جزئیات گیم پلی The Division Heartland و فیلم افتتاحیه توسط Ubisoft به اشتراک گذاشته شده است

یوبی سافت جزئیات جدیدی از گیم پلی بازی را اعلام کرد دیویژن هارتلند، بازی تیراندازی چند نفره مستقل و اکشن بقا در سال 2021 معرفی شد.

این بازی که در ابتدا قرار بود در سال‌های 2021 تا 2022 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شود، در فضای جدیدی اتفاق می‌افتد و چشم‌انداز جدیدی از جهان ارائه می‌دهد.

به این توسعه دهنده در The Division Heartland ساعتی بدهید.

هارتلند بازیکنان را به سیلور کریک می برد، شهری که زمانی خوش آب و هوا در غرب میانه آمریکا بود که در پی شیوع آنفولانزای دلاری ویران شده بود. این یک محیط خصمانه پر از آلودگی، انبوه دشمن، و تهدید بیماری و کم آبی است.

گروه اصلی دشمن Pilgrims هستند که به نظر می رسد تلاقی بین غارتگران بازی اول و گروه های نظامی تر دنباله دار باشد.

برای اولین بار در The Division، پایگاه عملیات سیلور کریک یک فضای مشترک است. این منطقه Rockit Rink است، یک پیست اسکیت غلتکی متروکه که در آن می توانید معاشرت کنید، یک گروه تشکیل دهید، شخصیت خود را سفارشی کنید و برای عملیات بعدی آماده شوید.

جلسات در Base of Operations شروع و پایان می‌یابد، و هر بار که خارج می‌شوید، مواد و تجهیزات جمع‌آوری‌شده را پس می‌گیرید تا بهتر برای روزهای آینده در Silver Creek آماده شوید. از Base of Operations می توان برای ساخت لوازم استفاده کرد و قبل از هر جلسه، می توانید بین سه کلاس Weapons Expert، Medic و Survivalist انتخاب کنید.

هر کلاس یک توانایی منحصر به فرد را به ارمغان می آورد، و زمانی که در یک تیم قرار می گیرند، با سایر کلاس های بازیکن تکمیل می شوند. هنگامی که در طول روز به بیرون از خانه می روید، برای کمک به زنده ماندن در شب به دنبال موادی می شوید. در شب، شهر خطرناک‌تر می‌شود، با گیم‌پلی PvEvP شما را مجبور می‌کند سریع فکر کنید و با دیگران کار کنید تا آن را زنده کنید.

بخوانید:   واردات زغال سنگ چین از روسیه رکورد ۵ ساله را شکست
اولین نمایش جهانی معرفی سینمایی The Division Heartland را تماشا کنید.

هنوز در حال انجام است، تیم توسعه در حال انجام مراحل آزمایشی و جمع‌آوری بازخورد بازیکنان قبل از حرکت به مراحل بعدی است. اگر علاقه مند هستید شرکت در آزمون های بسته آینده، می توانید در لینک ثبت نام کنید.

منبع: https://www.vg247.com/the-division-heartland-gameplay-details-and-opening-cinematic-shared-by-ubisoft