جعبه گشایی غم انگیز نینتندو برای Trashed Relics پایان خوشی دارد

با باز کردن آنها، اما فاجعه:

پس از انجام معاملات برای خرید هر دو عرشه، Voskuil اکنون آنها را در اختیار خود دارد و نمی تواند خوشحال باشد. آنها داخل هستند تر و تازه شرایط، یکی از عرشه ها حتی شامل یک کارت نمونه که هنوز به بیرون متصل است، و او تعداد زیادی عکس با کیفیت بسیار بالا را در سایت خود پست کرده است تا همه ما بتوانیم از هنر و اهمیت تاریخی کارت ها لذت ببریم..

با این حال، وقتی بخشی از بسته بندی را با دقت برداشتم، به سرعت متوجه شدم که همه کارت ها کاملاً با هم ترکیب شده اند. او می نویسد. آنها برای مدت طولانی به هم فشرده شده بودند، احتمالاً در شرایط گرم و مرطوب، که جوهر روی همه کارت ها باعث شده بود که کاملاً به هم بچسبند. پشته کارت های فردی به یک آجر جامد تبدیل شده بود. چاپ عکس روی کارت ها، که حاوی مقادیر نسبتاً زیادی جوهر است، ممکن است در این امر نیز نقش داشته باشد.

نمی توانم اغراق کنم که چقدر هیجان زده بودم که این کارت های هفتاد ساله نینتندو را که کیوتو در دهه 1950 نشان می داد، پیدا کردم. وسکویل در 7 آگوست با هیجان نوشت. در تمام سال‌های جمع‌آوری‌ام، این‌ها تنها نسخه‌هایی هستند که با آن برخورد کرده‌ام.» برای در نظر گرفتن آن، در وبلاگش می نویسدووسکویل می افزاید که این اولین بار است که می کند همیشه پس از گذراندن «بیش از بیست سال جستجو برای اقلام قدیمی نینتندو»، کارت‌هایی را که کاملاً به زبان انگلیسی چاپ شده بودند، برای فروش دیدم.

تصویری برای مقاله با عنوان غم انگیز داستان جعبه گشایی نینتندو پایان خوشی دارد

منبع: https://kotaku.com/nintendo-collector-merch-kyoto-unbox-unboxing-cards-1850417280The Week In Games: Return To Hyrule

توجه داشته باشید که این کارت ها هستند قدیمیو بنابراین فاقد هر یک از پلاستیک‌ها یا ورقه‌هایی بود که معمولاً با کارت‌های بازی تولید شده در دهه‌های اخیر مرتبط می‌شدیم. اینها کاملاً از کاغذ ساخته شده اند، بنابراین وقتی می گوید با هم ترکیب شده اند، منظورش همین است. این دیگر یک دسته کارت نیست، بلکه یک کاغذ گران قیمت است.

تصویری برای مقاله با عنوان غم انگیز داستان جعبه گشایی نینتندو پایان خوشی دارد

تصویری برای مقاله با عنوان غم انگیز داستان جعبه گشایی نینتندو پایان خوشی دارد

The Week In Games: Return To Hyrule

یا اینطور فکر می کردیم! از آنجایی که داستان Voskuil در وب‌سایت‌هایی مانند این ظاهر می‌شد، هم در فیدهای خبری و هم در نتایج جستجوی Google به پایان رسید، که به این معنی بود که شروع به دستیابی به افراد خارج از حلقه‌های معمول جمع‌آوری بازی‌های ویدیویی کرد. “در عرض چند ماه پس از ارسال داستان آنلاین، دو عرشه، توسط دو نفر مختلف، هر دو از ایالات متحده به من پیشنهاد شد” Voskuil در به روز رسانی در سایت خود می نویسد. “آنها پس از خواندن این کارت ها در این وبلاگ، جداگانه به من مراجعه کردند.

قبل از ماریو اریک وسکویل فکر می‌کرد که به جکپات رسیده است که پس از سال‌ها جست‌وجو، با دو دسته کارت‌های بازی سوغاتی مواجه شد، بهترین نمونه‌هایی از چیزهایی که نینتندو قبل از تغییر به بازی‌های ویدیویی می‌ساخت.

اولین عرشه از طرف مردی بود که یک گروه فیس بوک به نام Playing Card Exchange را اداره می کرد، که “مدتی پیش از طریق فروش املاک، یک دسته کارت بازی سوغاتی نینتندو کیوتو را دریافت کرده بود”. دومی از زنی بود که در پورتلند زندگی می کرد. وسکویل می‌گوید: «یک کپی از کارت‌های بازی سوغاتی کیوتو در خانه‌ای متروکه در منطقه او کشف شد. او که چیزی در مورد کارت ها نمی دانست، آنلاین جستجو کرد، پست من را پیدا کرد و با من تماس گرفت.

در آگوست 2022 داستان بسیار غم انگیزی را گفتیم یک کلکسیونر جدی نینتندو که فکر می کرد چند کارت بازی قدیمی بسیار خاص را در دست دارد، در واقع دو تکه مقوای بی ارزش را به دست آورده بود.