جاش ساویر فاش می‌کند که بازی Obsidian’s Aliens RPG به دلیل اختلال در عملکرد و پیشرفت کند متوقف شده است.

کارگردان Pentiment و توسعه دهنده باسابقه Obsidian، جاش ساویر، کمی بر روی بازی Aliens RPG که در استودیو در حال تولید بود و متأسفانه توسط ناشر سگا لغو شد، روشن کرده است. نگاه کردن به بازی های لغو شده همیشه یک تمرین سرگرم کننده “چه می شد اگر” است، به خصوص در این مورد. نقش آفرینی Obsidian در بازی Aliens؟ آیا آمار کاریزمای ما از ما در برابر زنومورف های همیشه قاتل محافظت می کرد؟

ساویر نوشت: “من از سال 2006 تا 2009 روی یک نقش آفرینی بیگانه برای SEGA کار کردم.” در توییتر. اوسیدین در آن زمان کارگردانی نداشت، فقط رهبرانی بود که همتای همتای خود به حساب می آمدند. هنگامی که رهبران در مورد نحوه انجام کاری به توافق نمی رسیدند، منجر به اختلالات زیادی شد.

این اختلال منجر به پیشرفت آهسته در بازی Aliens RPG شد، «مخصوصاً وقتی صحبت از ایجاد سطوح بازی قابل اجرا بود». ساویر همچنین گفت که بازی “ایده های جالبی دارد … اما شما ایده ها را ارسال نمی کنید!” و اینکه او آموخته است که اگر شما “سطوح قابل بازی نداشته باشید، بازی زیادی ندارید.”

Obsidian در همان زمان روی پروتکل جاسوسی RPG Alpha کار می‌کرد، همچنین برای سگا، و ساویر می‌گوید که ناشر «بیگانگان را به نفع AP کنار گذاشته بود»، زیرا «AP خیلی دورتر بود». پروتکل آلفا خط پایان را پشت سر گذاشت و بازبینی مثبتی از RPS دریافت کرد، اما متاسفانه از ویترین فروشگاه ها حذف شد.

با این حال، بازی Aliens RPG واقعاً چه شکلی خواهد بود؟ ساویر می‌گوید «تنظیمات کلی» بین بازی Obsidian و تیراندازی مشترک Aliens: Fireteam Elite «مشابه بود». او به تیم کوچک‌تر بازی، دیدگاه سوم شخص، و «تاکید بر قابلیت‌ها و اقدامات پشتیبانی» اشاره می‌کند که نشان می‌دهد این ایده‌ها «در واقع می‌توانند در عمل سرگرم‌کننده باشند»، اگرچه شباهت‌ها به همین جا ختم شد. او همچنین برخی از شخصیت های RPG را با یک سوگوار پست کردRIP، تیم

بخوانید:   این هدفون گران قیمت با Waifus بحث برانگیز عرضه می شود

همه چیز خوب است که به خوبی به پایان می رسد، حدس می زنم، از زمانی که ساویر کارگردانی Fallout: New Vegas را بر عهده گرفت. می گوید اولین بازی Obsidian بود که از ابتدا کارگردان داشت.

در حالی که بیشتر فیلم‌ها از اینترنت سوزانده شده‌اند، هنوز مقداری هنر مفهومی از بازی لغو شده وجود دارد. در واقع، تصویر سرفصل ما از این مقاله یکی از Xenomorph های ریمیکس شده را نشان می دهد که احتمالاً مشخص می شد. طراحی حجیم مطمئناً طرفداران هاردکور را شور می کرد، اما هی، این یک RPG است. شما به بیگانگان علوفه ی کانن، بیگانگان به اندازه انسان، بیگانگان تانک دار، شاید حتی در حال پرواز نیاز دارید. اینها قوانین هستند.

Obsidian همیشه جواهرات تولید کرده است، حتی زمانی که برای IP بوده است که آنها مالک آن نبودند – چه ساوت پارک، چه فال اوت یا جنگ ستارگان – بنابراین، خیلی خوب بود که آنها را با وحشت فضایی یا وحشت بازی می کردند. فضا. در حال حاضر، ما فقط می توانیم چشمان خود را ببندیم و در مورد آنچه می توانسته بود خیال پردازی کنیم.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/obsidians-aliens-rpg-was-canned-because-of-dysfunction-and-slow-progress-josh-sawyer-reveals