توسعه دهنده نرم افزار کلاه ابرقهرمانی کاملاً کاربردی می سازد

سازنده گفت: “نرم افزار نوشتن بر روی پلت فرم جتسون نیازی به یادگیری یک زبان برنامه نویسی یا سیستم عامل جدید نداشت، که این کار را برای من بسیار آسان کرد.”

او گفت که Kersey از باز کردن جعبه Orin Nano تا استقرار و اجرای نرم افزار فقط دو ساعت طول کشید.

برای نسل بعدی HUD کلاه ایمنی – پروژه ای که به گفته سازنده “تا زمانی که تمام نشده است” – Kersey از NVIDIA Jetson Orin Nano کیت توسعه دهنده این کیت که در سپتامبر عرضه شد، استاندارد جدیدی را برای ایجاد ربات‌های پایه مبتنی بر هوش مصنوعی، دوربین‌های هوشمند و موارد دیگر تعیین کرده است.

کرسی قصد دارد از لباس ابرقهرمانی ارتقا یافته استفاده کند اژدها باهم — بزرگترین کنوانسیون چند رسانه ای و فرهنگ عامه جهان — که در ماه اوت برگزار می شود. به علاوه، در این ماه MomoCon در آتلانتا، او در پانلی با عنوان ارائه خواهد شد ساخت آن واقعی: فناوری پیشرفته در Cosplay.

او فکر کرد: «از آن لحظه به بعد، من واقعاً به عنوان یک سرگرمی وارد پرینت سه بعدی شدم – پسرم هرگز به آن توجه زیادی نکرد.

کریس کرسی یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار تعبیه‌شده با بیش از 20 سال تجربه، یک یوتیوب‌بر آموزشی با بیش از 30000 مشترک، و عاشق مادام‌العمر کمیک و بازی‌های فضایی است.

درباره سازنده

او یک مهندس نرم افزار در یک استارت آپ مستقر در آتلانتا است. در شب، او در حال کار روی پروژه هایی در فضای سازنده شخصی خود است.

بخوانید:   نظرات با «Winter's Wish» و «Murtop»، به علاوه انتشارات و فروش های امروز - TouchArcade

کلاه ایمنی بی‌سیم مرد آهنی کرسی با پرینت سه بعدی و کاملاً کاربردی – که حتی خودش آن را سمباده زد و رنگ کرد – می‌تواند مستقیماً از فیلم‌های نمادین خارج شود.

او می‌گوید: «از کودکی می‌توانستم رایانه‌هایی را که او به آن‌ها دسترسی داشت، سرهم کنم، که همیشه من را مجذوب خود می‌کرد. پسرعموی من نیز یک بار یک کامپیوتر قدیمی 8 بیتی به من داد، اما کار زیادی نمی‌توانستم با آن انجام دهم، بنابراین به یاد می‌آورم که دفترچه راهنما را بیرون آوردم و همه چیز را خواندم – این به من برنامه‌نویسی اولیه را آموخت.

او گفت: “من هرگز از گاراژم برای ماشین استفاده نکرده ام.”

توسعه‌دهنده می‌گوید: «اغلب، مانند این پروژه، هنرمندان و داستان‌نویسان از تخیل خود برای ارائه ایده‌های درخشان استفاده می‌کنند – سپس، این بر عهده دانشمندان و مهندسان است که آنها را واقعی کنند.

کریس کرسی

و توسعه دهنده به زودی کد پروژه را منبع باز خواهد کرد، بنابراین دیگران نیز می توانند به راحتی خود را به ابرقهرمان تبدیل کنند.

برای اینکه دیگران به این سرگرمی بپیوندند، کرسی کل گردش کار خود را در کانال محبوب YouTube خود، Kersey Fabrications به اشتراک گذاشت.

پلتفرم NVIDIA Jetson داده‌های دو دوربین را پردازش می‌کند – یکی توسط هر شکاف چشمی – که مشاهده می‌کند صاحب کلاه ایمنی چه چیزی را می‌بیند. سپس HUD اطلاعاتی از جمله دما، رطوبت، ارتفاع و مکان GPS فعلی را ارائه می دهد. همچنین می تواند آنچه را که در دید کاربر است بر اساس شبکه های عصبی عمیق برای تشخیص اشیا طبقه بندی کند.

بخوانید:   حالت‌های رتبه‌بندی Fortnite برای Battle Royale و Zero Build در پچ 24.40 ارائه می‌شوند

کرسی در پاسخ به این سوال که آیا مرد آهنی ابرقهرمان مورد علاقه اوست یا نه، کرسی با لبخند گفت: او در حال حاضر است.

کرسی هم ضربه زد NVIDIA TensorRT کیت توسعه نرم افزار برای فعال کردن استنتاج یادگیری عمیق با کارایی بالا با تأخیر کم و توان عملیاتی بالا برای پروژه.

او اکنون به دنبال ارتقای پروژه با سیستم روی ماژول Jetson Orin NX 16GB و همچنین ساخت یک لباس کامل فراتر از پوشش سر است که با نمونه اولیه دافعه های آلومینیومی شروع می شود.

کیت‌های توسعه‌دهنده Jetson مجهز به یک پردازنده گرافیکی قدرتمند NVIDIA و قابلیت‌های هوش مصنوعی برای سوپرشارژ کردن برنامه‌های تعبیه‌شده هستند.

این علایق و تخصص در اولین پروژه او با استفاده از پلتفرم NVIDIA Jetson برای هوش مصنوعی لبه و روباتیک زمانی که او یک کلاه ابرقهرمانی کاملاً کاربردی ایجاد کرد که در یکی از فیلم‌های کمیک مارول مورد علاقه‌اش به تصویر کشیده شده است. مرد آهنی.

شیفتگی کرسی به فناوری از دوران کودکی او سرچشمه می گیرد. مادرش معلمی بود که روی نقشه کشی به کمک کامپیوتر و طراحی مکانیکی متمرکز بود.

نمونه اولیه از NVIDIA Jetson Xavier NX کیت توسعه دهنده به عنوان هسته ای که HUD آن را تامین می کند.

در سال 2018، کرسی کانال یوتیوب خود را با تمرکز بر چاپ سه بعدی به عنوان راهی برای کاوش عمیق تر در جامعه سازندگان در حالی که به دیگران آموخته است، ایجاد کرد.

یک پروژه ابرقهرمانی با نیروی جتسون

کرسی تاکید کرد که آنچه برای او بیشتر از همه مهم است، خانواده‌اش است که دوست دارد با آنها بازی‌های رومیزی، تماشای فیلم و پیاده‌روی کند.

بخوانید:   جدیدترین به روز رسانی Steam در واقع بسیار خوب است

الهام او

اخیراً، کرسی در حالی که به پسرش در پروژه ای برای المپیاد علمی کمک می کرد، وارد پرینت سه بعدی شد.

او گفت که فیلم‌های ابرقهرمانی و داستان‌های علمی تخیلی به کرسی یادآوری می‌کنند که فناوری پیشرفته نیاز به همکاری بین رشته‌ها دارد.

کلاه ایمنی پرینت سه بعدی با قابلیت‌های دید کامپیوتری در یک نمایشگر هدآپ (HUD) ارائه می‌شود که اطلاعات را به هر کجا که کاربر نگاه می‌کند، درست مانند فیلم ارائه می‌دهد.

در عوض، پر از ابزار، تخته و سایر تجهیزاتی است که پروژه های شگفت انگیز او را ممکن می کند.

کرسی که علوم کامپیوتر را در دانشگاه ایالتی پلی‌تکنیک جنوبی – که اکنون بخشی از دانشگاه ایالتی کنساو است – در جورجیا خوانده است، تجربه گسترده‌ای در کار با ریزپردازنده‌ها و معماری‌های تعبیه‌شده دارد. او در سیستم عامل لینوکس که با پلتفرم NVIDIA Jetson سازگار است، تخصص دارد.

وارسی Kersey Fabrications در یوتیوب و در مورد آن بیشتر بدانید پلتفرم NVIDIA Jetson.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/05/04/kris-kersey-superhero-helmet/

کرسی گفت: «برای اینکه کل این تجربه مانند فناوری مرد آهنی عالی باشد، باید زمان واقعی، تأخیر کم، وضوح بالا و نرخ فریم بالا باشد». همچنین باید اطلاعات زیادی را روی صفحه نمایش دهد که به یک پردازنده گرافیکی قدرتمند نیاز دارد – به همین دلیل پلتفرم Jetson را انتخاب کردم.