توبه، پس از تولد، و پس از تولد + در قیمت های خرید برنامه در اپ استور فاش شد – TouchArcade

کنجکاوم ببینم چطوری پیوند اسحاق: تولد دوباره خود را در iOS پس از انتشار به روز رسانی برای دستگاه های مدرن احساس می کند. مقید اسحاق: توبه با قیمت 59.99 دلار در Xbox Series X به عنوان یک بازی کامل با تمام محتوا و الحاقات موجود است. بسته کامل بدون تخفیف در Steam نیز حدود 51 دلار است. در نینتندو سوییچ، بازی به عنوان فروخته شد The Binding of Isaac: Afterbirth+ با 20 دلار ارتقاء برای دریافت مقید اسحاق: توبه. بازی کردم پس از تولد + تعداد زیادی از آن در نینتندو سوییچ، اما احتمالاً در نهایت بازی خواهد شد مقید اسحاق: توبه بیشتر در مورد iOS با فرض اینکه به‌روزرسانی خوبی باشد. امیدوارم این به‌روزرسانی به‌زودی منتشر شود، اما از آنجایی که اپ استور قبلاً خریدها و قیمت‌های موجود در برنامه را فهرست کرده است، احتمالاً زودتر از این‌ها منتشر می‌شود. آیا سعی کرده ای مقید اسحاق: توبه هنوز روی هر پلتفرمی وجود دارد و نظر شما در مورد قیمت های DLC در iOS چیست؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/28/the-binding-of-isaac-repentance-afterbirth-plus-dlc-price-in-app-purchases-iphone-ipad-nicalis-ios-upgrade/

اگر فقط یک بسته DLC بخرید، می توانید بقیه را با 24.99 دلار خریداری کنید. یک بسته نرم افزاری نیز وجود دارد پیوند اسحاق: پس از تولد و The Binding of Isaac: Afterbirth+ برای 24.99 دلار که به شما امکان می دهد فقط بخرید مقید اسحاق: توبه بعداً به قیمت 14.99 دلار. اساساً برای دریافت همه چیز در iOS پس از خرید باید 39.99 دلار بپردازید پیوند اسحاق: تولد دوباره. نمی‌دانم همه چیز از روز اول در دسترس خواهد بود یا نه، اما این چیزی است که در حال حاضر در فروشگاه App فهرست شده است. تریلر جدیدترین بسط را در زیر تماشا کنید:

بخوانید:   شیرینی و شکلات خرید اینترنتی شکلات فروش اینترنتی شیرینی

دیروز، مقید اسحاق تهیه کننده اجرایی تایرون رودریگز در مورد به روز رسانی توییت کرد و اشاره کرد که در آیفون X و نسخه های جدیدتر به خوبی اجرا می شود. صفحه App Store را برای به‌روزرسانی بررسی می‌کردم، اما هنوز فعال نیست. متوجه شدم که خریدهای درون برنامه اکنون قبل از انتشار به‌روزرسانی فهرست شده‌اند که باندل‌های متعدد و موارد دیگر شامل قیمت DLC برای ارتقا برای دارندگان فعلی منتشر می‌شود. همین الان، پیوند اسحاق: تولد دوباره 14.99 دلار قیمت دارد. برای به دست آوردن همه چیز و به روز بودن کامل، باید آن را بخرید پیوند اسحاق: پس از تولد، The Binding of Isaac: Afterbirth+، و مقید اسحاق: توبه بسته های DLC این بسته ها به صورت جداگانه 14.99 دلار هستند، اما سه بسته در دسترس هستند. اولین بسته بسته ای از هر سه بسته به قیمت 39.99 دلار است. این بسته به عنوان مالک همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد پیوند اسحاق: تولد دوباره.