داشبورد خانه بهم ریخته ایکس باکس به دنبال شکایات در حال تغییر است

متأسفانه، تغییرات آنچنان که مایکروسافت انتظار داشت با استقبال مواجه نشدند و این شرکت، در یک پست وبلاگ، گفت که این آزمایش‌ها را متوقف می‌کند و برای “تعادل بین تجربه، دسترسی، عملکرد و نیازهای جامعه ما کار خواهد کرد و تجربه‌ای عالی و تازه را برای شما به ارمغان می‌آورد.”

آیوی کریسلوف، مدیر ارشد محصول ایکس باکس، “از شما برای همه بازخوردهایی که به اشتراک گذاشته اید متشکرم. این بخش کلیدی از روند ما است و تیم ما سخت کار می کند تا آن را در تجربه گنجانده و آن را در اختیار شما قرار دهد تا از آن استفاده کنید.” تجربیات، گفت. “ما مشتاقیم که به زودی جزئیات بیشتری را با شما به اشتراک بگذاریم!”

برای اطلاعات بیشتر در مورد دنیای Xbox، لیست ما از 15 بازی برتر Xbox Series X/S و چت ما با سارا باند Xbox و تعهد او به پشتیبانی مستقل را بررسی کنید.

مایکروسافت پس از شکایات جامعه مبنی بر شلوغی بیش از حد آن، اعلام کرده است که قصد دارد مسیر تغییرات برنامه ریزی شده در داشبورد Xbox Home را تغییر دهد.

همانطور که مایکروسافت برای رسیدگی به شکایات تلاش می کند، Alpha و Alpha-Skip Xbox Insiders به ​​تجربه اصلی Xbox Home که استفاده می کردند بازگردانده می شوند و تنظیمات و پس زمینه قبلی آنها قبل از آزمایش فعال می شود. تنظیمات “خانه جدید” برای آینده ذخیره خواهد شد.

یکی از بزرگترین مشکلات جامعه این بود که چقدر همه چیز شلوغ بود و چگونه رابط کاربری جدید پس‌زمینه‌هایی را که کاربران می‌توانستند انتخاب کنند مسدود کرد. همانطور که در تصویر زیر از مایکروسافت می بینید، تصویر Halo عمدتا توسط همه کاشی ها مسدود شده است، و جامعه مایل است تعادل بیشتری بین مواردی که برای تعامل با آنها انجام می شود و پس زمینه هایی که خانه آنها را متعلق به آنها می کند، ببینند.

بخوانید:   خودکشی ۶۳۰ دانش‌آموز کره‌ای در چهار سال گذشته

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

در سپتامبر 2022، مایکروسافت اعلام کرد که Xbox Insiders قرار است به آن دعوت شود “به شکل گیری تجربه جدید Xbox Home کمک کنید.” این آزمایش یک «مجموعه آزمایش‌های چند ماهه برای یادگیری نحوه ایجاد یک تجربه شخصی‌تر از صفحه اصلی و رسیدگی به برخی از روندهای برتر و درخواست‌های طرفداران» بود.

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/xbox-cluttered-home-dashboard-is-getting-changes-following-complaints