در اینجا آمده است که چگونه ارباب حلقه ها به عنوان یک فیلم پیکسار به نظر می رسد

ارباب حلقه‌های پیتر جکسون به عنوان اوج فیلم‌سازی فانتزی در نظر گرفته می‌شود و نامی برای جکسون به‌عنوان کارگردان و همچنین شرکت‌های تولید بی‌شماری که روی آن کار کرده‌اند به وجود آورده است – اما اگر این سه‌گانه به‌عنوان یک انیمیشن توسط پیکسار ساخته شود، چه؟

این سوالی است که کاربر اینستاگرام Benmornin با مجموعه‌ای از تصاویر نشان می‌دهد که Fellowship اصلی (به‌علاوه یک جایزه آرون) ارائه شده در سبک انیمیشنی نمادین پیکسار، به این سؤال پاسخ می‌دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/heres-how-lord-of-the-rings-would-look-as-a-pixar-movie/1100-6513965/?ftag=CAD-01-10abi2f

رندرها با استفاده از Midjourney به‌عنوان بخشی از روندی که بسیاری از فرنچایزهای معروف را با همین رفتار مواجه کرده‌اند، با استفاده از هوش مصنوعی تولید شده‌اند. بن مورنین نیز تولید کرده است جنگ ستارگان به سبک پیکسار، در حالی که کاربر Reddit Ozdemirburak برداشت دیگری از یک ارباب حلقه‌های Pixarified را نشان داد که شامل گولوم و گالادریل نیز می‌شد.

در حالی که رندرها به وضوح بر اساس بازیگرانی است که در سه گانه PJ ظاهر شده اند، این سبک بیشتر یادآور انیمیشن ارباب حلقه ها رالف باکشی از سال 1978 است.

اگر امیدوار به ساخت یک فیلم کامل در این سبک هستید، جو روسو از برادران روسو تخمین زده است که هوش مصنوعی می‌تواند طی دو سال آینده یک فیلم 90 دقیقه‌ای «بسیار شایسته» تولید کند – اگرچه موانع و موانع زیادی وجود دارد. قبل از اینکه به واقعیت تبدیل شود، باید به نگرانی های اخلاقی توجه کرد.

بخوانید:   به‌روزرسانی «Genshin Impact» نسخه 3.7 – Duel the Summoners اکنون در iOS، Android، PS5، PS4 و PC – TouchArcade