حالت قهرمان Overwatch 2 PvE لغو شد: «انتخابی دشوار»

بلیزارد رسما حالت PvE Hero بازی Overwatch 2 را که مدت ها در انتظارش بود کنار گذاشته است، اما سرنخ های خلاقانه این بازی به طرفداران این اطمینان را می دهد که PvE همچنان تمرکز بازی رو به جلو است.

در یک پخش جریانی با جزئیات نقشه راه محتوای Overwatch 2، Jared Neuss، تهیه کننده اجرایی تصمیم برای قطع محتوای PvE را توضیح داد.

Neuss گفت: “توسعه در تجربه PvE واقعاً پیشرفتی را که ما امیدوار بودیم انجام نداده است.” “تیم مجموعه ای از محتوای شگفت انگیز ایجاد کرده است، بنابراین ماموریت های فوق العاده ای وجود دارد که واقعاً هیجان انگیز هستند. دشمنان کاملاً جدیدی وجود دارند که مبارزه با آنها فوق العاده سرگرم کننده است و برخی از استعدادهای قهرمانی واقعاً عالی و مضحک. اما متأسفانه، تلاش لازم برای جمع آوری همه اینها وجود دارد. تجربه‌ای با کیفیت Blizzard که می‌توانیم برای شما ارسال کنیم، بسیار بزرگ است، و واقعاً هیچ پایانی در چشم نیست یا نوع تاریخ پایانی تعریف‌شده‌ای وجود ندارد که بتوانیم آن را در جهان منتشر کنیم.

“و بنابراین ما با یک انتخاب دشوار دیگر روبرو هستیم. آیا ما به سرمایه گذاری همه آن تلاش ها در PvE ادامه می دهیم، به این امید که بتوانیم آن را در نقطه ای در آینده انجام دهیم یا به مجموعه ارزش هایی که روی آنها همسو شده ایم و تمرکز کرده ایم پایبند هستیم. بازی زنده و تمرکز بر روی خدمت به همه شما؟ با همه چیزهایی که در مورد آنچه برای اجرای این بازی در سطحی که لیاقتش را دارید آموخته ایم، واضح است که نمی توانیم آن چشم انداز اصلی را برای PvE که در سال 2019 نشان داده شد ارائه دهیم. معنی آن این است که ما آن حالت قهرمان اختصاصی را با درختان استعداد، آن پیشرفت درازمدت قدرت استعداد ارائه نمی کنیم. این چیزها دیگر در برنامه های ما نیستند. و می دانیم که این برای بسیاری ناامید کننده خواهد بود. از شما، به همین دلیل است که می‌خواستیم قبل از صحبت در مورد نقشه راه، آن را مطرح کنیم. و صادقانه بگویم، برای بسیاری از ما و بسیاری از افراد تیم که قلب و روح خود را در این مسائل می‌ریزند، واقعاً سخت بوده است. “

بخوانید:   روزنامه های یکشنبه | تفنگ کاغذی راک

یک تغییر بزرگ دیگر در Overwatch 2

حالت PvE بازی Overwatch 2 یک عامل تمایز بزرگ بین بازی اصلی و دنباله آن بود. در سال 2019، با PvE روبه‌رو شدیم، که قرار بود توانایی‌های قهرمانی جدید، حملات کوآپ و سیستم پیشرفت سطح داشته باشد. اما، زمانی که Overwatch 2 راه اندازی شد، حالت PvE که مدت ها در انتظار آن بودیم بخشی از آن نبود. در عوض، بلیزارد قول داده بود که PvE Overwatch 2 در سال 2023 به عنوان محتوای فصلی عرضه شود.

اگرچه چشم انداز اصلی برای حالت PvE قطع شده است، هنوز محتوای زیادی در خط لوله Overwatch 2 وجود دارد. بر توییتر، حساب Overwatch تصویری را به اشتراک گذاشت که جزئیات برنامه های Overwatch 2 فصل 5، فصل 6، فصل 7 و بعد از آن را نشان می دهد. تایید شده است که ماموریت های داستانی در کنار یک قهرمان پشتیبانی جدید به Overwatch 2 در فصل 6 می آیند. بنابراین در حالی که حالت PvE جاه طلبانه بخشی از آینده Overwatch نیست، شاید ماموریت های داستانی بتواند به پر کردن این خلاء برای بازیکنان کمک کند.

در مصاحبه با GameSpotآرون کلر، کارگردان Overwatch 2، برخی از اضافه‌های PvE که به جای حالت قهرمان بلندپروازانه به Overwatch 2 می‌آیند، توضیح داد.

کلر گفت: «ما امسال چیزهای زیادی داریم، و حتی اگر به فصل 6 نگاه کنید، این بزرگترین فصلی است که ما تا به حال در تاریخ Overwatch راه اندازی کرده ایم. “ما در آن فصل یک رویداد PvE را اجرا می کنیم. ما یک نوع کاملاً جدید از محتوای PvE داریم که با ماموریت های تسلط قهرمان تک نفره خود منتشر می کنیم… بنابراین امیدوارم که بازیکنان بتوانند ببینند که ما همچنان به PvE متعهد هستیم و ما بیشتر از آنچه قبلاً انجام داده‌ایم با داستان کار می‌کنیم.

بخوانید:   نظرات شامل «Skinny & Franko»، به علاوه «LEGO 2K Drive» و دیگر نسخه‌های جدید امروزی – TouchArcade

Neuss آن را گسترش داد و گفت بلیزارد به طور کامل از Overwatch 2 PvE دور نمی‌شود.

نیوس گفت: “ما می دانیم که اگر وارد آهنگ فصلی شویم، می توانیم چیزها را در طول فصول به گونه ای منتشر کنیم که بتوانیم به طور موثر برای آن برنامه ریزی کنیم و فکر می کنیم برای بازیکنان واقعاً هیجان انگیز خواهد بود.” این به ما زمان می‌دهد تا قبل از انتشار آن، خود را با چیزهای بعدی برای بازیکنان تطبیق دهیم، و من فکر می‌کنم که از ایده این لحظه بزرگ انتشار PvE فاصله بگیریم و به «نه، ما هستیم» قرار است کارهای PvE را همیشه انجام دهم.’ ما همه این برنامه ها را داریم. فصل 6 دارای سه طعم مختلف از آن است، و ما تعداد زیادی نسخه دیگر از آن و فصل های بعد از آن داریم.”

ما در بررسی خود Overwatch 2 را عالی خواندیم و گفتیم که دنباله آن، «جان تازه‌ای به آنچه زمانی تیزترین تیراندازی چندنفره در اطراف بود، قبل از اینکه توجه بلیزارد به شدت کم‌رنگ شود، نفس می‌کشد».

Logan Plant یک نویسنده مستقل برای IGN است که اخبار بازی های ویدیویی و سرگرمی را پوشش می دهد. او بیش از هفت سال تجربه در صنعت بازی با خطوط فرعی در IGN، Nintendo Wire، Switch Player Magazine و Lifewire دارد. او را در توییتر @LoganJPlant پیدا کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/overwatch-2-pve-hero-mode-canceled-a-difficult-choice