جنگ ستارگان جدی: راهنماهای بازمانده، مکان آیتم ها و راه حل های پازل

اولین کاری که باید انجام دهید این است که طرح را بررسی کنید Star Wars Jedi: Fallen Order، زیرا بازماندهخلاصه نویسی درون بازی به سادگی آن را رعایت نمی کند. از آنجا، بیاموزید که چگونه تمام موقعیت‌های شمشیر نوری کال را باز کنید، راه‌حل‌های Jedi Chambers را پیدا کنید، و کد شکست دادن کینه را بشکنید. (بله، بدیهی است که یک نفرت در این بازی وجود دارد. موفق باشید!)

جنگ ستارگان فقط مربوط به جادوی فضایی و شمشیرهای لیزری رشته‌ای نیست – اما زمانی که چنین باشد، حکومت می‌کند. جنگ ستارگان جدی: بازمانده، دنباله سال 2019 تحسین شده است جدی: نظم سقوط کرده، این را ثابت می کند. به‌عنوان شوالیه جدی کال کستیس که به تازگی ساخته شده است، با جذاب‌ترین دروید در Canon جنگ ستارگان شریک می‌شوید و تلاش نجیب را آغاز می‌کنید تا پرنده را به سمت امپراتوری برگردانید.

اگر خود را در میان جمعیت تکمیل کننده به حساب می آورید، راهنمای آیتم های ما برای Coruscant، Koboh، Jedha، و Shattered Moon شما را در مسیر درست قرار می دهد. یا اگر فقط به دنبال تقویت توانایی های شفای کال هستید، راهنمای ما را در مورد مکان های آن بررسی کنید. جدی: بازماندهاستیم قوطی.

منبع: https://www.polygon.com/star-wars-jedi-survivor-guides/23692435/items-collectible-walkthroughs-puzzle-solutions

بخوانید:   مایکروسافت می‌گوید سونی «انتظار می‌رود اواخر امسال یک PlayStation 5 Slim با قیمت 399.99 دلار عرضه کند»