توسعه دهندگان Shadow Gambit می گویند که مراقب کلاهبردارانی باشید که نسخه بتای جعلی ارائه می دهند

Mimimi Games، توسعه دهندگان استراتژی مخفیانه دزدان دریایی ماوراء الطبیعه، Shadow Gambit: The Cursed Crew، هشدار داده اند که “توسط یک کمپین فیشینگ هدف قرار می گیرند.” ظاهراً یک طرف شرور در حال ارسال ایمیل هایی با پیوند به وب سایتی است که تقریباً مشابه سایت رسمی Shadow Gambit با وعده دسترسی بتا است. میمیمی میگه ایمیل از اونا نیست و بتا نداره.

این هشدار از طریق توییتر صادر شد:

در این پیام آمده است: «شخصی ایمیل‌های مشکوکی را با پیوندی به وب‌سایتی ارسال می‌کند که شبیه به وب‌سایت واقعی Shadow Gambit است و از دامنه‌ای بسیار مشابه استفاده می‌کند و ادعا می‌کند که دانلود بتا رایگان در دسترس است». ما اکیداً توصیه می‌کنیم از تعامل با آنها یا افشای هرگونه اطلاعات خودداری کنید. از این صفحه جعلی دیدن نکنید و هیچ فایلی را از آن دانلود نکنید.»

در این پیام همچنین مشخص شده است که آدرس سایت رسمی shadowgambit.com و وب سایت واقعی شرکت mimimi.games است.

Shadow Gambit: The Cursed Crew یکی از موردانتظارترین بازی‌های ما است که به خاطر سابقه احیای سبک Mimimi با Desperados 3 و Shadow Tactics با مضمون سامورایی است. Mimimi ویدیوهایی از Shadow Gambit منتشر کرده است که نشان می‌دهد این بازی به همین روش ادامه می‌دهد، با تعداد زیادی یورش تاکتیکی، گروهی از شخصیت‌ها با قدرت‌های مکمل، و این بار یک پایگاه خانگی که یک کشتی دزدان دریایی است.

بخوانید:   تلاش کاخ سفید برای کمرنگ کردن نقش چین در خاورمیانه

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/shadow-gambit-developers-say-to-beware-of-scammers-offering-a-fake-beta