تیزر فیلم Five Nights At Freddy آماده است تا از نوستالژی نوجوانان استفاده کند

یونیورسال پیکچرز اولین تیزر فیلم اقتباسی پنج شب در فردی خود را بر اساس سریال ترسناک موفق منتشر کرد. ده سال پیش، همکلاسی‌ها را می‌شنیدم که درباره ارواح، افراد بنفش و سرهای تکه تکه شده در بازی‌ها گپ می‌زدند. اکنون، ما آنقدر بزرگ شده‌ایم که بتوانیم بلیت‌های سینما با درجه R بخریم، و هالیوود آماده است تا از نوستالژی‌های نوجوانان سرمایه‌گذاری کند – اساساً نسخه‌ای از حداقل مکس در صنعت سینما. اولین تیزر را اینجا ببینید:

اولین نگاه ما به پیتزا فروشی Fazbear Freddy، یک آگهی تجاری ایده آل است، اما طولی نمی کشد که همه چیز به سمت جنوب پیش می رود. جاش هاچرسون ( نان پیتا از Hunger Games) به عنوان جدیدترین نگهبان امنیتی رستوران ظاهر می شود و شیفت شبانه او به طرز وحشتناکی اشتباه می شود. همچنین نگاه‌های کوتاهی به طلسم‌های ترسناک انیماترونیک سریال – فردی فازبیر، بانی بانی، چیکا مرغ و فاکسی روباه دزدان دریایی – و دوست‌داشتنی‌ترین شرور سری جیغ، متیو لیلارد، می‌بینیم.

کمپانی برادران وارنر در ابتدا در سال 2015 و زمانی که گیل کنان قرار بود این اقتباس را کارگردانی کند، درگیر این فیلم بود. دو سال بعد، Blumhouse Pictures (که در حال وارد شدن به انتشارات بازی نیز هستند) پروژه را بر عهده گرفت و سپس از کریس کلمبوس (از شهرت تنها در خانه) برای کارگردانی خواستگاری کرد. مشکلات فیلمنامه دوباره تولید را به تعویق انداخت و اما تامی، کارگردان کنونی، در نهایت مسئولیت کلمبوس را بر عهده گرفت. این تولید ناهموار احتمالاً به نفع فیلم بوده است، زیرا طرفداران کودک FNAF اکنون کارگرانی پول‌درآمد هستند.

بخوانید:   Final Fantasy 16: پیش‌سفارش، نسخه‌ها و پاداش‌های درون بازی

اسکات کاتورن، خالق سریال، فیلمنامه این فیلم را نوشته است. Cawthorn چند سال پیش پس از اینکه طرفداران متوجه شدند که او مبالغ هنگفتی را به سیاستمداران جنجالی ضد دگرباش جنسی اهدا کرده بود، بازنشسته شد.

Fight Nights At Freddy’s درست در زمان هالووین در سینماها اکران می شود: 27 اکتبر. پنج نفری که مشترک سرویس پخش طاووس هستند، می توانند فیلم را در همان روز تماشا کنند، زیرا پخش همزمان آن است.

در غیر این صورت، اقتباس قانونی Five Nights At Freddy با بازی تنها نیک کیج را ببینید.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/the-five-nights-at-freddys-film-teaser-is-ready-to-capitalise-on-teen-nostalgia