تیم پشت فناوری – گروه کاربری

تکرار چیزی است که به آنها کمک می کند راه حل های عالی ایجاد کنند.

در حالی که ارزش های شرکت ما به عنوان یک راهنما عمل می کند که هر کسی می تواند برای حل چالش های فنی ما از آن استفاده کند، هر تیم رویکرد مشارکتی و خلاقانه خود را برای توسعه راه حل های نوآورانه به ارمغان می آورد. در اینجا برخی از راه‌هایی که گروه کاربر گرد هم می‌آیند تا فرهنگ نوآوری را برای Roblox ایجاد کند، آورده شده است.

اما همانطور که فیلیپ توضیح می دهد، ساختن آن به روش درست به همان اندازه مهم است که فناوری پشت آن کار کند. Roblox ذاتاً یک محصول اجتماعی است. هنوز پتانسیل زیادی برای کارهایی که می تواند انجام دهد وجود دارد. اما ما همچنین باید مطمئن شویم که محصولات خود را به روشی امن و مدنی می‌سازیم.»

علاوه بر این، وقتی ویژگی‌های جدید را به کار می‌گیریم، برای میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان است. ما مطمئن شدیم که این سرویس جدید را در لبه راه اندازی کرده ایم تا تضمین کنیم که سرورهای صوتی ما به کاربران ما نزدیک هستند. ما از شما می خواهیم که در هر کجا که هستید بحث خوبی داشته باشید.»

Roblox یک پلتفرم تجربه مشترک انسانی است. ما می‌خواهیم کاربرانمان بتوانند طیف کاملی از تعاملات اجتماعی را در تجربیات سه‌بعدی ما تجربه کنند، با ارتباطات روی Roblox که تمام راه‌های ارتباطی ما را در دنیای واقعی منعکس می‌کند. یکی از تیم های چندکاره ای که این فناوری را روی Roblox ساخته است، گروه کاربر است.

اخیراً، تیم فیلیپ درباره نحوه ارائه صدای فضایی (فناوری که چت با صدا را تقویت می کند) بحث کردند. «بگویید که شما در تجربه با آواتار خود هستید. آیا باید صدا را طوری رندر کنیم که انگار به گوش آواتار شما می آید یا به دوربین بازی؟ استدلال بسیار قوی برای هر دو راه وجود داشت، بنابراین ما هر دو را حل کردیم و در مورد بهترین احساس رای دادیم. و به روش واقعی Roblox، ما همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهیم آن را سفارشی کنند و تنظیمات پیش فرض را تغییر دهند.

گاریما سینها با همکارش افی گوناوان بیرون از دفاتر ما می آیند

راز ایجاد نوآوری در تیم چیست؟ فیلیپ فکر می کند که فرهنگ توسعه از پایین به بالا را تقویت می کند، ارتباطات باز را تشویق می کند و سؤالات درست می پرسد.

با اضافه کردن ارتباط صوتی با ویژگی چت ما، ما به این چشم انداز نزدیک می شویم. این قابلیت جدید به کاربران 13 ساله و بالاتر اجازه می دهد تا با استفاده از صدای خود در تجربیات Roblox ارتباط برقرار کنند. این فناوری مبتنی بر مجاورت است و ارتباطات واقع بینانه را شبیه سازی می کند.

گروه کاربر همچنین میزبانی گفتگوهای فنی داخلی را برای تقویت ارتباطات و همکاری آغاز کرده است. به قول ایرنه، «ما به اشتراک دانش در میان تیم‌های مختلف در گروه کاربر افتخار می‌کنیم. آنها (مذاکرات فنی) راهی هستند که همه ما در ارتباط باقی می‌مانیم و آنچه را که در تیم ما اتفاق می‌افتد به اشتراک می‌گذاریم. انجام این کار ما را به رویارویی با سؤالات بزرگ دیگری سوق داد.»

بخوانید:   پایان سوزوم حول یک مرجع ظریف استودیو گیبلی می چرخد

آیا می خواهید درباره آنچه که گروه کاربر روی آن کار می کند بیشتر بدانید؟ با جدیدترین ها هماهنگ شوید پادکست Roblox Tech Talks برای گوش دادن به مکالمه گاریما و مدیر عامل شرکت دیو بازوکی در مورد آینده ارتباطات در Roblox.


Garima و Philippe با هم تیم‌هایی را در داخل گروه کاربری گسترده‌تر در Roblox رهبری می‌کنند که با برخی از سخت‌ترین چالش‌های فنی Roblox مقابله می‌کنند تا این دیدگاه را زنده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه آنها در حال انجام هستند، با آنها و دو عضو دیگر گروه کاربری صحبت کردیم: مدیر محصول اصلی افی گوناوان و مدیر مهندسی ایرنه نگوین.

چالش های فنی در پس ارتباطات و اتصال مجازی

گروه کاربری برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای سال 2023 دارد. پس برخی از دلایلی که می‌خواهید به این تیم بپیوندید چیست؟ برای افی، این فرصتی برای تأثیرگذاری است. «فضای مشکلی که شما پتانسیل تأثیرگذاری آن را دارید بسیار بزرگ است. خواه فنی، یادگیری ماشین، بهینه‌سازی، تجربه کاربر یا حتی خط‌مشی، ما در صنعتی پیشرو هستیم که در آن چنین میدان سبزی از مشکلات وجود دارد که هرگز حل نشده‌اند.

فیلیپ لحظه ای از مصاحبه شغلی خود را در Roblox به یاد آورد. “در طول مصاحبه من، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران دیو بازوکی به من توضیح داد که در دنیای سه بعدی، شما می توانید با هر کسی باشید و با آنها تعامل داشته باشید. اما قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، باید بتوانید به طور موثر ارتباط برقرار کنید. چشم انداز ما فعال کردن و تقلید از ارتباطات دنیای واقعی است.

Garima Sinha، مدیر ارشد محصول گفت: “ما معتقدیم که ارتباطات گویا و همهجانبه آینده است.” ما در نقطه‌ای هستیم که فناوری‌هایی که سال‌ها روی آن‌ها کار کرده‌ایم در کنار هم قرار گرفته‌اند. وقتی در یک تجربه مجازی هستید، می توانید عبارات را ببینید. به زودی، می‌توانید زبان بدن، حال و هوای افرادی که در یک اتاق هستند را حس کنید.»

«شما افراد باهوش را استخدام نمی کنید تا به آنها بگویید چه کاری انجام دهند. شما افراد باهوش را استخدام می کنید، بنابراین آنها به شما می گویند. فیلیپ گفت: به عنوان یک مدیر، وظیفه من این است که با پرسیدن سؤالات سازنده به تیم خود کمک کنم. این سبک به تیم ما کمک کرده است تا به دنبال راه حل های بهتر و دستیابی به نتایج باشد. پرسیدن سوال به اعضای تیم ما اجازه می دهد تا در مورد مسائل متفاوت فکر کنند. من متوجه شدم که آنها در مورد دیدگاه های خود صحبت می کنند. و مهمتر از همه، آنها آشکارا در صورت مخالفت به اشتراک می گذارند.»

بخوانید:   یگان اتمی ارتش کره‌ شمالی رزمایش ۱۰ روزه برگزار کرد

گروه کاربر، از جمله تلاش‌های متقابل از گروه‌های ایمنی و موتور، چندین چالش فنی را برای زنده کردن چت با صدا برطرف کرده است – یکی از سخت‌ترین آنها ساخت معماری است. «ساخت فناوری پشت چت با صدا ذاتاً پیچیده است. برای ایجاد حسی فراگیر و منعکس کننده ارتباطات دنیای واقعی، صدا را فعال می کنیم تا به مکان آواتار شما در یک فضای سه بعدی گره بخورد. فیلیپ گفت: شما می خواهید دیگرانی که در نزدیکی شما هستند صدای شما را بشنوند – نه آنهایی که دور هستند.

یافتن راه حل مناسب برای چالش های فنی به ندرت واضح یا ساده است. افی تیمش را تشویق می کند که هنگام تلاش برای یافتن راه حل، سنگ تمام نگذارند.

فیلیپ کلاول و ایرنه نگوین در حال بحث درباره یک پروژه اخیر هستند

ایرنه می گوید: «هیچ وقت نمی توان انجمن های زیادی برای مردم وجود داشته باشد تا آنچه را که می سازند به نمایش بگذارند. ما امیدواریم که گفتگوهای فناوری را گسترش دهیم و در سال 2023 آنها را حتی بزرگتر کنیم.

به تیم کمک به شکل دادن به آینده ارتباط و ارتباطات انسانی بپیوندید.

ارتباط آزاد و همکاری هر کسی را قادر می‌سازد تا ایده‌های جدید و حل مشکل را به اشتراک بگذارد.

این گفتگوهای فنی مزایای دیگری نیز داشته است، به ویژه برای اعضای جوان. هر کسی می‌تواند مهارت‌های سخنرانی عمومی خود را تمرین کند، آنچه را که ساخته است نشان دهد، و حتی بازخورد بلادرنگ دریافت کند.

حل چالش های فنی سخت چیزی است که آنها را تحریک می کند.

ما باید نقطه شروع خود را شناسایی کنیم، در مورد چشم انداز خود شفاف باشیم و سپس مراحل مورد نیاز برای ساختن یک MVP را که ما را به آن جا می رساند، مشخص کنیم. با پیروی از این فرآیند، تیم می‌تواند آنچه را که ممکن است ببیند و واقعاً در مورد آن اطلاعاتی را دریافت کند.» او به یاد می آورد، «برخی افراد MVP را با یک راه حل هک یا راه حل برابر می دانند. درعوض، من به آن به عنوان راهی فکر می‌کنم که بتوانیم دوام هر چیزی را که روی آن کار می‌کنیم ثابت کنیم. تکرار این است که چگونه به یک راه حل عالی می رسیم.”

محدودیت‌های فعلی ما در کیفیت ویدیو چیست؟ این در بین دستگاه ها به چه معناست؟ کارایی؟ ما می خواهیم آن را درست بسازیم و آن را برای همه بسازیم.» تشخیص اینکه از کجا باید شروع کرد می تواند بسیار دشوار باشد، اما حفظ یک طرز فکر تکراری به ایرنه و تیمش کمک می کند اولویت ها و حرکت رو به جلو را متعادل کنند.

بخوانید:   هاکی روی یخ در این بازی مستقل با دسترسی زودهنگام مانند یک سرکش پیش می رود

چشم انداز گروه کاربر این است که یک میلیارد نفر را قادر می سازد تا با هم در تجربیات سه بعدی همهجانبه با کیفیت بالا ارتباط برقرار کنند، بازی کنند، یاد بگیرند و کار کنند. فیلیپ کلاول، مدیر ارشد مهندسی گفت: «(چشم انداز ما) در سه سال گذشته کاملاً ثابت مانده است. ما می‌خواهیم پلتفرمی بسازیم که مردم را برای ارتباط و تعامل با یکدیگر توانمند کند.»

حتی زمانی که با مسدود کننده‌ها روبرو می‌شوید، گروه کاربر چشم خود را بر روی توپ نگه داشته است. برای Irene Nguyen، توسعه MVP (حداقل محصول قابل دوام) و اثبات مفهوم بخشی از این فرآیند است. Irene به عنوان یک مدیر مهندسی در تیم اتصالات در گروه کاربر، از توانایی های کاربران برای اتصال، تجربه و ایجاد خاطرات با دوستان پشتیبانی می کند. یکی از چالش‌های فنی که تیم او به حل آن کمک می‌کند، فعال کردن قابلیت ضبط ویدیو در پلتفرم Roblox است. هدف تیم او این است که کاربران را قادر سازد به سرعت و به راحتی لحظات عالی را از Roblox با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

گاریما گفت: «ما باید بتوانیم در زمان واقعی برای اطمینان از ایمنی جامعه خود را شناسایی کرده و اقدام کنیم. “اینها مشکلات فنی سختی هستند که هیچ کس در صنعت هنوز آنها را حل نکرده است. چیزی که فرهنگ تیم ما را منحصر به فرد می کند این است که همه ما انگیزه لازم برای تحقق آن را داریم. ما در حال حل برخی از سخت ترین مشکلات جهان هستیم. و مردم ما به حل این مشکلات سخت افتخار می کنند.»

اطمینان حاصل شود که ما این ویژگی را با ایمنی و مدنیت در ذهن نیز یک چالش فنی حیاتی است. «اولویت اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم که چت صوتی را به صورت ایمن و مسئولانه اجرا می کنیم. در حالی که ما قبلاً ویژگی‌های ایمنی قوی (مانند ابزارهای تعدیل) را پیاده‌سازی کرده‌ایم، همچنین به دنبال راه‌حل‌های فناوری برای اطمینان از ایمنی و مدنیت در پلتفرم خود هستیم.»

فرهنگ نوآوری در گروه کاربری

هنگامی که شامل حل برای ایمنی و مدنیت می شود، «یک راه حل آسان این است که زمان و منابع زیادی را صرف تعدیل دستی کنیم، اما ما مسئول تصمیم گیری درست برای تیم و تجارت خود هستیم. به همین دلیل است که ما شروع به بررسی راه‌هایی کرده‌ایم که می‌توانیم با بهترین راه‌حل‌های فناوری با این مشکل مقابله کنیم تا از تلاش‌های اعتدالی خود حمایت کنیم.» یکی از آن چالش های فنی تعدیل ویژگی Chat with voice است.

گاریما و افی درباره یک پروژه اخیر صحبت می کنند

Team Behind the Tech نگاهی پشت صحنه به نحوه برخورد تیم های ما با سخت ترین چالش های فنی خود و آنچه در مورد فرهنگ، مردم و ارزش های پشت فناوری های نوآورانه ما نشان می دهد است. اگر اینها به نظر چالش‌ها و فرصت‌هایی هستند که می‌خواهید انجام دهید، نقش‌های موجود ما را برای گروه کاربر بررسی کنید و بیشتر بدانید در careers.roblox.com.

منبع: https://blog.roblox.com/2023/02/team-behind-tech-user-group/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=team-behind-tech-user-group