خرید انواع پرده های اداری نمایندگی فروش پرده زبرا پرده پاندا خرید انواع پرده های اداری و کرکره ای

باید پرده ای برای این مکان ها انتخاب شود که قابلیت تنظیم دلخواه نور را داشته باشد. برای مطالعه بیشتر نکات خرید یک پرده اداری لوکس و لاکچری کلیک کنید. پرده باید به صورتی انتخاب شود که از نظر عرض و ارتفاع با قاب پنجره هم خوانی داشته باشد. بیش از ۳۰ سال سابقه کار در این زمینه و همچنین دارای نمونه کار های موفق، از مواردی است که پرده راد را متمایز می‌کند. همچنین شما میتوانید اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت کرده تا در اسرع وقت کارشناسان پرده راد با شما تماس بگیرند. مکانیزم حرکتی پرده زبرا به دو صورت دستی و موتوریزه قابل تنظیم است.

امکان خرید اقساطی محصولات

بهتر است پرده ای که برای دکوراسیون اداری تان انتخاب می کنید، بافضاورنگهای موجود در محیط و البته پوشش کارمندان اداره هماهنگی خوبی داشته باشید. انتخاب پرده صحیح بهارتقاء سطح زیبایی شناسی محیطکمک زیادی کرده و می تواند باعث افزایش راندمان کاری پرسنل شود. نتایج تحقیقات پژوهشگران اثبات کرده که محیط کاری تاثیر مستقیمی روی آسایش و آرامش کارمندان داشته و اگردکوراسیون محیط ادارهشما به خوبی و به درستی چیده شود، ساعت کاری مفید کارمندان شما افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین درانتخاب یک پرده اداری خوب، حتما نظر کارمندان خود را در این رابطه بپرسید.

پرده  زبرای رنگ گرم

بخوانید:   بازی Doom 2 RPG اکنون برای رایانه شخصی در دسترس است

خرید انواع پرده های اداری نمایندگی فروش پرده زبرا پرده پاندا خرید انواع پرده های اداری و کرکره ای

این پرده ها از دو لایه پارچه مخصوص بهم فیکس شده و بر خلاف ظاهر ظریف دارای مقاوت بالایی است و البته تنوع بسیار بالایی را نیز داراست و هم استفاده اداری و هم مسکونی را دارد . معمولا برای فضای اداری از ترکیب رنگ های ساده تر پرده سیلویت استفاده می شود. پرده سیلویت، پرده ای سبک محسوب شده و قابلیت موتورایز شدن را نیز دارد و می توان این پرده را با مجهز به سیستم موتوری خود کار و با کنترل از راه دور و نیز با افزودن به سیستم کنترل هوشمند منزل، آن را برنامه ریزی کرد. ولیکن پرده سیلویت درحالت غیر خودکار نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفته و در فضاهای اداری و مسکونی از آن بهره می گیرند.

سفارش چاپ دلخواه روی پرده

پرده‌ها جلوه بسیار ویژه‌ای به اتاق شما خواهند بخشید و این مسئله از نظر روانی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی نیروی کار ویستاپرده شما داشته باشد. فراموش نکنید که هر جز از یک اتاق کار بر عملکرد نیروی کار شما تأثیر خواهد گذاشت. یکی دیگر از تفاوت های این دو نوع از شید این است که کیفیت تصویر چاپ شده روی شید رول به دلیل یکپارچه بودن آن، بهتر از شید زبرا است.

  • به همین دلیل خوب است پرده ای انتخاب کنید که به راحتی بتوانید نور ورودی را کنترل کنید.
  • این پرده در سایز های پهنای ۱۶ میلیمتر، ۲۵ میلیمتر ، ۳۵ میلیمتر و ۵۰ میلیمتر تولید می گردد.
  • اما همچنین با نگه داشتن گرما و روشنایی ، یک عنصر عملی مهم نیز می باشد.
  • کد طرح مورد نظر خود را انتخاب و به همراه ابعاد پنجره مورد نظر برای سفارش به شماره ۰۹۲۱۳۲۱۶۶۲۷ تلگرام یا واتس آپ نمایید.
بخوانید:   گزینه‌های raytracing Resident Evil 2 و 3 Remake از بین رفته‌اند، اما Capcom دلیل آن را نگفته است.
پرده‌های دو مکانیزم، زبرا و کرکره‌ای به ترتیب بیشترین آزادی فعالیت برای کنترل میزان نوردهی را مهیا می‌نمایند. در نتیجه دستتان برای تعیین و خرید پرده شید به طور کامل گشوده میباشد. قیمت لوردارپه ادرای، این سبک را نیز در زمره‌ی پرفروش‌ترین پرده‌های اداری قرار داده میباشد. قرار گیری موازی دو لایه پارچه زبرای روی هم و چرخش نوارهای آن ها سبب ایجاد حالات گوناگون نوردهی از تاریک، سایه روشن و روشن می شود.

فضاهای موجود در ادارات و شرکت‌ها، معمولا در معرض رفت و آمد زیادی هستند. برای همین امکان برخورد اشیای مختلف به پرده و آلودگی آن‌ها، بالا است. برای همین بهتر است از جنسی استفاده کنید که مقاومت بالایی داشته باشد. جهت خرید آنلاین می‌توانید به فروشگاه اینترنتی پرده زبرا مراجعه نمایید. می توانید از پرده هایی استفاده کنید که در حالت نصب قابلیت شست و شو دارند.