جی کی سیمونز نقش شکست ناپذیر خود را به عنوان Omni-Man در Mortal Kombat 1 تکرار خواهد کرد.

پس از تایید اوایل این هفته در کامیک کان سن دیگو که Omni-Man Invincible به Mortal Kombat 1 در کنار Homelander و Peacemaker خواهد رفت، همچنین متوجه شدیم که JK Simmons صداپیشگی این نقش را بر عهده خواهد داشت و قبلاً آن را در مجموعه انیمیشنی Amazon Prime محبوب کرده است.

اما اخیرا، او صدای مرد Omni-Man را در مجموعه انیمیشن پرایم آمازون Invincible صدا می کند، که به تازگی تاریخ انتشار فصل 2 آن در 3 نوامبر مشخص شده است. البته پایان فصل اول را اسپویل نمی کنیم، اما بررسی ما آن را «غافلگیرکننده ترین سریال ابرقهرمانی سال» نامید و به ویژه Omni-Man نقش بسیار مهمی را به عنوان پدر نقش اصلی در آن بازی می کند.

سیمونز مدتی است که در میان فیلم، تلویزیون و حتی بازی‌های ویدیویی محبوب بوده است. او شاید بیشتر به خاطر ایفای نقش جی. جونا جیمسون در چندین نمونه از مرد عنکبوتی از جمله سه گانه سام ریمی، دور از خانه و بدون راه به خانه، Across the Spider-Verse، نمایش های متحرک متعدد، و بازی های ویدئویی مرد عنکبوتی 2005 و 2007، 2 و 3 شناخته شده است.

می‌توانید در جمع‌بندی همه چیزهای اعلام‌شده ما، از سایر اخبار منتشر شده از Comic-Con مطلع شوید.

منبع: https://www.ign.com/articles/jk-simmons-will-reprise-his-invincible-role-as-omni-man-in-mortal-kombat-1

در مورد نقش او در Mortal Kombat 1، باید کمی صبورتر باشیم. Omni-Man به عنوان بخشی از اولین DLC Kombat Pack بازی در کنار Quan Chi، Takeda، Ermac و Homelander می آید. ما با بون به طور عمیق در مورد تمام اخبار مربوط به Mortal Kombat 1 از نمایش، از جمله افشای شخصیت‌های تازه اعلام شده و موارد دیگر صحبت کردیم.

بخوانید:   کشورهای عربی؛ نزدیکی به چین برای موازنه با آمریکا
این از یک می آید مصاحبه در صفحه نمایش کامیک کان طی آن اد بون از Netherrealm فاش کرد که سیمونز صداپیشگی Omni-Man را ضبط کرده است. بون گفت: “این تا آنجا که می تواند معتبر است.”