جدیدترین به‌روزرسانی «Marvel Snap» ویژگی‌های تکاملی بالا، تنظیمات تعادل و موارد دیگر را معرفی می‌کند – TouchArcade

این یک هفته شلوغ در جهان است مارول اسنپ (رایگان). به دنبال آپدیت بزرگ هفته گذشته، این هفته شاهد معرفی یک کارت جدید بزرگ، تعداد انگشت شماری تغییرات تعادلی قابل توجه و برنامه به روز رسانی جدید از سوی تیم بودیم. فکر کردم حالا که هنوز اخبار داغ است به همه اینها نگاهی بیندازیم، پس بیایید دستمان را کثیف کنیم، دوستان!

به هر حال، برای آخرین مورد همین است مارول اسنپ اتفاقات اسنپنینگ ها؟ نظر شما در مورد این تغییرات چیست؟ آیا در این ماه پس از به‌روزرسانی‌های مداوم، از بازی بیشتر لذت برده‌اید؟ آیا هیچ یک از عرشه های مورد علاقه شما بر روی سر کوبیده شده است؟ آیا با من هستید که گالاکتوس یک احمق است و در اسرع وقت به نوعی nerf نیاز دارد؟ در زیر نظر دهید و ما را در جریان بگذارید مارول اسنپ نظرات. اسنپینیون ها؟ نه هرگز دوباره انجامش بده

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/26/marvel-snap-high-evolutionary-decks-cards-balance-adjustments-update-download/

در مرحله بعد، بیایید تغییرات تعادل را بررسی کنیم. خفاش nerf ضربه خورد، و به ترکیبی برخورد کرد که من اخیراً از آن مطلع شدم. بلک بولت همیشه یک کارت نسبتاً نامحبوب بوده است، اما او اخیراً بازی هایی را در تیم Stature دیده است. او باعث می شود که حریف کارت کمترین هزینه خود را کنار بگذارد، و این باعث می شود Stature فقط یک امتیاز Cost برای بازی هزینه کند. یک پانچ زیبا. خوب، هر دو به خاطر جنایاتشان در سطل گناه انداخته شده اند. Black Bolt از 5-Cost 8-Power به 5-Cost 7-Power و Stature از 5-Cost 7-Power به 5-Cost 6-Power می رسد. اوف

بخوانید:   نحوه بازی Dungeons and Dragons: راهنمای مبتدیان

بنابراین، در ابتدا، این هفته شاهد انتشار یک کارت جدید بزرگ بودیم. یک باشگاه کوچک در داخل وجود دارد مارول اسنپ معروف به بدهای بزرگ اینها شرورهای برجسته مارول هستند و آنقدر قدرتمند هستند که اساساً به طور دائم به مجموعه کارت های بسیار کمیاب سری 5 اختصاص داده می شوند. تانوس، گالاکتوس و کانگ تاکنون تنها اعضای آن گروه بوده‌اند، اما اکنون توسط High Evolutionary به آنها ملحق شده‌اند. ممکن است اخیراً او را دیده باشید Guardians of the Galaxy Vol. 3که فیلم فوق العاده ای است که اگر ندیده اید باید تماشا کنید.

در چهره او، High Evolutionary کارت خیلی قدرتمندی نیست. او یک شخصیت 4-Cost و 4-Power است که بهترین آمار نیست. اما جادوی او این است که اگر او اصلاً در عرشه شما باشد، کارت هایی که قبلاً هیچ توانایی نداشتند، اکنون برخی از آنها را خواهند داشت. Wasp، Misty Knight، Shocker، Cyclops، Thing، Abomination و Hulk همگی توانایی‌هایی را به دست می‌آورند که یا آنها را تقویت می‌کند یا حریفان خود را تحت فشار قرار می‌دهد. این یک تغییر واقعی یک کارت است، و چند بازیکن با استفاده از ترکیبی از این کارت‌ها و The High Evolutionary قبلاً مرا تحت فشار قرار داده‌اند. اگر می خواهید یک ضربه خوب به من هم بدهید، می توانید او را برای 6000 توکن در این هفته بگیرید.

از طرف دیگر، کلاهک نوجوان Negasonic از 3-هزینه 4-توان به 3-هزینه 5-توان تبدیل می شود. با توجه به اینکه او معمولاً به هر حال خودش را منفجر می کند، مطمئن نیستم که چقدر این تفاوت ایجاد خواهد کرد. حدس بزن ببینیم Invisible Woman نیز تقویت شده است و از 2-Cost 2-Power به 2-Cost 3-Power تبدیل شده است. او قبلاً بخشی از چند دک محبوب بوده است، و این باید شاهد ظهور او بیشتر باشد. جدا از این تغییرات کارت، سه مکان به طور موقت غیرفعال شده اند: قلعه غارت، میلانو و ساندبار. آن‌ها مکان‌های محدودکننده‌ای بودند و اگر بیش از یک بازی در یک بازی ظاهر می‌شد، ممکن بود همه چیز بد بو شود. این تیم قبل از بازگرداندن آنها، جلوه های جدیدی را برای آنها ارائه خواهد کرد.

بخوانید:   بهترین معاملات بازی این هفته، از جمله خرید، یک معامله رایگان دریافت کنید

در نهایت، برنامه به روز رسانی آینده پس از اجرای آزمایشی ماه می برای به روز رسانی های هفتگی اصلاح شده است. از اینجا به بعد، تیم بین به‌روزرسانی‌های هوایی یک هفته استراحت خواهد کرد. این هم به خاطر آنهاست (این به‌روزرسانی‌های هفتگی احتمالاً خشن بوده‌اند) و هم اجازه می‌دهند تغییرات قبل از ورود به مجموعه بعدی نفس بکشند. بنابراین چیزی که اکنون خواهیم دید ریتم یک پچ کامل است، سپس هفته بعد برخی تغییرات در هوا، پس از آن یک هفته استراحت، سپس مقداری دیگر از طریق هوا، سپس به یک پچ کامل بازگشته است. این بدان معناست که ما شاهد هیچ تغییری در هفته آینده نخواهیم بود، مگر اینکه چیزی به طور جدی شکسته شود.