حالت RPG Street Fighter 6 به شما اجازه می دهد با یخچال بجنگید

تصویر: Capcom

اما من هستم بسیار علاقه مند به استریت فایتر 6، زیرا حالت جدید “تور جهانی” فانتزی است به نظر می رسد همه چیزهایی است که وقتی یک توسعه دهنده تصمیم می گیرد زمان خود را برای تغییر دادن همه چیز در سر می پرورانید. در حالی که ما برای مدتی از طرح مبهم آنچه که این حالت بازی جدید به دنبال دارد می دانستیم، ویترین جدیدی که امروز منتشر شد به جزئیات زیادی در مورد آنچه می توانیم انتظار داشته باشیم می پردازد.

نمی توانم تاکید کنم که این همه چقدر خوب است. من عاشق اینم به اندازه ای که دوست داشتم یاکوزا محوری به مبارزات نوبتی، که اگرچه موفقیتی جهانی را به اثبات نمی رساند، اما حداقل تلاشی شجاعانه و جذاب برای دمیدن جانی تازه به یک سریال طولانی مدت بود. توسعه دهندگانی که مسئولیت فرنچایزهای بازی های تاریخی را بر عهده دارند، لطفاً توجه داشته باشند: هر بار که چیزی را امتحان می کنید بسیار قدردانی می شود جدید.

قبل از اینکه جلوتر برویم متذکر می شوم که من طرفدار جدی این سریال نیستم. من بازی دوم را بازی کردم، گرافیک سومی را از دور تحسین کردم و از آن زمان تا به حال با آن کار چندانی نداشتم، زیرا هم در بازی های مبارزه ای وحشتناک هستم و هم واقعاً به آنها علاقه ندارم.

تصویر مقاله ای با عنوان Street Fighter 6 Will You Fight A Refrigerator

تصویر: Capcom

چرا Mario Strikers: Battle League می تواند موفقیت چند نفره بعدی نینتندو باشد؟

باور نکردنی شما همچنین می‌توانید ظاهر خود را سفارشی کنید، که فکر می‌کنم ما قبلاً می‌دانستیم، اما چیزی که در اینجا دوست دارم این است که فقط لوازم آرایشی نیست. زیرا این یک حالت RPG است که انتخاب کفش‌های کتانی یا چکمه‌های شما بر قدرت ضربه زدن و سرزندگی شما تأثیر می‌گذارد:

ویترین Street Fighter 6

منبع: https://kotaku.com/street-fighter-6-rpg-world-tour-mode-trailer-fridge-sf6-1850360625تصویر مقاله ای با عنوان Street Fighter 6 Will You Fight A Refrigerator

همچنین باور نکردنی این واقعیت است که شما به آن می رسید با یخچال بجنگ، که می دانم در تیتر و تصویر بالا خراب کردم، اما دوباره همان گیف را اینجا می گذارم چون خیلی دوستش دارم:

42% تخفیف در سراسر سایت در Indacloud

اگر می‌خواهید کل ویترین را تماشا کنید، آن را در زیر پیدا خواهید کرد (و اگر می‌خواهید بازی را انجام دهید، یک نسخه نمایشی وجود دارد خیلی زود بیرون می آید / می آید برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی):

42% تخفیف در سراسر سایت در Indacloud

این در اصل یک حالت RPG جهان باز است. چون میدونی مبارز خیابانی. باور نمی کنی؟ به این اسکرین شات نگاه کنید، که برای یک بازی آینده است مبارز خیابانی سلسله:

به عنوان سریالی که به دهه 1980 برمی گردد، شما معمولاً انتظار یک محصول جدید را دارید مبارز خیابانی بازی ایمن بازی کنید مطمئناً، هر یا دو نسل ممکن است یک تغییر بصری رخ دهد، اما Street Fighter یک Street Fighter است، به عنوان یک تورنمنت مبارزه ای 1v1 شروع شد و برای همیشه یکی خواهد بود. تا اینکه، یعنی Street Fighter 6 آمد.