دریچه بازدید بهترین قیمت️خرید اینترنتی تهویه کارا

دریچه بازدید بهترین قیمت️خرید اینترنتی تهویه کارا

این مدل جاذب بسیار خوب برای صدا می‌باشد که صدای دستگاه را کاملا جذب می‌کند و در سه مدل مگنتی و لولایی و وزنه‌ای ساخته می‌شود. یکی دیگر از انواع دریچه‌ بازدید داکت اسپلیت، مدل گریل است که برای استفاده در سیستم داکت اسپلیت، کاربرد دارد. این دریچه‌ها مزایایی چون قیمت مناسب، امکان طراحی و تغییر محل‌گریل‌ها، سرعت ساخت بالاتر نسبت به سایر مدل‌ها دارند. دریچه‌های بازدید‌گریل دارای قفل زیمنسی می‌باشد و در محل‌هایی که فاصله دستگاه با دریچه کم می‌باشد بهترین گزینه دریچه‌های‌گریل می‌باشند. در این مدل دریچه‌ها بعلت کم بودن‌ گریل مکش مناسب توسط دستگاه انجام نمی‌شود. پس برای چنین شرایطی، خرید دریچه بازدید داکت اسپلیت گریل گزینه مناسبی است.

  • استفاده هوشمندانه از متریال پلاستیک ABS در ساخت محصولات صنعت تهویه هوا موجب افزایش مقاومت در برابر ضربه، فرسایش و رطوبت شده است.
  • برای بازدید دستگاههای فنکویل که نیاز به مکش هوا از طریق درب دریچه بازدید فنکویل دارند، دریچه بازدید فنکویل پرّه Zرا می‌توان معرفی کرد.
  • شایان‌ذکر است که با استفاده از این دریچه­ها، دیگر نیازی به شکاف یا تخریب مسیر لوله‌ها و دیگر تأسیسات برای انجام تعمیرات نیست.
  • از طرفی در برخی ساختمان‌ها برای مخفی ماندن تاسیسات از دید عموم و زیبایی ظاهر و نما نیز از دریچه داکت اسپیلت استفاده می‌شود.

در روش آزادسازی مستقیم سهام‌دار خودش مسئولیت پرتفوی بورسی (با شرایط خاص که در آینده تعریف خواهد شد) را به عهده دارد، ولی در روش غیرمستقیم پرتفوی افراد در شرکت سرمایه‌گذاری استانی قرار می‌گیرد و شرکت‌ها به نیابت از سهامداران سهام آن‌ها را مدیریت می‌کنند، بنابراین در روش دوم شخص به طور مستقیم درگیر نیست. لازم به ذکر است که پیش از این دارندگان سهام‌عدالت در سه مرحله سود سهام خود را دریافت کرده‌اند. سود مرحله اول برای هر سهم یک میلیونی ۱۵۰ هزار تومان، در مرحله دوم ۱۷۵ هزار تومان و مرحله سوم ۲۰۵ هزار تومان بود. سومین مرحله واریز سود سهام عدالت در اسفند ماه سال گذشته صورت گرفته است. هر چند پیش تر قیمت سهام عدالت ۵ میلیون تومان و در پایان سال گذشته نزدیک به هشت میلیون تومان اعلام شده بود، رییس سازمان خصوصی سازی ارزش این سهام را در شرایط کنونی حدود ۱۱ میلیون اعلام کرده است.

· دریچه بازدید داکت اسپلیت وزنه‌ای با در مشبک

برای مثال ایجاد دسترسی در بخش تأسیسات مکانیکی شامل ایجاد کلیه دسترسی ها برای تمیز کردن فاضلاب، رایزرهای فاضلاب ، شیر فلکه ها، تجهیزات نصب شده جهت کنترل فن کوئل ها یا داکت فن کوئل ها که جنس این دریچه ها باید از سیمان یا بتن و یا چدن و آهن دریچه بازدید و گالوانیزه باشند. دریچه بازدید پایه کوتاه خصوص درپوش‌های تخلیه در کف آشپرخانه، حمام، اتاق و … می باشند. این مدل از دریچه بازدید نیازمند به تمیز کردن در مدت زمان مخصوص می باشد که مسیر لوله گرفته نشده باشد. برای جلوگیری از این امر هم می توانید از مدل های آلومینیومی، استیل و حتی پلاستیکی بهره ببرید.

همانطور که گفته شد گل یا پلّه‌ی این دریچه ها هم می‌تواند در حاشیه‌ی دربِ دریچه تعبیه شود و هم در قسمت های داخلیِ دربِ دریچه، که بنا به طراحیِ داخلی و به تناسبِ محلِ نصب و همچنین بنا به سلیقه‌ی طراح یا کارفرما این شیارها بر روی بدنه‌ی دریچه بازدید فنکویل طراحی و اجرا می‌شود. دربِ دریچه بازدید فنکویل گل سقفی نیز به دوصورتِ وزنه ای و لولایی تولید و عرضه می گردد.سطحِ بدنه‌ی دریچه بازدید فنکویل به وسیله رنگ کوره‌ای در رنگهای متنوع قابلِ پوشش است. دریچه بازدید فنکویل را می‌توان هم به صورت پیچ از رو و هم به صورت پیچ از داخل(به صورت مخفی) در محل مورد نظر نصب کرد. از مزایای نصب دریچه بازدید تاسیسات می توان به پوشش اجزای تاسیسات فن کوئل، آب و فاضلاب اشاره کرد که باعث زیبا سازی محیط می شود. اغلب این دریچه های بازدید از جنس پلاستیک، ام دی اف MDF و آلومینیوم می باشد که امکان ساخت آنها در ابعاد مورد نیاز مشتری در کاگاه و شرکت های تولید کننده آنها وجود دارد. درب دریچه بازدید تاسیسات به صورت وزنه ای لولایی ساده و شیار دار تولید میگردد.

انواع دریچه های بازدید تولید شده توسط شرکت تنظیم تهویه یسنا

شیر بازرسی فن کویل آسان سقفی استتوسط رنگ کوره ای الکترواستاتیک علاوه بر این توسط یک پیچ یا پیچ مخفی از نما در محل مورد نظر قرار می گیرد . دریچه‌های بازدید معمولاً از جنس آلومینیوم، پی وی سی و‌ام دی اف در بازار موجود هستند که هر یک بر اساس شرایط مختلف کاربرد دارند. این دریچه‌ها به طور معمول بر روی سقف کاذب نصب و تعبیه می‌شوند و از طریق آن‌ها به راحتی می‌توان برای بازدید و تعمیر تاسیسات ساختمان اقدام کرد.

تجهیزات فست فود/تاپینگ پیتزا/کانتر سرد

بر اساس ابعاد داخلیِ فریمِ دریچه بازدید ،درب دریچه بازدید نیز بریده شده و یراق و لولاهای مربوطه هم روی درب و هم روی دیواره‌ی دریچه بازدید تعبیه و جانمایی می‌شود. با قراردادن درب دریچه بازدید در محل خود،نوبت به رنگ آمیزیِ دریچه بازدید می‌رسد. ابعاد قسمتِ فرورنده‌ی دریچه بازدید ،باید در هر بُعد به اندازه‌یک سانتیمتر کمتر در نظر گرفته شود تا دریچه بازدید به راحتی در محل خود نصب گردد. دریچه بازدید چوبی را می‌توان هم به صورت پیچ ازرو و هم به صورت پیچ از تو(پیچ مخفی) نصب کرد.