جشنواره بازی تابستانی 2023: چگونه تماشا کنیم و چه چیزی را باید انتظار داشته باشیم

تابستان گیمینگ IGN رسما شروع شده است و رویدادها با Summer Game Fest 2023 در روز پنجشنبه، 8 ژوئن ادامه می‌یابد. با لغو E3، Summer Game Fest قول می‌دهد که یکی از بزرگترین رویدادهای فصل باشد. نمایش جف کیلی سال گذشته با تعدادی از پربازیگرها مانند The Last of Us Part 1 و Marvel’s Midnight Suns رونمایی شد، بنابراین قطعاً این بار پتانسیل شگفت‌انگیزی وجود دارد، به خصوص که امسال یک رویداد حضوری زنده است.

اگر می خواهید در Summer Game Fest هماهنگ شوید، به شما اشاره می کنیم که در آن می توانید livsetream را تماشا کنید و به شما اطلاع می دهیم که چه زمانی شروع می شود. ما حتی کمی حدس و گمان در مورد آنچه انتظار داریم انجام خواهیم داد!

زمان شروع بازی Summer Game Fest 2023

جشنواره بازی تابستانی در 8 ژوئن 2023 در ساعت 12 بعد از ظهر PT/ 3 بعد از ظهر ET/8 بعد از ظهر BST آغاز می‌شود، و اگر از استرالیا تماشا می‌کنید، به این معنی است که نمایش در جمعه، 9 ژوئن، ساعت 5 صبح به وقت شرقی به نمایش در خواهد آمد. ما نمی دانیم کدام بازی ها در Summer Game Fest خواهند بود، اما می دانیم که نمایش حدوداً دو ساعت طول خواهد کشید، بنابراین احتمالاً تعداد زیادی محتوا در ارائه وجود خواهد داشت.

IGN همچنین میزبان یک نمایش قبل و بعد از Summer Game Fest خواهد بود، و این برنامه در ساعت 11:30 صبح به وقت PT/2:30 بعد از ظهر ET/7:30 بعد از ظهر BST یا 30 دقیقه قبل از شروع رسمی نمایش آغاز خواهد شد. نمایش پست بلافاصله پس از جشنواره بازی تابستانی خواهد بود. به نظر می رسد این یکی از پرجمعیت ترین رویدادهای تابستان بازی باشد.

بخوانید:   Nicolas Cage's Dead By Daylight Voice Lines Have Zero Chill

جشنواره بازی تابستانی 2023 را کجا تماشا کنیم

اگر می‌خواهید Summer Game Fest را تماشا کنید، IGN یک جریان را در صفحه اصلی ما و سایر صفحات رسانه‌های اجتماعی ما میزبانی می‌کند. اینجا همه جاست که می توانید شروع بازی Summer Game Fest 2023 را در روز پنجشنبه، 8 ژوئن تماشا کنید.

Summer Game Fest 2023: What to Expect

از آنجایی که Summer Game Fest یک رویداد حضوری در هالیوود پارک در اینگل‌وود، کالیفرنیا است، ناشران زیادی از جمله CD Projekt Red، Square Enix و Xbox برای این رویداد قرارداد امضا کرده‌اند.

بنابراین، در حالی که مطمئناً تریلرهایی از بازی‌هایی مانند Final Fantasy XVI از Square Enix وجود دارد، این ترکیب با تماشاگران زنده زمان مناسبی برای اولین نمایش «World Premieres» است. همچنین Day of the Devs وجود دارد که بر روی بازی‌های مستقل و توسعه‌دهندگان تمرکز دارد، البته اگر این سرعت شما بیشتر باشد.

سونی همچنین در Summer Game Fest حضور خواهد داشت، اما تنها چند هفته پس از Playstation Showcase در ماه مه برگزار می‌شود، بنابراین انتظار نداشته باشید که عناوین اول‌پارتی بزرگی از بین بروند. همین امر در مورد ایکس باکس نیز صادق است، اگرچه ممکن است برخی از بازی‌های موردانتظار خود را به نمایش بگذارد، زیرا تایید شده است که این شرکت بخشی از نمایش زنده است. این بدان معناست که ما ممکن است کمی از Starfield ببینیم، اگرچه آن بازی امسال نمایش کامل خود را دارد.

در هر صورت، احتمالاً برخی از بهترین بازی‌های سال 2023 را خواهیم دید و حتی ممکن است نگاهی به آینده داشته باشیم.

بخوانید:   بازی ریتم دینو Goodbye Volcano High برای جلوگیری از کرنش به تعویق افتاد

منبع: https://www.ign.com/articles/summer-game-fest-2023-how-to-watch-and-what-to-expect