جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران- برگزاری دوره های آموزش کمک های اولیه در بوشهر | آموزشگاه آپادانا تبریز

تمامی مراحل اطلاع رسانی و ثبت نام دوره های آموزشی هلال احمر در سایت خادم به نشانی khadem.ir انجام شده و داوطلبان با مراجعه به این سایت می توانند از جزئیات مربوط به کلاس ها مطلع شده و همچنین در دوره های آموزشی مجازی هلال احمر شرکت نمایند. جمعیت هلال احمر در زمان های مختلف اقدام به برگزاری دوره های آموزشی متنوع برای متقاضیان می نماید. تنوع دوره های آموزشی هلال احمر به قدری است که تمامی متقاضیانی که به دنبال هر گونه دوره آموزشی هستند، می توانند با مراجعه به سایت جمعیت هلال احمر به نشانی khadem.ir دوره مورد نظر خود را یافته و در آن ثبت نام نمایند. داوطلبان برای ثبت نام در دوره های آموزشی هلال احمر، همان طور که در سایت توضیح داده شده باید به مراکز آموزشی هلال احمر محل سکونت خود مراجعه نموده و فرم ثبت نام دوره مورد نظر خود را تکمیل نمایند. در این قسمت از مقاله نحوه ثبت نام دوره های آموزشی مجازی هلال احمر برای داوطلبان این دوره ها توضیح داده شده است.

خبر فوری ایران اینترنشنال امروز

در سایت هلال احمر عناوین تمامی دوره های آموزشی در سرتیتر های سایت نوشته شده و داوطلبان از این طریق می توانند وارد دوره آموزشی مربوطه شوند. برای ثبت نام در دوره های آموزشی و شرکت در دوره های مجازی هلال احمر، داوطلبان باید به سایت خادم مراجعه نموده و در دوره مورد نظر خود شرکت نمایند. علاوه بر دوره های آموزشی حضوری، داوطلبان می توانند در دوره های آموزشی مجازی هلال احمر در سایت khadem.ir شرکت نمایند.

  • سامانه اینترنتی صدور گواهی نامه های آموزشی با همین هدف تاسیس شده است که فراگیران با وارد کردن کدملی خود قادر به دریافت گواهی نامه  پایان دوره خواهند بود.
  • این دوره نیز به دو صورت حضوری و غیر حضوری به علاقه مندان ارائه می شود و هدف از برگزاری آن ایجاد آمادگی عمومی در برابر مخاطرات طبیعی از جمله سیل و زلزله، و مخاطرات غیر طبیعی مانند آتش سوزی، آلودگی هوا و حوادث رانندگی است.
  • در بخش های بالا با تمامی سر فصل های ارائه شده در کلاس های کمک های اولیه آشنا شدید توجه داشته باشد در خصوص کلاس کمک های اولیه در تهران حتما بهترین و معتبر ترین مراکز موجود در شهر خود را انتخاب نمایید.
  • رئیس جمعیت هلال احمر شهر تهران از برگزاری دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه ویژه خبرنگاران حوزه هلال احمر خبر داد.
  • تنوع دوره های آموزشی مجازی هلال احمر بالا بوده و متقاضیان با عضویت در سایت هلال احمر می توانند در هر دوره دلخواه خود به صورت مجازی و غیر حضوری شرکت نمایند.
بخوانید:   نقد و بررسی Netflix AKA: ستاره اکشن نوظهور آلبان لنویر دوباره عالی شد
تمامی اطلاع رسانی های مربوط به دوره های آموزشی هلال احمر نیز در سایت هلال احمر انجام شده و متقاضیان با پیگیری اطلاعیه ها و اخبار منتشر شده در این سایت، می توانند از جزئیات مربوط به کلاس ها و آزمون های هلال احمر مطلع شوند. یکی از دوره های آموزشی هلال احمر، دوره آموزشی کمک های اولیه بوده و به دو صورت نظری و عملی برگزار می شود. مجموع ساعات سرفصل های نظری دوره آموزشی کمک های اولیه 955 ساعت و مجموع ساعات سرفصل های عملی دوره آموزشی کمک های اولیه هلال احمر 365 ساعت می باشد. داوطلبان در یک دوره نظری و عملی 1320 ساعته با مباحث مختلف کمک های اولیه به طور کامل آشنا می شوند.

این دوره کمک های اولیه به طور عملی و کاملا کاربردی برگزار می شود بنابراین شما می توانید در پایان دوره با استفاده از مهارت هایی که کسب کردید از مرگ و بدتر شدن حال مصدوم جلوگیری نمایید. در دوره آموزش کمک های اولیه با اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه به صورت کامل آشنا می شوید همچنین فراگیری راه های مقابل با مصدوم و …. بلافاصله تیم پایگاه امدادونجات رازمیان دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر الموت غربی جهت امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند. در این قسمت داوطلبان با وارد نمودن نام، نام خانوادگی، ایمیل یا تلفن همراه، رمز عبور و کد فعال سازی، می توانند در سایت هلال احمر ثبت نام کرده و عضو این سایت شوند. جمع ساعات آموزشی  این دوره  ۲۲ ساعت است که پس از اتمام دوره لازم است که افراد متقاضی مدرک، در آزمون انتهای دوره شرکت کنند.

انتشار جدیدترین شماره نشریه الکترونیک پیام نظام

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران- برگزاری دوره های آموزش کمک های اولیه در بوشهر | آموزشگاه آپادانا تبریز

جمعیت هلال احمر برای متقاضیان آموزش دوره های مختلف، به صورت مجازی، حضوری و نیمه حضوری دوره های آموزشی را برگزار می کند. برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر، داوطلبان باید به سایت خادم به نشانی khadem.ir مراجعه نموده و مراحل عضویت در این سایت را طی نمایند. متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر باید به سایت جمعیت هلال احمر به نشانی khadem.ir مراجعه کرده و از زمان ثبت نام هر یک از دوره های آموزشی هلال احمر اطلاع پیدا کنند. همچنین پیگیری و مطالعه اطلاعیه های منتشر شده در سایت هلال احمر به داوطلبان کمک کرده تا از زمان و نحوه ثبت نام کلاس ها و همچنین سایر جزئیات مربوط به دوره های آموزشی مطلع شوند. متقاضیان دریافت گواهینامه های آموزشی هلال احمر باید در دوره های آموزشی مربوطه ثبت نام و شرکت نمایند.

برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه