تیتراژ افتتاحیه Secret Invasion توسط هوش مصنوعی ساخته شده است. در اینجا دلیل آن است

مانند بسیاری از افراد، سلیم می‌گوید که «واقعاً نمی‌داند» که هوش مصنوعی چگونه کار می‌کند، اما مجذوب روش‌هایی بود که هوش مصنوعی می‌تواند حس پیشگویی او را برای سریال ترجمه کند. ما با آنها در مورد ایده‌ها، مضامین و کلمات صحبت می‌کردیم، و سپس کامپیوتر خاموش می‌شد و کاری انجام می‌داد. و سپس می‌توانیم آن را با استفاده از کلمات کمی تغییر دهیم و تغییر می‌کند.»

از آنجایی که ما شاهد نوعی توالی شوم رنگ سبز Skrull هستیم که بیشتر و بیشتر جهان را در بر می گیرد، به نظر می رسد که به یک هوش مصنوعی گفته شود مفهوم “کوبیسم Skrull” را تفسیر کند – که در واقع اینطور نیست. خیلی دور از چیزی که هست همانطور که علی سلیم کارگردان و تهیه کننده اجرایی به Polygon می گوید، سکانس مقدماتی توسط استودیو متد با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده است، چیزی که او فکر می کند با مضامین نمایش همخوانی دارد.

استودیو متد به درخواست Polygon برای اظهار نظر درباره نحوه طراحی سکانس پاسخ نداد. اما این شرکت قبلاً روی نمایش های مارول کار کرده است خانم مارول، لوکی، و شوالیه ماه، بعلاوه بازی تاج و تختنبرد حرامزاده ها و برای تمام بشریت فصل 2 و 3

وقتی ما با فروشندگان هوش مصنوعی تماس گرفتیم، این بخشی از آن بود – می‌دانید که دقیقاً از هویت جهانی Skrull که در حال تغییر شکل است بیرون آمد؟ چه کسی این کار را کرد؟ این چه کسی است؟سلیم می گوید.

مفهوم هنر هوش مصنوعی قطعاً در حال حاضر موضوعی داغ است، با نگرانی‌هایی از حقوق هنرمندان در مورد سبک‌هایشان و نحوه استفاده از آثارشان تا خواسته‌های کسانی که در انجمن نویسندگان اعتصاب می‌کنند. اما دیگران، مانند Selim یا Kaitlyn “Amouranth” Siragusa – پخش کننده ای که از هوش مصنوعی برای ساختن نسخه چت بات خود استفاده می کند – هوش مصنوعی را ابزاری می دانند که می تواند در بافر دره عجیب زندگی واقعی و خلاقیت پیشرفت کند. در شرایطی که تهاجم مخفی، سلیم از آنچه استودیوی متد برای نمایش آورده بود هیجان‌زده بود: «احساس اکتشافی و اجتناب‌ناپذیر، هیجان‌انگیز و متفاوت بود.»

بخوانید:   رسانه چینی: تهران و پکن به دنبال توسعه همکاری همه‌جانبه راهبردی هستند
این شرحی از طرح نمایش جدید دنیای سینمایی مارول در دیزنی پلاس (و همچنین نسخه کمیک آن) است که نیک فیوری را در حین کشف دنبال می کند – چه چیز دیگری؟ – تهاجم مخفیانه جمعیت اسکرول به زمین. اما مفهوم تغییر شکل در رویکرد بسیار متفاوت سریال نسبت به تیتراژ آغازین آن نیز دیده می‌شود، که شبیه به نوعی آبرنگ از بازیگران کلیدی و مضامین آن به نظر می‌رسد. تهاجم مخفی.

جهان از تهاجم مخفی به طور قطعی طرح دار است با هزاران اسکرول در حال تغییر شکل روی زمین، نمی‌توانید به آنچه فکر می‌کنید می‌بینید اعتماد کنید. یک ثانیه، شما به نیک فیوری یا یک رهبر محترم جهان نگاه می کنید. در مرحله بعد، می بینید که چهره آنها به طور کامل به چیزی (یا شخص دیگری) تبدیل می شود.

تهاجم مخفی امیدوار است به عنوان نوع متفاوتی از پروژه MCU علامت خود را بگذارد که به جاسوسی و دسیسه پروژه هایی مانند کاپیتان امریکا: سرباز زمستان به اندازه بافت پیوندی که تمام پروژه های MCU را به هم متصل می کند. چه به آن علاقه داشته باشید یا نه، یک چیز مسلم است: تهاجم مخفیرویکرد او به تیتراژ افتتاحیه بر خلاف هر نمایش یا فیلم دیگری از MCU تا به امروز است.

منبع: https://www.polygon.com/23767640/ai-mcu-secret-invasion-opening-credits