلدز، کالیل هریس، تسا فرر، جیمز بینگهام، سولومون ایراما، اوزی نزریب، جیسون ریورا، کریستینا جکسون، شان بیکر، اورلاندو جونز و شانون .

فصل اول (بیشتر) جنسیت و شهر دخترانی که در 50 سالگی زندگی می کردند و دوست داشتند، تفرقه افکن بود، اما عموماً به عنوان «تفریح ​​صابونی» تلقی می شد. فصل دوم هم همین را وعده می‌دهد – حداقل با یک فیلم کوتاه برجسته از کیم کاترال، که برای یک صحنه واحد در نقش سامانتا بازخواهد گشت.

ماشین های رویایی داونی

ژانر. دسته: مهیج جاسوسی MCU
تاریخ انتشار: 21 ژوئن با 1 قسمت
شورانر/سازنده: کایل برادستریت
قالب: ساموئل ال جکسون، بن مندلسون، اولیویا کولمن

ژانر. دسته: برشی کمی سورئالیستی از زندگی
تاریخ انتشار: 23 ژوئن، با هر 7 قسمت
شورانر/سازنده: چکمه های رایلی
قالب: جارل جروم، برت گری، آلیوس بارنز، اولیویا واشنگتن، کارا یانگ، کارمن اجوگو، والتون گوگینز و غیره

همه اینها در کنار اپیزودهای جدید برای نمایش های در حال اجرا مانند در فیلادلفیا همیشه آفتابی است، سنگ های قیمتی درست، دنیای جدید عجیب، و بیشتر. در اینجا تمام نمایش های تلویزیونی مهم این هفته آورده شده است:


نمایش های جدید در نتفلیکس

جزیره جمجمه

رابرت داونی جونیور عاشق ماشین های کلاسیک است! بنابراین اکنون او و تیمی از متخصصان شش خودروی کلاسیک را از مجموعه خود بازسازی خواهند کرد تا آنها را در جاده ها سازگارتر با محیط زیست کند.

نمایش های جدید در Prime Video

من یک باکره هستم