توبه برای iOS هنوز در کار است – TouchArcade

پیوند اسحاق: تولد دوباره در حال حاضر در iOS، در مقایسه با نسخه کامل در سایر پلتفرم‌ها با بسته‌ها و به‌روزرسانی‌های DLC، فاقد آن است. از آنجا که تجدید حیات برای اولین بار، پس از تولد و پس از تولد + کامپیوتر و کنسول را با مقید اسحاق: توبه جدیدترین نسخه و بسط است. پیوند اسحاق: تولد دوباره در حال حاضر هنوز 14.99 دلار در iOS است. توصیه می‌کنم قبل از خرید هر چیزی منتظر بمانید تا ببینید این نسخه جدید یا کاملاً جدید در iOS چگونه کار می‌کند. ما نمی دانیم اگر مقید اسحاق: توبه یک بازی کاملاً جدید یا یک آپدیت با DLC پولی برای نسخه موجود خواهد بود. نسخه‌های PS5 و Xbox Series X این بازی، نسخه‌های جدید و با قیمت تمام شده بودند. مقید اسحاق: توبه با قیمت 59.99 دلار در Xbox Series X به عنوان یک بازی کامل با تمام محتوا و الحاقات موجود است. بازی کردم پس از تولد + تعداد زیادی از آن در نینتندو سوییچ، اما می‌دانم که در آیفون بیشتر از آن لذت می‌برم، با این فرض که پس از رسیدن، ویژگی‌های آن کامل شده است. آیا سعی کرده ای مقید اسحاق: توبه هنوز روی هر پلتفرمی وجود دارد و آیا مشتاقانه منتظر عرضه آن به iOS در آینده هستید؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/19/the-binding-of-isaac-repentance-ios-port-still-in-the-works-nicalis-confirms/ در دسامبر 2022، Nicalis بنیانگذار و تهیه کننده اجرایی مقید اسحاق تایرون رودریگز ویدیویی از مقید اسحاق: توبه در آیفون و تایید کرد که از کنترلر پشتیبانی می کند. از آن زمان، ما چیز زیادی در مورد نسخه آینده آیفون نشنیده بودیم مقید اسحاق: توبه. اگر با بازی موبایل همراه نبوده اید، پیوند اسحاق: تولد دوباره (14.99 دلار) در سال 2017 به iOS رسید و هرگز هیچ یک از الحاقات یا DLCهای پولی منتشر شده در پلتفرم های دیگر را دریافت نکرد. نسخه iOS نیز بیش از یک بار از لیست حذف شد و بدون به‌روزرسانی بازی برای صفحه‌نمایش‌های مدرن یا هر چیز دیگری بازگردانده شد. هفته گذشته، تایرون رودریگز آن را توییت کرد مقید اسحاق: توبه هنوز در راه است و آنها در حال کار بر روی باگ ها هستند و آن را برای بازیکنان عالی می کنند. این تمام چیزی است که ما برای به‌روزرسانی در مورد انتشار داریم، اما از آنجایی که این یک بازی است که خیلی‌ها مشتاقانه منتظر حضور من هستند، ارزش انتشار این خبر را دارد. قیمت، پنجره انتشار یا حتی استراتژی انتشار (مسیر ارتقا یا بازی جدید) اعلام نشده است. در زیر می‌توانید ویدئویی از اجرای آن در آیفون را تماشا کنید:

بخوانید:   به‌روزرسانی جدید «Brotato» حالت بی‌پایان، گزینه‌های دسترسی، سلاح‌های جدید و موارد دیگر را اضافه می‌کند – TouchArcade

اوه پسر! pic.twitter.com/Vyu3Evlyjh