داستان Overwatch سزاوار بهتر است – GameSpot

در Spot On این هفته، لوسی و تام درباره راه‌هایی که بازی‌های چندنفره سعی کرده‌اند، موفق شده‌اند و نتوانسته‌اند داستان‌های تاثیرگذار را روایت کنند، بحث می‌کنند و راه‌هایی را پیشنهاد می‌کنند که تیم Overwatch 2 می‌تواند داستان‌سرایی را در آینده کشف کند.

Spot On یک برنامه خبری هفتگی است که جمعه ها پخش می شود و در آن Tamoor Hussain سردبیر GameSpot و لوسی جیمز تهیه کننده ارشد درباره آخرین اخبار بازی ها صحبت می کنند. با توجه به چرخه اخبار بسیار پویا و بی پایان صنعت عظیم بازی های ویدیویی، همیشه چیزی برای صحبت وجود دارد، اما برخلاف بسیاری از برنامه های خبری دیگر، Spot On به جای خلاصه کردن اخبار، عمیقاً به یک موضوع می پردازد. Spot On هر جمعه پخش می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/overwatchs-story-deserves-better/1100-6514388/?ftag=CAD-01-10abi2fاین هفته بلیزارد اعلام کرد که عنصر PvE مورد انتظار Overwatch 2: Hero Missions را حذف می کند. این ماموریت‌های داستان محور و قابل پخش، از یک سیستم استعدادها استفاده می‌کنند، جایی که قهرمانان سطح می‌شوند و به توانایی‌های جدید دسترسی پیدا می‌کنند. در حالی که عناصر و ماموریت‌های PvE به‌عنوان محتوای فصلی ظاهر می‌شوند، بسیاری از جامعه Overwatch از حذف کامل حالت ناراضی هستند، به طوری که بسیاری نشان می‌دهند که «2» در Overwatch 2 روی PvE بازی آویزان است.

بخوانید:   فیل اسپنسر 7 هفته قبل از هر یک از ما در حال بازی در استارفیلد است