توضیحات کارگردانان Star Wars Outlaws بیشتر از داستان جهان باز را نشان می دهد

با این حال، به طور جدی، آنها بسیاری از تنظیمات و انتخاب های روایت را برای این موضوع توضیح می دهند. آن‌ها همچنین تلاش‌هایی را که برای توسعه دنیای توشارا، جدیدترین کندوی تفاله‌ها و شرور کهکشان انجام شد، تشریح می‌کنند، جایی که ما جدیدترین شرور جنگ ستارگان، کی وس، را می‌بینیم که در اطراف آن در حال حرکت است.

ویدیو همچنان همان است. وس به یک مغازه خرده‌فروشی Pyke Syndicate نفوذ می‌کند، با ماک‌گوفین می‌رود و به شهر مرزی پر گرد و خاک فرار می‌کند تا اجناس را حصار بکشد، جایی که واقعاً مثل همیشه در فیلم‌های دزدی – بی‌خونی، روی کوکتل‌ها، خراب می‌شود.

سپس Vess در حال حرکت است که توسط امپراتوری تحت تعقیب است، و Gerighty این را روشن می کند قانون شکنان جنگ ستارگان ممکن است چیزی شبیه Grand Theft Auto در فضا باشد: “در بالاترین سطوح (تحقیق) امپراتوری مقدار زیادی مقاومت و نیرو را در راه شما قرار می دهد.” بهتر است از جهان خارج شوید و به یک خانه امن بروید، اما برای آن جنگجویان TIE. اینجاست که نبرد فضایی وارد می‌شود – و اگر انتظار چنین مولفه‌ای از این نوع بازی را داشتید، دست به کار شوید.

شاید شما هنوز غرق در فانتزی قاچاقچی فضایی هستید که یوبی‌سافت و بازی‌های Massive در روز دوشنبه با آن به نمایش گذاشتند. قانون شکنان جنگ ستارگان. شاید بخواهید فرصتی برای دوباره زنده کردن آن پیدا کنید. خب، نوید خاوری، کارگردان داستان، جولیان گریتی، کارگردان خلاق، و ماتیاس کارلسون، کارگردان بازی، اینجا هستند تا به شما … نظر کارگردانان را بدهند! از آنچه دیروز در نمایشگاه Ubisoft Forward دیدید.

بخوانید:   The Witcher 3 بیش از 50 میلیون نسخه فروخته است: حماسه افسانه ای در میان پرفروش ترین بازی های تمام دوران
قانون شکنان جنگ ستارگان زمانی در سال 2024 منتشر می شود و اگر مانند من احساس کنید که قوس داستانی واقعی، رستگارانه و رستگارانه این فرنچایز در میان مزدوران، شکارچیان جایزه، جنایتکاران، جاسوسان و قاچاقچیان آن جریان دارد، نمی توانید به این زودی به اینجا برسیم.

منبع: https://www.polygon.com/23759954/star-wars-outlaws-release-date-trailer-ubisoft-showcase-directors-commentary