تیم بالتز از The Righteous Gemstones در حال نبرد با یک مرد برهنه صحبت می کند

این مبارزه هم کاملاً پرحاشیه است و هم اطمینان می‌دهد که اندام تناسلی استفن در هر زمان ممکن است، بلکه یک نزاع کاملاً طراحی‌شده است که بالتز واقعاً مجبور شد برایش تبلیغات کند.

در فصل جاری، سنگ های قیمتی صالح بالاخره به بی جی بارنز (تیم بالتز)، شوهر ترسو جودی جم استون (ادی پترسون) فرصت می دهد تا بدرخشد. او بیشتر خودش را نشان می‌دهد و از شغل جدیدش به عنوان راهنمای تور در پردیس کلیسای بزرگ Gemstones لذت می‌برد و سعی می‌کند ازدواج در حال فروپاشی خود با جودی را حل کند. در همین حال جودی با استفن (استفان اشنایدر)، نوازنده ای در تور موسیقی انجیل خود که مرتباً با او گفتگو می کند، رابطه نامشروع دارد.

بالتز می‌گوید: «ای کاش بیرون کمی گرم‌تر بود. نه فقط برای من، بلکه برای استفن هم.

منبع: https://www.polygon.com/23795001/righteous-gemstones-naked-fight-episode-6-tim-baltz

سنگ های قیمتی صالح بسیار اختصاص داده شده است که یک برنامه خانوادگی باشد، و به همان اندازه وقف این است که کمترین خانواده پسندترین برنامه تلویزیونی باشد. معمولاً این به معنای انبوهی از کوسین‌های رنگارنگ است که با کمی برهنگی کمدی چاشنی می‌شود، یا نقشه‌ای در حال انجام که در آن وزارت جوانان Gemstone گروهی ضربتی به نام Smut Busters تشکیل می‌دهد تا به مغازه‌های پورن یورش برده و موجودی آن‌ها را پاک کند (تلاش می‌کند آنها را خارج کند. کسب و کار با دادن تجارت زیاد به آنها).

جودی جم استون به طرز اغواگرانه‌ای انگشت خود را در دهان استفن روی صحنه در یک عرصه خالی در فصل 3 سریال The Righteous Gemstones می‌کند.

عکس: Jake Giles Netter/HBO

بالتز می گوید: «آشفتگی عاطفی زیادی برای دو شخصیت ما وجود دارد. و من فکر می کنم که BJ همیشه به جودی نگاه کرده و ایرادات یا عیوب او را درک کرده و با وجود این او را دوست دارد، و این آن را به نقطه ای می رساند که واقعاً آن عشق و تعهد را آزمایش می کند و هر دوی آنها را مجبور می کند به رابطه نگاه کنند و درک کنند. آنها چه کسانی هستند، می دانید؟ و مانند هر زوجی که از آن عبور می کند، به شکلی کاملاً واقعی و برهنه از خود بپرسید: برای بازگشت از این وضعیت چه باید بکنیم؟

“در نهایت برای من بسیار مهم و عالی بود که این کار است هرگز تا به حال جودی عاشق BJ نیست. “او فقط خراب شده

بالتز می‌گوید: «آن صحنه پرواز دو روز آخر کار برای من در این فصل بود، بنابراین ما در تمام مدت آن را دنبال می‌کنیم. من در حال تمرین بودم، با کارگردان و هماهنگ کننده بدلکاری صحبت می کردم. بنابراین من برای وارد شدن به آن واقعاً آماده بودم و از اینکه آخرین چیز بود، سپاسگزارم، اما شدت آن کمتر نیست.»

خالق دنی مک براید به همان اندازه که تام کروز در فیلم ماموریت غیرممکن از هواپیما بیرون می پرد، در ساخت یک شوخی جدی است. برای گسترش بیشتر ماموریت: استعاره غیرممکن، برج خلیفه سنگ های قیمتی صالح فصل 3 یک صحنه مبارزه تمام جلوی طولانی با یک مرد برهنه عصبانی است.

بی جی بارنز و استفن در فصل 3 سریال The Righteous Gemstones در زمین پیکلبال با یکدیگر روبرو می شوند.

عکس: Jake Giles Netter/HBO

به گفته بالتز و پترسون، این هسته عاطفی است که سنگ های قیمتی صالح همیشه جدی گرفته می شود، و دلیل اینکه چرا می توانید بین BJ و استفن برهنه درگیری ایجاد کنید و آن را هم خنده دار و هم طنین انداز کنید.

“اما شما باید بسیاری از این ضربات را نیز تحمل کنید!” بالتز می گوید. “و آنها شما را برای آن آماده می کنند. اما می دانید، تا زمانی که به دهانشان ضربه ای وارد شود، همه برنامه دارند – و من مطمئنا ضربه ای به دهانش خورد.»

این در رویارویی این هفته به اوج خود می رسد، جایی که BJ، پس از چند بند انگشت مربی و قرضی از جسی (مک براید)، به خانه استفن می رود تا به الاغ او لگد بزند. اما در کلاسیک سنگ های قیمتی در مد، لحظه‌ای از کاتارسیس سمی به رژه تحقیر تبدیل می‌شود، در حالی که BJ وارد می‌شود تا استفن باک الاغ را برهنه در رختخواب بیابد که با عصبانیت در حال خودارضایی است. سپس استفن او را شکست می دهد.

و خوشبختانه برای او، او برهنه در دعوا نبود.

بالتز و اشنایدر توسط یک تیم بدلکاری حمایت می‌شدند، و بالتز – یک بازیگر کمدی که قبلاً واقعاً صحنه‌ی دعوا را بازی نکرده بود – مطمئن بود که بدلکار او سخت‌ترین کارها را انجام خواهد داد.

بخوانید:   نابودی بسیار عالی است - بررسی دسترسی زودهنگام - WGB، صفحه اصلی بررسی های عالی