حداکثر سطح هوش مصنوعی Street Fighter 6 به حرفه‌ای‌ها کمک می‌کند تا پولشان را بپیمایند

ویدیوهای متعددی مانند این یکی از سازنده محتوای بازی مبارزه ای محبوب ماکسیمیلیان دود یا این یکی از jmcrofts، نشان می دهد که CPU های حداکثر سطح Street Fighter 6 چقدر می توانند تنبیه کننده باشند. به نظر می رسد که آنها هر پرش و پرتاب را پیش بینی می کنند و مشکلی در انجام ترکیب های بسیار بهینه ندارند که می توانند نیمی از نوار سلامتی حریف را در یک چشم به هم زدن از بین ببرند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/street-fighter-6-max-level-ai-is-giving-pros-a-run-for-their-money/1100-6513662/?ftag=CAD-01-10abi2f

حتی حرفه‌ای‌ها، مانند اسطوره Street Fighter و قهرمان چندین دوره EVO دایگو، به نظر می‌رسد که روزگار سختی را سپری می‌کنند. آ ویدئو از او در حال مبارزه با سطح 8-CPU Ryu او را وادار می کند که فریاد بزند “او خیلی خوب است!” و “او شگفت انگیز است!” در حالی که دور به دور باخت در یک نقطه او تا آنجا پیش می رود که می گوید CPU “قطعا تقلب می کند” و نحوه فشار دادن دکمه ها توسط CPU “خداگونه” است.

jmcrofts در ابتدای ویدیوی خود با عنوان «هوش مصنوعی بازی مبارزه‌ای خیلی دور است» می‌گوید: «این روزها هوش مصنوعی بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در اختیار گرفته است، اما من اجازه نمی‌دهم ربات‌ها برنده شوند». او سپس بارها و بارها مورد ضرب و شتم قرار می گیرد، حتی برای اجرای یک شمارنده مرگ در حال اجرا تا آنجا پیش می رود. وقتی بالاخره در یک راند پیروز شد، بلافاصله دور بعد قتل عام می‌شود، گویی هوش مصنوعی می‌خواهد به او امید بدهد، اما وقتی این امید ربوده شد، دردناک‌تر می‌شود.

بخوانید:   نینتندو یک اخطار DMCA علیه انتشار شبیه ساز دلفین در Steam ارسال کرد

نسخه ی نمایشی جنگنده ی آینده ی کپکام اکنون بر روی تمامی پلتفرم ها در دسترس است و این به بسیاری از سازندگان محتوا و بازیکنان ماهر این فرصت را داده است تا بازی را به چرخش درآورند. اگرچه نسخه ی نمایشی نسبتاً ساده است (تنها دو شخصیت Ryu و Luke برای یادگیری بازیکنان در دسترس هستند)، اما توانایی بازی در برابر حریفان هوش مصنوعی را ارائه می دهد.

حریفان استریت فایتر 6 با هوش مصنوعی دست و پا نمی زنند، و دردهای جدی را به حرفه ای های با تجربه بازی های مبارزه ای می رسانند.

مخالفان CPU در Street Fighter 6 دارای هشت سطح دشواری مختلف برای انتخاب هستند. اکثر این سطوح، حتی برای تازه واردان، چندان چالش برانگیز نیستند. اما نگاهی گذرا به محتوای مربوط به Street Fighter 6 در یوتیوب نشان می‌دهد که بسیاری از بزرگ‌ترین سازندگان و بازیکنان در جامعه بازی‌های مبارزه‌ای در حال گذراندن زمان سختی در پردازنده‌های سطح 8 بازی، به‌ویژه Ryu هستند.

Street Fighter 6 در تاریخ ۲ ژوئن برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری X|S و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. آخرین نسخه از فرنچایز داستانی بازی‌های مبارزه‌ای شامل بازی متقاطع روی پلتفرم‌ها و نت‌کد بازگشتی، در کنار یک حالت تک‌نفره قوی به نام World Tour است که در آن بازیکنان می‌توانند یک شخصیت سفارشی ایجاد کنند، سطح بالا ببرند و حرکات امضا را از شخصیت‌هایی مانند Ryu و یاد بگیرند. لی چون. اولین موج DLC Street Fighter 6 شخصیت های دیگری مانند رشید و آکوما را در طول سال آینده معرفی خواهد کرد.

بخوانید:   دیدار وزاری امور خارجه گروه چهارجانبه کواد با محوریت چین و روسیه